B lygio Lietuvos įžymybės

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

B lygio Lietuvos įžymybės

Standartinė genin » Šeš Sau 11, 2014 6:23 pm

Sveiki noriu tiesiog pasidalinti geru, įdomiu ir nestokojančiu jumoro straipsniu apie Lietuvos įžymybes ir koks iš tikro jų mentalitetas :) Manau daug kas apturės gerą jumoro dozę :D

http://poziuris.eversus.lt/naujienos/3349p2
genin
 
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: Pen Kov 22, 2013 7:41 pm
Kolekcionuoju: MONETOS- Lietuva, Latvija, Estija 1918 - 1940, dabartinė Lietuva viską

Re: B lygio Lietuvos įžymybės

Standartinė bro » Šeš Sau 11, 2014 7:06 pm

Viskas normaliai, tustuciai, jie ir Afrikoje tustuciai. Man tas straipsnis ne tai, kad juokingas, bet daugiau graudus. As pats turiu kelis savo mylimus "brandus", kuriuos megstu ir leidziu sau karts nuo karto isigyti, bet stengiuosi, kad duok dieve nesimatytu jokie juokingi uzrasai. As galeciau nesioti maike tik su savo firmos atributika - nemokama reklama, o i kitus uzrasus man nusisvilpt.
Elitas man - mokslininkai, profesoriai, meno atstovai, o ne petruskeviciai su pikulemis.
Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: B lygio Lietuvos įžymybės

Standartinė genin » Šeš Sau 11, 2014 7:21 pm

bro rašė:Viskas normaliai, tustuciai, jie ir Afrikoje tustuciai. Man tas straipsnis ne tai, kad juokingas, bet daugiau graudus. As pats turiu kelis savo mylimus "brandus", kuriuos megstu ir leidziu sau karts nuo karto isigyti, bet stengiuosi, kad duok dieve nesimatytu jokie juokingi uzrasai. As galeciau nesioti maike tik su savo firmos atributika - nemokama reklama, o i kitus uzrasus man nusisvilpt.
Elitas man - mokslininkai, profesoriai, meno atstovai, o ne petruskeviciai su pikulemis.


Tikra tiesa, ką čia ir be pridursi (clap)
genin
 
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: Pen Kov 22, 2013 7:41 pm
Kolekcionuoju: MONETOS- Lietuva, Latvija, Estija 1918 - 1940, dabartinė Lietuva viską


Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]