Medžioklė

Vieta diskusijoms apie viską, kas nesusiję su kolekcionavimu

Re: Medžioklė

Standartinė kortesas » Pen Kov 27, 2020 1:49 am

Salotike rašė:Na tai sėkmės mokant kompensacijas ūkininkams ne tik už gyvulius, bet ir už pasėlius, kuriuos žvėrys nuniokoja. Ir neverkite, kad stirnos ir briedžiai ant kelio šokinėja. Nutrenkę susimokėkite žalą gamtai, o ne iš draudimo už auto remontą prašykite. Jei gamta pati reguoliuotųsi populiaciją, jos vizijose žmogaus visai nebūtų


O ar įrodyta, kad žmogus yra šios gamtos dalis? Kodėl žmogus negali būti invazinė būtybė? Galvoti, kad esame visatoje vieninteliai - naivu. Žmogui tereikia minimalių sąlygų ir jis greitai adaptuojasi. Jei Mėnulis būtų kaip Žemė, dalis mūsų jau ten gyventų. O kokiu būdu Mėnulio N kartai paaiškinti ar įrodyti, kad žmogus atkeliavo iš Žemės? Žmogus įrodė, kad gali skraidyti ir keliauti, tačiau jokia kita būtybė Žemėje to nesugeba. Manau, supranti apie ką aš.
Gyvenimas ne tik juodas ir baltas. Kai keliauji, supranti, kad ne viskas gyvenime taip paprasta. Žmogus iš tiesų yra unikali būtybė su savo sugebėjimais, bet jis dar nemoka pasirūpinti gamta. Ką jau kalbėti apie sugyvenimą tarpusavyje. Galu gale, elementariai gerbti vienas kito nuomonę, diskutuoti neįžeidžiant kito :)
Žmonių populiacija sparčiai auga ir problemų tik daugėja. Besaikis vartojimas, privilegijos (kelias, matomai, pats nusitiesė ir briežiai iš neturėjimo ką veikti šokinėja ant automobilių) tik prideda problemų. Nei tu, nei aš nesusidursime su katastrofiškomis pasekmėmis, bet ateities kartai bus sudėtinga. Gal netgi pražūtinga. Nepamiršk, kad kalbame apie savo vaikus, anūkus ar t.t.
Mes vienas kito niekada nesuprasime, todėl, su visa derama pagarba, aš nekomentuosiu daugiau. Tema ne tam skirta bei esu outsideris šiuo klausimu. Sėkmės.

O kas liečia draudimą, tai jo paskirtis tokia. Kitu atveju, nemokam išvis. Ilgai netruks, kai žmonių gyvenimai pavirs chaosu (banzai) Dėl atlygio gamtai, tai kaip su pėsčiuoju tamsos paros metu. Jei įrodys, kad kaltas, atsakysi. Deja, su gyvūnais kitaip. Praktiškai visada gyvūnai kalti.
kortesas
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Geg 23, 2013 11:10 am

Ankstesnis

Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]


cron