Puslapis 12

Medžioklė

StandartinėParašytas: Tre Lie 15, 2015 11:30 pm
nomisma
Sveiki kolegos,

Gal kolekcionierių tarpe yra ir medžiotojų :)

Re: Medžioklė

StandartinėParašytas: Ket Lie 16, 2015 11:05 am
Perkasa
yra

Re: Medžioklė

StandartinėParašytas: Ket Lie 16, 2015 11:25 am
Aleksandraz
Pradedantysis :)

Re: Medžioklė

StandartinėParašytas: Ket Lie 16, 2015 12:24 pm
Andriulis
Nebent su fotoaparatu :)

Re: Medžioklė

StandartinėParašytas: Ant Sau 28, 2020 10:26 am
Salotike
Visuomeneje medziotojai pernelyg smerkiami ir vadinami zudikais del pramogos. O juk medziokle is principo yra tikrai naudinga, tik kazkodel nemokama perteikti to suprantamai.

Re: Medžioklė

StandartinėParašytas: Ket Vas 20, 2020 12:47 am
kortesas
Salotike rašė:Visuomeneje medziotojai pernelyg smerkiami ir vadinami zudikais del pramogos. O juk medziokle is principo yra tikrai naudinga, tik kazkodel nemokama perteikti to suprantamai.


Naudinga kuo?
Jei ten vilkai ožkas pjauna, tai gal miškų nekirstumėte, nenaikintumėte gyvūnų arealo. Gyvūnai problema, o žmonių populiacijos augimas - gėris?
Gal norėtumėte pasidomėti kas vyksta su Amazonės džiunglėmis? Aš ne šiaip rašau, o ten buvęs ir mačiau kaip viskas yra sulyginama su žemėmis. Tie patys gyvūnai priversti trauktis arba žūsta dirbtinuose gaisruose. Siūlau šiek tiek pakeliauti. Požiūris keičiasi.
Arba Australijos gaisrai. Tragedija, bet ką Australijos vyriausybė nusprendė padaryti, išvis sveiku protu nesuvokiama. Iššaudyti 10.000 kupranugarių, nes jie išgeria visą vandenį ir čiabuviams nėra ką gerti. Kodėl niekas nenori 10.000 čiabuvių iššaudyti?
Kitas dalykas, liūtų medžioklė Afrikoje. Normalu? Mielai išklausyčiau bent vieną svarų argumentą.
Londone gyvenu. Naktimis lapės visur po miestą landžioja maisto beieškant. Visi miškai iškirsti. Žemėlapį pasižiūri, kai važiuoji kasinėti, viskas plika kaip kūdykio užp. Tai natūralu, kad lapės tampa vos ne kenkėjais.
Kiekvienas gyvena pagal savo įsitikinimus. Tik skirtumas tarp žmonių tas, kad vieni mato pasekmes, kiti - priežastis. Gerbiu kiekvieno nuomonę ir tikiuosi niekas nepriims į širdį. Nors man ''nemoka perteikti to suprantamai'', juokingai skamba. Maždaug, kad inžinieriai iš Sirijos/Somalio į Angliją atvažiuoja integruotis į visuomenę. Skleisti meilę ir taiką. Aš suprantu kodėl ūkininkas nori vilkus iššaudyti, nes jo ožkas papjovė. O kodėl vilkas atėjo ožkos pjauti? Pagal logiką jam vegetaru reikia būti, jei miškuose populiacija gyvūnų dramatiškai krenta dėl žmogaus veiklos?

Re: Medžioklė

StandartinėParašytas: Ket Vas 20, 2020 7:52 am
R1
(clap)

Re: Medžioklė

StandartinėParašytas: Pen Vas 21, 2020 12:11 am
RamunasV
(clap)

Re: Medžioklė

StandartinėParašytas: Pir Kov 23, 2020 5:56 pm
Salotike
Na tai sėkmės mokant kompensacijas ūkininkams ne tik už gyvulius, bet ir už pasėlius, kuriuos žvėrys nuniokoja. Ir neverkite, kad stirnos ir briedžiai ant kelio šokinėja. Nutrenkę susimokėkite žalą gamtai, o ne iš draudimo už auto remontą prašykite. Jei gamta pati reguoliuotųsi populiaciją, jos vizijose žmogaus visai nebūtų

Re: Medžioklė

StandartinėParašytas: Tre Kov 25, 2020 3:56 pm
Giurza
nvm