Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Viskas apie karą ir jo palikimą

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė alviurn » Ket Sau 13, 2011 11:31 pm

Tai taip ir bus, jei bus nustatyta kad ginklai yra tariamai dar panaudojami jie bus konfiskuoti ir tipo atiduoti sunaikinimui, bet kaip ir minejo Seniena jie bus grazioi formoje nuvezami visai kitur, gal ne is karto, bet po tam tikro laikotarpio kai viskas aprims :)
Miestas: Klaipėda
Jei ką nors norite pasiūlyti prašom kreiptis į (PM)
Vartotojo avataras
alviurn
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: Ant Lie 20, 2010 9:24 pm
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Monetos, kiseniniai kalendoriukai

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė lunizz » Pen Sau 14, 2011 11:19 am

Kai kurie forumo dalyviai tikrai turi spragų ne tik išsilavinime, bet ir loginiame mąstyme. Dedasi "profais" ir "asais" visose įmanomose srityse, o vėliau sulaukę jiems nepatinkančio komentaro tiesiog neria į krūmus.

Žurnalistai gaus už straipsnį honorarus... Žinoma gaus, kaip ir bandelių pardavėja atlyginimą už darbo dieną. O neturėtų gauti atlyginimo už darbą?
Nei čia didžiulė ir svarbi istorija, nei čia kažkas nežemiško... Suklydo žmogus, pagavo, turės problemų dėl savo padarytų klaidų ir viskas. Tiesiog kolekcionavimas visiems čia artima tema, todėl ir pučiate iš musės dramblį.

Nesvarbu su šypsena ar ruščiu veidu, tačiau įstatymu nesilaikymas ir yra įstatymų nesilaikymas. O keletui forumiečių ši istorija eilinė proga dar kartelį atsisėdus prie kompiuterio pašukauti kokia bloga Lietuva ir kaip juos visi skriaudžia. Šitas faktas jau kelis kartus ir keliose temose įrodytas.
Vartotojo avataras
lunizz
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: Šeš Gru 05, 2009 3:06 am
Miestas: Vilnius-Panevėžys-Kaunas

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė seniena » Pen Sau 14, 2011 11:50 am

Rodos kad kolegos Lunizz zinios prilygsta 1 cento apyvartai ( kury uzsidejes avatare )...

pirmiausia kas liecia zurnalistus... be to kad gauna atlyginimus jie pasiima honorarus uz sencacingus straipsnius( sy kartely ne isimtis ) parase zurnalistas savo straipsni, is jo nupirko Lietuvoje pagrindiniai dienrasciai ir portalai... taip kad dasedejo prie algos savo papildoma honorara... ( nebezinau kokios kainos bera dabar , bet pries 6 - 7 metus uz sencacija televizijos mokejo iki 200 lt , o kiti dienrasciai po 100 lt uz leidima publikuot jo straipsni ) :!:

Antra Lietuva nera bloga, bet Lietuvos tautoje yra blogu zmoniu... kaip ir pasaulyje... ( gal ir as kazkam blogas :mrgreen: )
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė lunizz » Pen Sau 14, 2011 12:09 pm

Aš nežinau ar jus esate blogas ar geras, tačiau tikrai neretai iškreiptai suvokiate situaciją.

Kitą kartą su kažkuo lygindamas mano žinias, darykite tai teisingai ir taisyklingai.
Gal galite man paaiškinti, ką reiškia toks posakis: "zinios prilygsta 1 cento apyvartai"? Žodynas sako: "Apyvarta - pinigų ar prekių judėjimas - gavimas ir išleidimas". Niekaip nesuprantu, kaip žinias galima prilyginti kažkieno apyvartai.
Po tokių pasisakymų labai aišku tampa kieno žinios ir kam yra lygios...

Apie antrąją jūsų pasisakymo pastraipą. Jus naudojate labai skambius žodžius ir labai skambius teiginius, tačiau, kaip ir dažniausiai, kalbate nepateigdamas jokių faktų ar įrodymų. Galiu kreiptis į policiją ir pranešti, jog mačiau vakar jus, kai gatvėje užpuolėte ir sumušėte praeivį. Tačiau ar kažkas manimi patikės, jei neturėsiu įrodymų?

Apie įvykį, apie kurį kalbama šioje temoje, pranešė didžioji dalis žiniasklaidos priemonių Vadinasi, informaciją paskleidė pati policiją ir žurnalistai tą žinią tiesiog paskelbė plačiajai visuomenės daliai. Štai ir viso jūsų susukto kriminalo pabaiga. Mažiau pilstykite iš tuščio į kiaurą.
Vartotojo avataras
lunizz
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: Šeš Gru 05, 2009 3:06 am
Miestas: Vilnius-Panevėžys-Kaunas

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė lunizz » Pen Sau 14, 2011 12:17 pm

seniena rašė:parase zurnalistas savo straipsni, is jo nupirko Lietuvoje pagrindiniai dienrasciai ir portalai... taip kad dasedejo prie algos savo papildoma honorara...


1. Neįmanoma vieno ir to paties straipsnio parduoti visiems "pagrindiniams dienraščiams ir portalams". Be to reportažas buvo rodomas ir per televizijos žinių laidas. Jos irgi nupirko straipsnį iš kažkokio jūsų menamo žurnalisto?

2. Prie kokios algos jūsų menamas žurnalistas PRIdėjo (priešdėlis "da" lietuvių kalboje nenaudojamas) jūsų menamą honorarą? Jeigu žurnalistas pardavinėjo savo straipsnį, vadinasi, jis neatstovauja jokiai konkrečiai žiniasklaidos priemonei, o yra laisvai samdomas. Kitu atveju jis savo straipsnį tiesiog publikuotų ten, kur dirba ir gauna pagr. atlyginimą. O jeigu žurnalistas yra laisvai samdomas - jis gyvena iš gautų honorarų, o jokio stabilaus atlyginimo negauna.

Šiuose jūsų sakiniuose ir vėl nėra logikos, todėl galima daryti prielaidą, kad tiesiog desperatiškai liejate savo pyktį ir net pats nelabai susimastote, ką rašote.
Vartotojo avataras
lunizz
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: Šeš Gru 05, 2009 3:06 am
Miestas: Vilnius-Panevėžys-Kaunas

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė blizgutis » Pen Sau 14, 2011 1:27 pm

Manau, bet kokiu atveju, vyrai, nebūkim, kaip didžioji nesišsilavinusi Lietuvos gyventojų dalis, kitaip tariant : ''lietuvis, lietuviui - delikatesas''. Ir nevalgykim, vieni kitų čia, kažkokioj bereikšmėj virutalioje erdvėje. Mes šioje situacijoje, nieko pakeisti negalim, tik, kaip posakis sako : ''Paprasti žmonės mokosi iš savo klaidų, protingi - iš svetimų".
Galime padaryti išvadas, kaip vis dėl to laikyti senovinių ginklų kolekcijas ir pan. Ir nebus vėliau jokių problemų, su publikavimu viešai virtualioj erdvėj, bei spaudai ar pan..
Vartotojo avataras
blizgutis
 
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: Ant Spa 12, 2010 5:23 pm
Miestas: Vilnius

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė seniena » Pen Sau 14, 2011 1:28 pm

lanbai teisingai pastebejai... Laisvai samdomas zurnalistas, fotografas ir operatorius :!: todel sis straipsnis jo deka pateko i visas ziniu tarnybas...
Kaip zinia jie gauna minimalia valstybes alga, o kas liecia sencancingus straipsnius tai jie dasideda prie savo kuklios algos priedus, todel jie tokie kartais buna " suzvereje "

Argumentai tokie...

Telsiuose turiu keleta pazystamu zurnalistu, jurie rinkdavo man informacija, kur galeciau pakasinet su MD, jei ka atrasdavau " ypatingo " ( jiems ypatingas yra , kokia bombele ar dar kokia sprgstama karo relikvija) kad as pranesciau is kart jiems, jie patys issikviedavo isminuotojus, susiorganizuodavo su jeis kad tik galetu nufotografuot butent ta sprogima , kai zemes ir aplinkui esantys medziai ismetami i ora... tokios nuotraukos ar reportazas jiems tai pinigu saltinis, man... dar nauja vieta kur jie prirodydavo, nekasineta...

Taip ir bendradarbiaudavome... Uz geresni reportaza ir padarydavome (drinking) ju saskaita :)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė blizgutis » Pen Sau 14, 2011 1:43 pm

Dar truputis ''puvėkų'' : http://www.tvk.lt/video.php?id=1977
Vartotojo avataras
blizgutis
 
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: Ant Spa 12, 2010 5:23 pm
Miestas: Vilnius

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė lunizz » Pen Sau 14, 2011 1:57 pm

Mano nuomone, šios dvi istorijos neturi absoliučiai nieko bendro ir jokių argumentų aš tame neįžvelgiu.
Apskritai būtų gerai gerb. senienai sužinoti, ką reiškia dar vienas žodis - šįkart "argumentas".

Blizgutis, aš neturiu tikslo pyktis nė su vienu forumo dalyviu ir to nedarau. Savotiški mano nesutarimai su seniena tęsiasi jau kelintoje temoje, tačiau tai nereiškia, kad negalėčiau su juo susėsti prie alaus bokalo ir pratęsti diskusijos be pykčio ir jokių neigiamų jausmų. Tuo labiau tikrai būtų įdomu su juo pakalbėti apie monetas, nes jis kur kas labiau patyręs šioje srityje už mane.

Tačiau aš čia jau kelintą kartą įsiveliu į beprasmes diskusijas vien todėl, kad nepatinka tokie teiginiai, kaip:
"Lietuvoje visi blogi...", "Visi aplink mane vagys", "valdžioje vieni žulikai" ir t.t. ir pan. Tai nėra tikslios citatos, tačiau visiškai atitinka temą, kuria čia vis dažniau šūkaujama ir neišsakomas NĖ VIENAS argumentas, kažką teisiant.
Vartotojo avataras
lunizz
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: Šeš Gru 05, 2009 3:06 am
Miestas: Vilnius-Panevėžys-Kaunas

Re: Tauragiškio kolekcionieriaus kolekciją išsivežė policija

Standartinė n0l » Pen Sau 14, 2011 2:02 pm

Idomu kokiu pretekstu jie ir peilius surinko, ar jau ir peiliu be leidimo nebegalima laikyti namie ?
n0l
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: Ket Spa 14, 2010 9:02 pm
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Militaristika / Militarija

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]