Latvijos eurai

Naujosios Europos valiutos EURO forumas. Naujos euro monetos, proginiai dvieuriai ir apyvartinės euro monetos. Viskas ką privalai žinoti apie eurą.

Re: Latvijos eurai

Standartinė LDKmonetos » Tre Rgs 14, 2016 5:50 pm

galim tik pavydėti latviams ir už juos pasidžiaugti, tikrai labai graži moneta.
http://www.coinweek.com/recent-articles ... lver-coin/
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

Re: Latvijos eurai

Standartinė zilva555 » Ket Rgs 15, 2016 9:12 pm

Nu tikrai labai įdomi. Atkalta LMK. Vadinasi galėtume ir mes, tik politinės valios trūksta.
zilva555
 
Pranešimai: 768
Užsiregistravo: Pir Bir 18, 2012 1:19 pm
Miestas: Vilnius

Re: Latvijos eurai

Standartinė jotvingiai » Šeš Rgs 17, 2016 1:35 am

Man atrodo ne politinėje valioje čia bėda. Tiesiog toje srityje kompetetingų žmonių trūksta.
Jūs man pasakykite kokią žinomą pasauliui lietuvišką grafiko, grafinio dizaino atstovo ar pan. pavardę?
Ten tos mergaitės kaip ir ok. (Krutulės forma zjb., bet ta Mikulskytė, ar kaip ten...),o tas bičas kur per amžius kalykloj dirbs (giedrius),
kam jam konkurentai? Nu žo, viskas lietuviška. Tarp kitko LMK žiauriai didžiuojasi savo veidrožio išgavimu ant monetos. Jiems atrodo kad to ir pakanka gerai monetai.
Dar galma būtų paskaldyti, bet po 4k išperka ir visiems zjb.
Mane asmeniškai pykdo, kai latviškos monetos atrodo super, bet LT neleabai taip... Nors tos pačios staklės , rankos , ir ten kiti pribumbasai jas kala.
Nu jūs palyginkit paskutinę latvišką ir lietuvišką. Nu paspirtukas prieš Duacatti.
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 436
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Latvijos eurai

Standartinė Gallija » Šeš Rgs 17, 2016 9:18 am

naujas rašė:Beje kalyklos parduotuvėj, mačiau turi Baltars monetu, kainuoja 58 eurai. Labai gera kaina, žinant ,kad Latvijoj po 53 platino. Sakė turi nedaug, bet kol kas nespėjo pasireklamuot, nei per feisbuką, nei kažkur kitur. Tai manau kas šiandien nuvarys tie gaus. Tikiuosi info kam nors pravers.


Panašu, kad jau nebėra :(
Vartotojo avataras
Gallija
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: Pen Rgs 26, 2014 8:16 pm
Miestas: Vilnius

Re: Latvijos eurai

Standartinė Gallija » Šeš Rgs 17, 2016 9:32 am

jotvingiai rašė:Man atrodo ne politinėje valioje čia bėda. Tiesiog toje srityje kompetetingų žmonių trūksta.
Jūs man pasakykite kokią žinomą pasauliui lietuvišką grafiko, grafinio dizaino atstovo ar pan. pavardę?
Ten tos mergaitės kaip ir ok. (Krutulės forma zjb., bet ta Mikulskytė, ar kaip ten...),o tas bičas kur per amžius kalykloj dirbs (giedrius),
kam jam konkurentai? Nu žo, viskas lietuviška. Tarp kitko LMK žiauriai didžiuojasi savo veidrožio išgavimu ant monetos. Jiems atrodo kad to ir pakanka gerai monetai.
Dar galma būtų paskaldyti, bet po 4k išperka ir visiems zjb.
Mane asmeniškai pykdo, kai latviškos monetos atrodo super, bet LT neleabai taip... Nors tos pačios staklės , rankos , ir ten kiti pribumbasai jas kala.
Nu jūs palyginkit paskutinę latvišką ir lietuvišką. Nu paspirtukas prieš Duacatti.


Nesinori čia veltis į politiką, bet LMK kaldina tai, ką užsako. Latviai užsakė "Baltars" ir verslininkystę, LMK įvykdė užsakymą, LB užsakė tai ką užsakė, tą ir gavo. Beda tame, kad pas mus vyrauja konservatoriai monetų srity, labai mažai inovacijų (tik Forma ir auksinė lėkštė, viskas) :(
Vartotojo avataras
Gallija
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: Pen Rgs 26, 2014 8:16 pm
Miestas: Vilnius

Re: Latvijos eurai

Standartinė gramas » Šeš Rgs 17, 2016 11:34 am

Kaip „medaliai” pastarosios Latvijos monetos gražios, bet mano požiūriu ant kolekcinės monetos ne vien šalies pavadinimas, nominalas ir metai turėtų būti. Herbas ar kitas valstybingumo ženklas turėtų būti privalomas averse. Kaip pavyzdys ir „Dailės”, ir „Formos” monetose tai pavyko gražiai išpildyti. Tiek Lietuvos, tiek ir Estijos bankai eina kaip sakoma „konservatyvesniu” keliu. Aš už monetų kolekcionavimą, o ne medalių ;-)
Vartotojo avataras
gramas
 
Pranešimai: 737
Užsiregistravo: Pir Lie 02, 2012 10:31 am
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Tarpukario ir dabarties Lietuvą,
Latviją ir Estiją

Re: Latvijos eurai

Standartinė naujas » Pir Rgs 19, 2016 7:49 am

jotvingiai rašė:
Man atrodo ne politinėje valioje čia bėda. Tiesiog toje srityje kompetetingų žmonių trūksta.
Jūs man pasakykite kokią žinomą pasauliui lietuvišką grafiko, grafinio dizaino atstovo ar pan. pavardę?
Ten tos mergaitės kaip ir ok. (Krutulės forma zjb., bet ta Mikulskytė, ar kaip ten...),o tas bičas kur per amžius kalykloj dirbs (giedrius),
kam jam konkurentai? Nu žo, viskas lietuviška. Tarp kitko LMK žiauriai didžiuojasi savo veidrožio išgavimu ant monetos. Jiems atrodo kad to ir pakanka gerai monetai.
Dar galma būtų paskaldyti, bet po 4k išperka ir visiems zjb.
Mane asmeniškai pykdo, kai latviškos monetos atrodo super, bet LT neleabai taip... Nors tos pačios staklės , rankos , ir ten kiti pribumbasai jas kala.
Nu jūs palyginkit paskutinę latvišką ir lietuvišką. Nu paspirtukas prieš Duacatti.


Nesinori čia veltis į politiką, bet LMK kaldina tai, ką užsako. Latviai užsakė "Baltars" ir verslininkystę, LMK įvykdė užsakymą, LB užsakė tai ką užsakė, tą ir gavo. Beda tame, kad pas mus vyrauja konservatoriai monetų srity, labai mažai inovacijų (tik Forma ir auksinė lėkštė, viskas) :(

Pridesiu:
http://www.lb.lt/monetu_kurimas_1
naujas
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: Pen Rgs 04, 2015 3:30 pm

Re: Latvijos eurai

Standartinė PauliusLT » Sek Rgs 25, 2016 11:47 pm

Latvijoje – skandalas dėl monetų „Nacionalinis verslininkas“

http://vz.lt/sektoriai/pramone/2016/09/ ... rslininkas
PauliusLT
 
Pranešimai: 392
Užsiregistravo: Pir Gru 10, 2012 7:15 pm

Re: Latvijos eurai

Standartinė naujas » Pir Vas 27, 2017 2:26 pm

http://www.kalykla.lt/monetos
Darydamas savaitini naujienu patikrinima, netycia uzejau ir uzmaciau, kad kaledu musi ir baltars leksciu vel turi. Kaledu musi jau vaziuoju pasiimt, lekste jau turiu. Kaledu musio seniai laukiau, beliko tik zemes sulaukt.
naujas
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: Pen Rgs 04, 2015 3:30 pm

Re: Latvijos eurai

Standartinė gramas » Pir Vas 27, 2017 2:56 pm

naujas rašė:http://www.kalykla.lt/monetos
Darydamas savaitini naujienu patikrinima, netycia uzejau ir uzmaciau, kad kaledu musi ir baltars leksciu vel turi. Kaledu musi jau vaziuoju pasiimt, lekste jau turiu. Kaledu musio seniai laukiau, beliko tik zemes sulaukt.

Nebūčiau tikras, kad monetos „Žemė” sulauksi...
„Nacionaliniam verslininkui” sulaukei?
Vartotojo avataras
gramas
 
Pranešimai: 737
Užsiregistravo: Pir Lie 02, 2012 10:31 am
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Tarpukario ir dabarties Lietuvą,
Latviją ir Estiją

AnkstesnisKitas

Grįžti į Euro monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra