Vatikano eurai

Naujosios Europos valiutos EURO forumas. Naujos euro monetos, proginiai dvieuriai ir apyvartinės euro monetos. Viskas ką privalai žinoti apie eurą.

Vatikano eurai

Standartinė Oksanar » Pir Vas 03, 2014 10:13 pm

Sveiki,

2014 m. Vatikanas planuoja išleisti euro monetų rinkinius su popiežiaus Pranciškaus atvaizdu, gal kam nors pavyko jų užsisakyti ir galėtų patarti kaip tai padaryti? as jau metus laiko laukiu užsakymo blanko is Vatikano "Numismatic and philatelic office", tačiau nesulaukiu. Esu skaitęs, kad gali tekti pakentėti apie metus laiko kol Vatikanas atsiųs šiuos, tačiau kantrybė senka :D Ar kam nors pavyksta gauti Vatikano eurų užsakymo blankus?

Ačiū
Oksanar
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Pir Bal 15, 2013 7:52 pm

Re: Vatikano eurai

Standartinė rsz » Pir Vas 03, 2014 10:32 pm

gaunu Vatikano eurus ne is Vatikano, gal brangiau, ir ne iškart. bet turiu visus tipus be Sede Vacante rinkinio.
Numizmatika yra įdomus, bet brangus hobis.

Turiu 500 respekt taškų.
Vartotojo avataras
rsz
 
Pranešimai: 1087
Užsiregistravo: Ket Spa 16, 2008 4:40 pm
Miestas: Vilniaus r.
Kolekcionuoju: numizmatika nuo 1900

Re: Vatikano eurai

Standartinė mctr » Ant Vas 04, 2014 5:47 pm

Oksanar rašė:Sveiki,

2014 m. Vatikanas planuoja išleisti euro monetų rinkinius su popiežiaus Pranciškaus atvaizdu, gal kam nors pavyko jų užsisakyti ir galėtų patarti kaip tai padaryti? as jau metus laiko laukiu užsakymo blanko is Vatikano "Numismatic and philatelic office", tačiau nesulaukiu. Esu skaitęs, kad gali tekti pakentėti apie metus laiko kol Vatikanas atsiųs šiuos, tačiau kantrybė senka :D Ar kam nors pavyksta gauti Vatikano eurų užsakymo blankus?

Ačiū



Labas,

Aš gaunu užsakymo formas, reikėjo laukti beveik du metus, taip kad kantrybės. Misija įmanoma. ;)

Kas dėl euro monetų rinkinių su popiežiaus Pranciškaus atvaizdu, tai dar net nebuvo išsiųsti užsakymo formos abejoju ar dar ir nukaltos monetos, bus vėliau lyg ir kovo 3.
Pas mane bus vienas atliekamas.
mctr
 
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Ket Bal 08, 2010 2:49 pm

Re: Vatikano eurai

Standartinė Oksanar » Ant Vas 04, 2014 9:10 pm

jei turetum viena laisva rinkini, gal butu galimybe rezervuoti?:)
Oksanar
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Pir Bal 15, 2013 7:52 pm


Grįžti į Euro monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]