Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė seniena » Sek Vas 03, 2013 10:18 am

severin-25 rašė:
Matri rašė:Na ta pačią Lietuvą UNC Stovyje nėra sunku surinkt ;)

Nagi nagi, ir daug Jus UNC`iniu turit iš LDK? Ar čia jau ne Lietuva?



Siuo klausimu galetume pasigincyti... :lol:

matri turejo omeny Lietuva - respublika... Pirmoji respublika ( prieskarine ) ir siandienine...

LDK - zodis kaip Lietuva niekaip neapsivercia burnoje... Buvo Lietuvos Didzioji kunigaigstyste... ;) :)

Bet kalba eina apie tai kaip kazkiek pasistumejas rinkejas iskart soktu ant graduotu monetu... Taigi,

Matri kaip suprantu esi surinkes jau Lietuva ;) Tai butu idomu pamatyt tavaja kolekcija su zinomais litu ,centu vienpusiais bandiniais t.t. Dvieju litu bandiniais t.t. Ar cia ne i kolekcija ieina ???

VAt ir atsakymas i tavo poteme kad Lietuva surinkt nera sunku UNC stovyje :D

Vien Lietuva surinkt ne vieno desimtmecio reiktu ;)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė arturas0607 » Sek Vas 03, 2013 5:26 pm

gal zmogus tokiu budu(greidinimu)sugalvojo pinigeli pasidarit ;) kad uzsimot i slabavima reik minimum desimt metu numizmatikos,labai daug ziniu,ir proto!
arturas0607
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Šeš Sau 19, 2013 3:04 pm

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė dime » Sek Vas 03, 2013 7:10 pm

na aciu :) reikes lengvesne sali bandyt surinkt.. o taip vilioja ta rusija :/
dime
 
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: Šeš Spa 02, 2010 7:10 pm

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė kegai0110 » Ket Vas 14, 2013 8:57 pm

sveiki, patarkit, kokias monetas man dabar pradet rinkt, jeigu tarpukario lietuvos dar neturiu 50 ct. 1925, 1 ct 1925, 5 ct. 1936 ir vytauto su smetona ar laukt kol kas nors jas parduos. esu pradedantysis ir negaliu daug ko ipirkti... :oops:
kegai0110
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: Pen Vas 01, 2013 9:15 pm
Miestas: Telšiai

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė LandeN » Ket Vas 14, 2013 9:02 pm

kegai0110 rašė:sveiki, patarkit, kokias monetas man dabar pradet rinkt, jeigu tarpukario lietuvos dar neturiu 50 ct. 1925, 1 ct 1925, 5 ct. 1936 ir vytauto su smetona ar laukt kol kas nors jas parduos. esu pradedantysis ir negaliu daug ko ipirkti... :oops:


rekomenduociau tarpukario Latvija ir Estija, po to galbut Svedija, Suomija po to Lenkija ;)
Vartotojo avataras
LandeN
 
Pranešimai: 1069
Užsiregistravo: Ant Sau 26, 2010 6:34 pm

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė kegai0110 » Ket Vas 14, 2013 9:08 pm

aciu uz pagalba (clap)
kegai0110
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: Pen Vas 01, 2013 9:15 pm
Miestas: Telšiai

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė seniena » Ket Vas 14, 2013 9:54 pm

kegai0110 rašė:sveiki, patarkit, kokias monetas man dabar pradet rinkt, jeigu tarpukario lietuvos dar neturiu 50 ct. 1925, 1 ct 1925, 5 ct. 1936 ir vytauto su smetona ar laukt kol kas nors jas parduos. esu pradedantysis ir negaliu daug ko ipirkti... :oops:


Pradeciau ne nuo to... kaip pradednaciajam siulyciau isigyt pradziai koky 5 - 10 kg monetu ir rusiuot ,gilintis jas ir ziuret savo kantrybe / uzsidegima t.t.

Nes pradedanciuju yra tukstanciai is ju i kolekcionierius perauga tik vienetai taip kad po to nebutum taip : Ai nebeina gaut to ir to tai nuo siol patapsiu kokiu hakeriu nei numizmatiku :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė LandeN » Ket Vas 14, 2013 10:25 pm

seniena rašė:
kegai0110 rašė:sveiki, patarkit, kokias monetas man dabar pradet rinkt, jeigu tarpukario lietuvos dar neturiu 50 ct. 1925, 1 ct 1925, 5 ct. 1936 ir vytauto su smetona ar laukt kol kas nors jas parduos. esu pradedantysis ir negaliu daug ko ipirkti... :oops:


Pradeciau ne nuo to... kaip pradednaciajam siulyciau isigyt pradziai koky 5 - 10 kg monetu ir rusiuot ,gilintis jas ir ziuret savo kantrybe / uzsidegima t.t.

Nes pradedanciuju yra tukstanciai is ju i kolekcionierius perauga tik vienetai taip kad po to nebutum taip : Ai nebeina gaut to ir to tai nuo siol patapsiu kokiu hakeriu nei numizmatiku :!:


hakinti ir neblogas uzsiemimas 8-)
Vartotojo avataras
LandeN
 
Pranešimai: 1069
Užsiregistravo: Ant Sau 26, 2010 6:34 pm

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė Evangelistas » Pir Vas 18, 2013 5:05 pm

tai tu rink kas tau patinka, kas grazu. Ka cia kas ir bepatarsi. Aisku, ziurek ir i tai, kad kisene "isnestu", kad norai nevirsytu galimybiu. Cia paciam reikia apsispresti, ar tau idomus sitas hobis ir ar tau jo reikia
Eurai... sakykim kad ir Vatikanas- setukai buna kaip ir apyvartiniu monetu, nors jos tik rinkinukuose ir isleidziamos buna, bet skaitosi kaip apyvartines. Pasidomek kokios kainos internete, pamatysi, kad viska surinkti brangiai kainuos. O kur dar Monakas, San marinas.
Kvoteriu kolekcija gali 1 kartu nusipirkti ir busi surinkes. Forume kazkas maciau pardavinejo anksciau.
Esme kad pats turi apsispresti ir tureti tvirta nuomone, o ne klausti patarimo ka ir kada daryrti ;) :) Sekmes
Vartotojo avataras
Evangelistas
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: Ket Spa 02, 2008 1:43 pm
Miestas: Kaunas/Garliava

Re: Ką rinkt? Nuo ko pradėti kolekcionuoti monetas?

Standartinė SarasM » Pir Vas 18, 2013 5:10 pm

Na tai reik palaipsniui, ketvirčiai (pigiausi), doleriai (brangesni), dvieuriiai (brangiausi). Šiaip tai visai geras pasirinkimas.. Ketvirčius ir dolerius surinkti nebus sunku, o štai dvieuriai jau pareikalaus didesnių išlaidų..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5150
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: FaceBook [Linkcheck]


cron