Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetu siuntimas i uzsieny

Standartinė SarasM » Ket Vas 10, 2011 8:31 pm

Aivaras rašė:Sulamdė ir sugrūdo , gaila paštas rodo savo nepatikimumą (crazy)


Nereikėtų painioti Lietuvos pašto ir Lietuvos teritorinės muitinės ;)
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetu siuntimas i uzsieny

Standartinė Grafuks » Ket Vas 10, 2011 11:23 pm

Tarkim as noriu i uzsieny isiusti jubiliejiniu rubliu kolekcija, sutinku ja deklaruoti, bet tai kaip juos pastas ivertins- kaip nustatys kokia ju verte?
As ne kolekcionierius- esu rinkejas (kai "uzaugsiu" busiu kolekcionierius :D )
Vartotojo avataras
Grafuks
 
Pranešimai: 96
Užsiregistravo: Ket Sau 20, 2011 10:46 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetu siuntimas i uzsieny

Standartinė severin-25 » Ket Vas 10, 2011 11:58 pm

Grafuks rašė:Tarkim as noriu i uzsieny isiusti jubiliejiniu rubliu kolekcija, sutinku ja deklaruoti, bet tai kaip juos pastas ivertins- kaip nustatys kokia ju verte?

Tinkamai supakojat siuntini, ir paste prasot CN22 deklaracija... gausit prilipdoma zalia lapuka ir uzpildot ji. Verte ne pastas ivertina/nustatineja o jus... Neuzmirskit butinai parasiti ne tik gavejo, bet ir siuntejo adresa ..., jeigu kas, tai nors grizti bus kur...
Visus uzrasus apsaugokit nuo dregmes.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Monetu siuntimas i uzsieny

Standartinė Kootvela » Tre Kov 02, 2011 6:22 pm

Mano siunta vis dar sulaikyta paste, vakar (po daugiau kaip savaites ) turejo buti pateikta muitinei. Kas zino, kiek trunka ta procedura? Siuntejas sako, kad deklaracija jis priklijavo siusdamas su nurodyta verte, tai cia jau kaip 'ivertinta siunta' gaunasi? Bet is manes vis tiek PayPal saskaitos paprase. Urgh!
"I want to, oh, so much! I try, but every day I lose a little, and feel more sure that I shall never gain it back. It's like the tide, Jo, when it turns, it goes slowly, but it can't be stopped.."
Vartotojo avataras
Kootvela
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: Šeš Vas 12, 2011 7:55 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetu siuntimas i uzsieny

Standartinė severin-25 » Tre Kov 02, 2011 6:56 pm

Kootvela rašė:Mano siunta vis dar sulaikyta paste, vakar (po daugiau kaip savaites ) turejo buti pateikta muitinei. Kas zino, kiek trunka ta procedura? Siuntejas sako, kad deklaracija jis priklijavo siusdamas su nurodyta verte, tai cia jau kaip 'ivertinta siunta' gaunasi? Bet is manes vis tiek PayPal saskaitos paprase. Urgh!

Аpitikriai tiek ir trunka... iki 10 dienu.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Monetu siuntimas i uzsieny

Standartinė SarasM » Tre Kov 02, 2011 6:58 pm

severin_20 rašė:Аpitikriai tiek ir trunka... iki 10 dienu.


ar yra kurs nors muitinės įsatymuose tokie terminai. man žinomi atvejai kai siuntos užlaikomos iki 45 dienų ir pan.
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetu siuntimas i uzsieny

Standartinė severin-25 » Tre Kov 02, 2011 7:04 pm

SarasM rašė:
severin_20 rašė:Аpitikriai tiek ir trunka... iki 10 dienu.


ar yra kurs nors muitinės įsatymuose tokie terminai. man žinomi atvejai kai siuntos užlaikomos iki 45 dienų ir pan.

Pagal istatyma, po 30 dienu nuo gavimo datos centriniame pasto departamente, turi buti sudaritas aktas ir siuntinis isvis turi buti sugrazintas siuntejui...
Nesenai buvo panasiai, siuntije is Anglijos mano (kaip gavejo) adresas atsiklijavo ir pasimete, as suradau siuntini pagal numeri, bet iteigt man jie negalejo, tai po 30 dienu grazino siuntejui, o jis issiunte man pakartuotinai... tada buvo viskas ok...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Monetu siuntimas i uzsieny

Standartinė donatas123 » Tre Kov 02, 2011 8:10 pm

Kiek teko girdėti gandus, pašti muitinė baisiai užsivertusi sulaikytomis siuntomis, tad patikrinimai be galo smarkiai vėluoja...
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Monetu siuntimas i uzsieny

Standartinė Kootvela » Tre Kov 02, 2011 9:18 pm

Tai nereikia sulaikyti TIEK siuntiniu :-)
"I want to, oh, so much! I try, but every day I lose a little, and feel more sure that I shall never gain it back. It's like the tide, Jo, when it turns, it goes slowly, but it can't be stopped.."
Vartotojo avataras
Kootvela
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: Šeš Vas 12, 2011 7:55 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas

Standartinė Exes » Šeš Kov 26, 2011 1:26 am

sveiki. turiu tokius kelis klausimus susijusius su monetu siuntimu. kadangi niekada nieko nesiunciau tai nezinau kaip viskas vyksta. As noriu parduoti 35monetu kolekcija per ebay... zinau tik tiek kad monetas reik supakuoti taip kad ju niekas neuzciuoptu, siusti registruotu pastu ir apdrausti. mane domina kokia to taip vadinamo draudimo kaina jei verte ~400Lt. svoris ~500g. taip pat domina kokiu saliu reiktu vengti (del siuntimo islaidu ir tikrinimo). Ar nieks paste ar muitineje neprisikabins kad siunciu monetas nes pagal pasto taisykles ju kaip ir negalima siusti.
Ar tiesa kad ebay ima 9% nuo pardavimo sumos? is anksto aciu uz atsakymus
Exes
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Sek Sau 23, 2011 2:37 am

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], FaceBook [Linkcheck]