Kaip atskirti tikras monetas nuo padirbtų?

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė alviurn » Tre Lap 10, 2010 8:51 pm

kiek supratau jiems idomu kaip atskirti is foto :)
Miestas: Klaipėda
Jei ką nors norite pasiūlyti prašom kreiptis į (PM)
Vartotojo avataras
alviurn
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: Ant Lie 20, 2010 9:24 pm
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Monetos, kiseniniai kalendoriukai

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė RamunasV » Tre Lap 10, 2010 8:56 pm

nu pagal fotu tik gali atskirti ir labai lengvai as nors naujokas ir nietiek patirties turiu bet zinok imanoma ir isnuotraukos atpazinti kur sidabrines kur auksine paprasauscau paziurek internete kaip atrodo auksines monetos pvz. nikolajaus 2 10rubliu ar 5 rublai jau mazdaug zinosi kaip auksines atrodo moneta o sidabrines topacio laikotarpio gali paziureti 1 rublis ar net 50 kapeiku tikrai jau atskirsi pagal spalva o jau orginaluma tai jau be tikros nuotraukos ar katalogo neatpazinsi jai gera kopija padarita (crazy)
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė ramshis » Tre Lap 10, 2010 10:15 pm

mane glumina vienas klausimas.kaip pvz.
einu per turgu ziurinedamas monetas.vienas pasiulo sidabrine moneta uz gan pigia kaina,o as nieko nenusimanau apie tas sidabrines monetas.tai is kur man zinoti,kad ta moneta tikrai sidabrine?kaip reiktu vietoje patikrinti?tas pats apie auksine?juvelyrika aisku.ant dauguma dirbiniu yra iskalta 'PRABA'.ant monetu tai nera.
manau sis klausimas ne vien man yra svarbus.jei netingite imeskite pvz.su nuotraukom.pamokinkite naujoka.
Vartotojo avataras
ramshis
 
Pranešimai: 213
Užsiregistravo: Sek Vas 14, 2010 7:34 pm
Miestas: Silale

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė RamunasV » Tre Lap 10, 2010 10:34 pm

pasiulicau pasidometi monetumis nes tikrai yra sidabriniu bet jos netikros taipat atrodo tik kaskastai pakeista ar nedarasita tai manau pradek landzioti per interneti susizinoti mazdauk kaip atrodo monetos kokios yra monetos o taip pavizdziu nera nes sidabras neligus sidabriuj nes yra su 500 proba ir 999 probos ir tikrai jie savo isvaizda skiresi
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė TomasV » Ket Lap 11, 2010 12:06 am

ramshis rašė:mane glumina vienas klausimas.kaip pvz.
einu per turgu ziurinedamas monetas.vienas pasiulo sidabrine moneta uz gan pigia kaina,o as nieko nenusimanau apie tas sidabrines monetas.tai is kur man zinoti,kad ta moneta tikrai sidabrine?kaip reiktu vietoje patikrinti?tas pats apie auksine?juvelyrika aisku.ant dauguma dirbiniu yra iskalta 'PRABA'.ant monetu tai nera.
manau sis klausimas ne vien man yra svarbus.jei netingite imeskite pvz.su nuotraukom.pamokinkite naujoka.

Apie padirbtas monetas yra nemazai info forume. Pasiskaityk ir jau tuputi zinosi kaip atskirti tikra nuo netikros. O jeigu einant turguje tau kyla abejones del tam tikros monetos ir jeigu dar pardavejas tau ja siulo, tai kam tau skubeti - buk gudresnis. Padaryk namu darbus - pasidomek kas tai per moneta, pasikaustyk ir kai vel sugrizi i turgu neabejoju kad tas pardavejas vis dar ten stoves.
Siulau nesikarsciuoti ir neforsuoti kolekcijos augimo, nes antraip teks veliau grauztis.
Kolekcija auga kartu su kolekcionieriumi.
Vartotojo avataras
TomasV
 
Pranešimai: 268
Užsiregistravo: Pen Rgs 03, 2010 5:22 pm
Miestas: Kaunas LT

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė seniena » Ket Lap 11, 2010 12:19 am

is pirmo as pagalvojau, kad Kolega juokauja su savo klausimu... :oops: suklydau ir atsiprasau Ramshi... ;) (flowers)

Labai gerai Turisto isdeste ...

tiek galiu dadurt, kad jei pardavejas siulo primigtinai moneta... tai gali buti jos kaina auksta arba jinai padirbta... Parasyk LAnden'ui... jisai po klaipeda sukinejasi ir tenais uztiko ne viena kopija...siule uz labai "[b] patrauklias " kainas[/b] sidabrines monetas...

visa info rasi Cionais tarp musu arba internete... realios kainos reikia, tam tikros monetos... irgi klausk musu... kuo galesim tuo padesim (drinking) :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė tureklas » Ket Lap 11, 2010 12:29 am

as tiek sidabra, tiek auksa tikrinu pagal skambejimo garsa. Ne veltui jie vadinami 'tauriaisiais metalais', nes ju garsas taurus, ne taip kaip vario-nikelio, gelezies ir tt.
per kelis metus tiek skirtingu monetu "perklausiau", tai ir praba +/- is garso galiu atskirt be katalogo
Vartotojo avataras
tureklas
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: Tre Lap 12, 2008 2:51 pm
Miestas: Vilnius

Kaip atskirti padirbtas nuo originalių tauriųjų metalų monetas

Standartinė seniena » Ket Lap 11, 2010 12:52 am

dar...

Neskubek Ramshi surinkt monetas... apie kiekviena idomesne moneta susirink visa info... jug ne nuo monetu kiekybes busi profesonalesnis kolekcionierius o nuo kolekcijos kokybes... kuo geresnio stovio monetos tuo kolekcija vertingesne ;)

kiti kolekcionieriai kurie renka 15 - ar 20 metu, teturi kuklu monetu albumuka, bet tam albumuke bus sudetos tokios monetos kurios savo kaina pranoks 2 ar 3 tonas monetu...
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė ramshis » Ket Lap 11, 2010 1:02 am

as ta pilnai suprantu.bet kol dar zalias esu,tai man geriau kiekiais pirkti.o po poros metu ar daugiau apsiribosiu kuom nors konkreciu (interesting)
Vartotojo avataras
ramshis
 
Pranešimai: 213
Užsiregistravo: Sek Vas 14, 2010 7:34 pm
Miestas: Silale

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė Fredis » Ket Lap 11, 2010 9:12 am

ramshis rašė:as ta pilnai suprantu.bet kol dar zalias esu,tai man geriau kiekiais pirkti.o po poros metu ar daugiau apsiribosiu kuom nors konkreciu (interesting)


As analogiskai daba renku is apyvartos ir visa pasauli ir nesistengiu pacio idealiausio stovio . Juk reikia tureti kas dziugintu aki (turiu uomeni ivairove)
Esant galimybei ir laisvesniems finansams Stengiuos isigyti kazka idomesnio. Ogaves geresnio stovio tiesiog sukeiciu vietom su esama kolekcijoje. Cia juk hobis (happy)
Domina visas pasaulis nuo 1900-2000m. Pradziai apivartines nors neatsisakau ir kitu (drinking)
Vartotojo avataras
Fredis
 
Pranešimai: 550
Užsiregistravo: Šeš Sau 09, 2010 9:46 pm
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: FaceBook [Linkcheck]


cron