Kaip atskirti tikras monetas nuo padirbtų?

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė severin-25 » Ket Lap 11, 2010 9:21 am

ramshis rašė:as ta pilnai suprantu.bet kol dar zalias esu,tai man geriau kiekiais pirkti.o po poros metu ar daugiau apsiribosiu kuom nors konkreciu (interesting)

Niekada kruva automobiliu is savartino nepranogs vieno, padoraus ir vaziojancio automobilio...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė orbitas » Ket Lap 11, 2010 10:39 am

severin_20 rašė:
ramshis rašė:as ta pilnai suprantu.bet kol dar zalias esu,tai man geriau kiekiais pirkti.o po poros metu ar daugiau apsiribosiu kuom nors konkreciu (interesting)

Niekada kruva automobiliu is savartino nepranogs vieno, padoraus ir vaziojancio automobilio...


Turtine prasme, gal ir nepranoks, bet jeigu tave tokios mašinos džiugina, jos tau bus 100 kartų vertingesnės už naują, todėl kodėl turėčiau jų neįsigyti:)
Visi kalba apie vertę ir pan. Dažnas pašaipiai, (bent jau pagalvoja) atsiliepia apie "blizgučių" rinkėjus (ne kolekcionierius), bet tai yra jų pačių reikalas, ne visų gi finansai leidžia prisipirkit UNC rariteų, be to man asmeniškai tokia moneta nevisada būna įdomi, todėl, kad "nekvepia" istorija, o istorija man patinka. Pats asmeniškai šiuo metu bandau surinkti, bent po vieną viso pasaulio buvusių ir esamų valstybių ar kolonijų monetelę ir tai nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Gavęs monetą, prieš patalpindamas i albumą, pasidomiu, kiek įmanoma tos šalies, regionio istorija ir t.t. Ok, tingiu daugiau plėstis, nes ir taip, užsikabindamas už paskutinio komentaro ne į temą rašau.
orbitas
 
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: Tre Lie 14, 2010 12:02 pm
Miestas: Marijampolė/Vilnius

Re: sidabrines ir auksines monetos

Standartinė severin-25 » Ket Lap 11, 2010 4:05 pm

orbitas rašė:Dažnas pašaipiai, (bent jau pagalvoja) atsiliepia apie "blizgučių" rinkėjus (ne kolekcionierius), bet tai yra jų pačių reikalas, ne visų gi finansai leidžia prisipirkit UNC rariteų, be to man asmeniškai tokia moneta nevisada būna įdomi, todėl, kad "nekvepia" istorija, o istorija man patinka. Pats asmeniškai šiuo metu bandau surinkti, bent po vieną viso pasaulio buvusių ir esamų valstybių ar kolonijų monetelę ir tai nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Issireiskiau turbut dviprasmiskai, ir Jus nesupratot mano minties... Visada geriau tureti mazesni kieki geresnio stovio monetu, negu kruva tu paciu, bet nekokio stovio... Ir, kaip Jus teisingai paraset, ne kiek vienas gali skirti savo hobiui vienodus pinigus... cia normalu... Jus daugumoi jauni zmones ir turit kruva kitu problemu, reikia kurti seima, galu gale isgiventi si sunki laikotarpi... Ir uncu, ar ne uncu pirkimas visai ne prie ko, mes visi patis sau nustatom ribos... As asmeniskai nustaciau sau "uncine Rusija nuo ... iki 1991 m", Jus sau "bent po vieną viso pasaulio buvusių ir esamų valstybių ar kolonijų monetelę", kiti kitus... mes visi skirtingi... O ramshis, neistates sau ribu, bando pirkineti auksines bei sidabrines monetos... Tada gaunasi, kad cia investicija..., tada vertetu pagalvoti del geresniu stoviu jeigu kaina didesne, arba metalo kaina jeigu stovis nekoks ir t.t.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Kaip atskirti tikras monetas nuo padirbtų?

Standartinė SarasM » Ket Lap 11, 2010 5:11 pm

Kas dėl investicijų tai vienareiškmiškai siūlau sidabrines arba auksines monetas, arba retus senovinius pinigus (biškį reklamos: http://www.pomegis.lt/auction_details,S ... 63718.html - forumiečiam būtų su nuolaida). Į retus senovinius pinigus taip pat įeina ir puikaus stovio monetos ar banknotai. Perkant jas normaliom kainom galima ramiai miegot, nebijant nuvertėjimo.

Žiūrint į trumpalaikius rezultatus, niekas nepralošė kas laiku ir su protu investavo į carinę rusiją ar vokietijos imperiją, taip pat į dabartines aukso ar sidabro monetas (perkant metalo kaina). Ar matėt kokia šiandienos sidabro kaina?? Kas galėjo patikėt, kad uncija sidabro kainuos 70 lt.. Bet mano manymu, tai dar tik pradžia..

Prieš tris metus Lietuvoje buvo populiarus šūkis investuok į LT progines sidabrines ar auksines monetas, ir ką prisipirko žmonės ir sėdi, verkia dabar.. Kam reikia investuot į metalą mokant trigubą kainą, jei tokį patį metalo gabalą su užrašu Belarus ar Ukraine gali nupirkt du-tris kartus pigiau..

Aš asmeniškai šiuo metu labai smagiai damušinėju XXa. Vokietijos žemių gero stovio sidabriukus. Nėra labai brangu, nerealiai gražu ir visada paklausu. Taip, kad kodėl gi ne?
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5147
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Kaip atskirti tikras monetas nuo padirbtų?

Standartinė rmd » Ket Lap 11, 2010 5:23 pm

SarasM rašė:...
Prieš tris metus Lietuvoje buvo populiarus šūkis investuok į LT progines sidabrines ar auksines monetas, ir ką prisipirko žmonės ir sėdi, verkia dabar.. Kam reikia investuot į metalą mokant trigubą kainą, jei tokį patį metalo gabalą su užrašu Belarus ar Ukraine gali nupirkt du-tris kartus pigiau..

o kaip tas auksinio metalo gabalas su užrašu LIETUVA?
Vartotojo avataras
rmd
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Sek Spa 26, 2008 7:32 pm
Miestas: Kaunas

Re: Kaip atskirti tikras monetas nuo padirbtų?

Standartinė 88 » Ket Lap 11, 2010 7:45 pm

Investiciniu!!! poziuriu naudingiau investuoti i sidabra, sidabrines monetas,negu i auksa, auksines monetas.
Nuo siu metu pradzios aukso kaina pasoko dvidesimt septyniais procentais, o sidabras pabrango sesiasdesimt procentu!!!
Sidabras manau,dar gerokai brangs pora metu ir labiau,nei auksas.
╬ Deutsche Wehrmacht/Waffen SS ╬ Die besten Soldaten der Welt ╬ 1945 Das Ende

P.S.
Kolekcijos namie nelaikau!!! Gyvenu skurdziai:Suris su pelesiu,vynas pasenes,atomobilis be stogo,telefonas be klavisu.
Vartotojo avataras
88
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 11:43 pm
Kolekcionuoju: Deutsches Reich (1871-1945)
Svedija;Lietuva;Latvija;Estija;Rusija(TSRS) iki 1991.

Re: Kaip atskirti tikras monetas nuo padirbtų?

Standartinė severin-25 » Ket Lap 11, 2010 8:11 pm

Palaukit... dar ne to bus... Statai vel ijunge savo skudureliu spausdinimo stakles...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Kaip atskirti tikras monetas nuo padirbtų?

Standartinė tureklas » Ket Lap 11, 2010 8:25 pm

Vartotojo avataras
tureklas
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: Tre Lap 12, 2008 2:51 pm
Miestas: Vilnius

Re: Kaip atskirti tikras monetas nuo padirbtų?

Standartinė donatas123 » Ket Lap 11, 2010 11:18 pm

Lietuvoj, iš supirktuvių pigiau gali gauti :D
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Kaip atskirti tikras monetas nuo padirbtų?

Standartinė Salna » Tre Lap 17, 2010 3:04 pm

Kadangi daugumoje kolekcionuoju progines monetas, tai neturiu patirties senoviniu monetu vertinime.Tagi noreciau paklausti, pirkyje, o ir ant kalno buna Romos laiku monetu, kuriu kaina mano supratimu juokinga-apie20-60 lt. Tai cia mano manymu padirbtos,nes logiskai mastant juk negali jos buti tokios pigios?
Salna
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Ant Lap 16, 2010 7:25 pm
Miestas: Lietuva, Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], FaceBook [Linkcheck]


cron