Monetos, kainos, pirkimas...

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė SarasM » Ket Gru 22, 2011 5:58 pm

Nesenai per ebay pardavinėjau vieną retą monetą. Kaina iš lėto kilo, bet nieko stebuklingo nebuvo ir štai gaunu žinutę. Galimas pirkėjas (1000+ vertinimų, reitingas 100%) klausia ar monetą traukia magnetas, patikrinu ir parašau, kad ne. Tada jis man atrašo, kad tai tikriausiai yra kopija, nes jis tokių monetų turi keletą ir visas magnetas traukia. Bet kadangi jis tokias monetas renka tai pasiūlo man nutraukti aukcioną ir jam parduoti per ebay už fiksuotą kainą, kuri būtų maždaug x3 tuo metu esančios aukciono kainos. Pasakius, kad nutraukti aukciono su esančiais statymais nemoku atsiuntė detalią instrukciją kaip visa tai padaryti. Į tą laiką monetą pasvėriau ir palyginau su specializuotu tos šalies katalogu, pasirodo, būta ne tik prie magneto limpančių, bet ir nelimpančių, kad pilnai įsitikinti pasveriu. Ir ką gi - svoris atitinka. Na, jam parašau, kad pagal tokį ir tokį katalogą yra štai toks subtipas ir viskas kaip ir ok. Na, jis visvien įrodinėja, kad moneta netikra, kad turėčiau nutraukti aukcioną ir t.t. Galop atsisakiau tai padaryti ir pasiūliau pirkti per aukcioną, o jei pirkinys nepatiks - grąžinsiu pinigus ir priimsiu atgal monetą. Atrašė "ok", tačiau aukcione jis nedalyvavo, o galutinė kaina viršino tris kartus jo pasiūlytą.

Man tai pirmas atvejis, kai, manau, kad buvau bandomas apgauti. Taip, kad būkite atsargūs ;)
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė LandeN » Ket Gru 22, 2011 7:18 pm

man siandien nutiko nelaime :cry:
daviau sesei kad issiutu monetas, o is jos kuprines kazkas pavoge ta siuntini uz 100lt (killer)
Vartotojo avataras
LandeN
 
Pranešimai: 1069
Užsiregistravo: Ant Sau 26, 2010 6:34 pm

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė seniena » Ket Gru 22, 2011 8:04 pm

SarasM rašė:Nesenai per ebay pardavinėjau vieną retą monetą. Kaina iš lėto kilo, bet nieko stebuklingo nebuvo ir štai gaunu žinutę. Galimas pirkėjas (1000+ vertinimų, reitingas 100%) klausia ar monetą traukia magnetas, patikrinu ir parašau, kad ne. Tada jis man atrašo, kad tai tikriausiai yra kopija, nes jis tokių monetų turi keletą ir visas magnetas traukia. Bet kadangi jis tokias monetas renka tai pasiūlo man nutraukti aukcioną ir jam parduoti per ebay už fiksuotą kainą, kuri būtų maždaug x3 tuo metu esančios aukciono kainos. Pasakius, kad nutraukti aukciono su esančiais statymais nemoku atsiuntė detalią instrukciją kaip visa tai padaryti. Į tą laiką monetą pasvėriau ir palyginau su specializuotu tos šalies katalogu, pasirodo, būta ne tik prie magneto limpančių, bet ir nelimpančių, kad pilnai įsitikinti pasveriu. Ir ką gi - svoris atitinka. Na, jam parašau, kad pagal tokį ir tokį katalogą yra štai toks subtipas ir viskas kaip ir ok. Na, jis visvien įrodinėja, kad moneta netikra, kad turėčiau nutraukti aukcioną ir t.t. Galop atsisakiau tai padaryti ir pasiūliau pirkti per aukcioną, o jei pirkinys nepatiks - grąžinsiu pinigus ir priimsiu atgal monetą. Atrašė "ok", tačiau aukcione jis nedalyvavo, o galutinė kaina viršino tris kartus jo pasiūlytą.

Man tai pirmas atvejis, kai, manau, kad buvau bandomas apgauti. Taip, kad būkite atsargūs ;)


Esu susidures as su panasiom situacijom ne viena karta... Bet prisipazinsiu kad ir as aesu siules nutraukt aukcionus... kai kurie sutinka ( o tai man y nauda , nes nuperki preke visai pigiai nei butum buve aukcione )
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė severin-25 » Ket Gru 22, 2011 8:29 pm

SarasM rašė:Nesenai per ebay pardavinėjau vieną retą monetą. Kaina iš lėto kilo, bet nieko stebuklingo nebuvo ir štai gaunu žinutę. Galimas pirkėjas (1000+ vertinimų, reitingas 100%) klausia ar monetą traukia magnetas, patikrinu ir parašau, kad ne. Tada jis man atrašo, kad tai tikriausiai yra kopija, nes jis tokių monetų turi keletą ir visas magnetas traukia. Bet kadangi jis tokias monetas renka tai pasiūlo man nutraukti aukcioną ir jam parduoti per ebay už fiksuotą kainą, kuri būtų maždaug x3 tuo metu esančios aukciono kainos. Pasakius, kad nutraukti aukciono su esančiais statymais nemoku atsiuntė detalią instrukciją kaip visa tai padaryti. Į tą laiką monetą pasvėriau ir palyginau su specializuotu tos šalies katalogu, pasirodo, būta ne tik prie magneto limpančių, bet ir nelimpančių, kad pilnai įsitikinti pasveriu. Ir ką gi - svoris atitinka. Na, jam parašau, kad pagal tokį ir tokį katalogą yra štai toks subtipas ir viskas kaip ir ok. Na, jis visvien įrodinėja, kad moneta netikra, kad turėčiau nutraukti aukcioną ir t.t. Galop atsisakiau tai padaryti ir pasiūliau pirkti per aukcioną, o jei pirkinys nepatiks - grąžinsiu pinigus ir priimsiu atgal monetą. Atrašė "ok", tačiau aukcione jis nedalyvavo, o galutinė kaina viršino tris kartus jo pasiūlytą.

Man tai pirmas atvejis, kai, manau, kad buvau bandomas apgauti. Taip, kad būkite atsargūs ;)

Del aukciono nutraukimo, tai turbut visi taip daro, ir as tuo paciu, bet nevisada ir nebutinai nuskriaudziamas pardavejas, 11% mokesciu - nemaza suma, ir galima ja sutaupiti susitarus tiesiai...
Blogai tik kad tas pirkejas, zinodamas sutuacija, bande sukciauti...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė TurboPower » Šeš Gru 31, 2011 1:34 pm

Gal dar kokių didelių Lietuvos monetų skelbimų tinklapių yra be pirkis.lt?
Vartotojo avataras
TurboPower
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: Tre Geg 18, 2011 10:49 am
Miestas: Vilnius

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė Enclave » Šeš Gru 31, 2011 3:59 pm

Didelių ir normalių kaip pirkis - ne.
Nedidelių - tuktuk.
Nenormalių - skelbiu.lt.
Vaikų ir blevyzgininkų forumo narys
Vartotojo avataras
Enclave
 
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Šeš Bir 26, 2010 2:45 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė SarasM » Ket Sau 19, 2012 9:44 pm

The eBay marketplace for coin collecting is vibrant. Buyers and sellers alike enjoy access to both a great selection and a highly engaged community. Customers within the Coins & Paper Money category have told us that the ability to shop and sell confidently on eBay is an important factor for them.

Based on this feedback, and after closely reviewing the coin experience on eBay, we have decided to update eBay's Stamps, currency, and coins policy to disallow replica coin listings on eBay.com, effective February 20. Any replica coin listings on eBay on February 20 will be allowed to end normally.

This update reflects standards across the coin industry and helps ensure compliance with applicable laws that require replica coins to be permanently marked with the word "copy." We also expect that this update will increase marketplace confidence by letting our community know that coin listings on eBay are authentic, so they'll receive the most positive eBay experience possible.

As always, thank you for selling on eBay.
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė RamunasV » Ket Sau 19, 2012 10:33 pm

gan gera mintis sugalvota ;)
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė severin-25 » Ket Sau 19, 2012 10:50 pm

Man atrodo kad nieko nepasikeis... ir anksciau issokdavo automatiskai langas "Ar garantuojat kad originalas", bet vistiek buvo ir yra kruva sukciu...
Tiesiog paciam reikia buti budriam...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė SarasM » Ket Sau 19, 2012 10:55 pm

severin_20 rašė:Man atrodo kad nieko nepasikeis... ir anksciau issokdavo automatiskai langas "Ar garantuojat kad originalas", bet vistiek buvo ir yra kruva sukciu...
Tiesiog paciam reikia buti budriam...


Aš manau, kad šiek tiek sumažės. Kaip suprantu tokių kur ant monetos iškalta copy ar replica išvis nebus galima pardavinėti. O dabar gi ir tokių masė. Iki šiol išimdavo aukcioną tik tuo atveju jei koks nors žinomas kolekcininkas pranešdavo apie netikrą monetą. Dabar ir patys ebay darbuotojai galės nutraukti aukcioną, bent jau tom kur akivaizdūs kinų rankdarrbiai.. Na, gerai bent tai, kad ebay eina geru keliu :) pagyvensim pamatysim
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]