Monetos, kainos, pirkimas...

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė donatas123 » Sek Geg 01, 2011 6:33 pm

Čia tik pavizdys buvo, gal ir nevisai vykęs. Nors tiesa sakant kai į monetas mainau ir savo auginamus egzotus, kartais kai mano gera nuotaika, tai sandėris būna toks, kad žmogus išsiunčia man krūvelę monetų, tik pasakęs kokių šalių monetos, net nežinodamas kas tai per monetos, nes jis jas iš kažkur gavęs. Dažnai tai tebūna eilinės kaimyninių šalių monetos, tačiau kartais pasitaiko ir įdomesnių.
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė xutak » Sek Geg 01, 2011 6:59 pm

laiškus gaunam neuždika,bet kartais gauni monetu ar banknotu uždika ir norisi suzinoti info apie tai.o kas čia blogo kad žmones domisi :?:
domina LIETUVA,ESTIJA,ČEKOSLOVAKIJA,LENKIJA,RUSIJA iki 1991m.Monetos ir banknotai.
Vartotojo avataras
xutak
 
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2011 1:29 pm
Miestas: panevezys-šiauliai-rokiškis

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė severin-25 » Sek Geg 01, 2011 7:04 pm

xutak rašė:laiškus gaunam neuždika,bet kartais gauni monetu ar banknotu uždika ir norisi suzinoti info apie tai.o kas čia blogo kad žmones domisi :?:

Uz dika gavus, "uz dika" ir kainuoja..., nei bent Jus laikot save protingesniu uz dovanojusius...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė 88 » Sek Geg 01, 2011 9:51 pm

severin_20 rašė:
Polia rašė:... Pasitaikė savaitgaly būti Vilniuje, tad šeštadieny iš pat ryto numyniau į Taurakalnį. Na, nepasakyčiau, kad buvau ekstazėje... Tikėjausi susitikti kolekcionierių, pabendrauti... o pamačiau biznierius, varančius rimtą biznį, kur yra prekė, nustatytos kainos, kainoraščiai ir jokių derybų ar mainų... Na kažkaip neskaniai... Mano draugė iš karto pareiškė: "ne!!! daugiau monetų nekolekcionuosiu!"
Likusi viena, ilgokai vaikštinėjau, klausiausi apie ką kalbama, stebėjau veidus, mimikas. Iš tikrųjų mačiau ir tikrų kolekcionierių, kurių akys gyvos, užsidegusios, kelis pakalbinau ir nes pasirikau :)...

Perskaitęs Jūsų postą, nusprendžiau ir aš aplankyti Taurakalnį po 26 metu!!! pertraukos...
Tikrai „kažkaip neskaniai“... Numizmatu vos penktadalis, filatelistu visai nemačiau... Tiesiog papuoliau į „blusų turgų“... Beveik vienas antikvariatas... Viskas kas buvo blogesnio iš senų laikų būtent čia ir išsiplėtę... Apie koki kolekcionierių susirinkimą ar sąžiningą prekybą čia gali eiti kalba... čia vien biznierių subūrimas... Daromas biznis ir tiek. Prie mano akių iš vienos moteriškės šie „rykliai“ supirko visas praeito amžiaus pradžios Proof išpildimo sidabrinius dolerius kapsulėse po 80-90 Lt/vnt., net eile stovėjo... Iš kitos..., fašistines Vokietijos originalus ordinus, kuriu tik kopijos kainuoja virš 150 Lt/vnt., po 100 Lt/vnt. ... Ir man bandė makaronus pakabinti, nes paklausiau vieno dėl 3 rubliu sidabrines monetos kainos, tai pradėjo aiškint man kad ten uncija sidabro ir mažiau negu už 200 Lt negali parduoti, atseit čia tik sidabro kaina..., nors ten ta pati uncija kaip ir doleriuose... Tiesiog paliko man ne kokia įspūdį, bei sugadino nuotaiką... Dabar net nežinau kada aplankysiu tenai sekantį kartą...


O ko jus tikejotes??? tai lygiai tas pats kas i turgu eiti pirkti pvz.dzinsu :) ,tik kad cia prekes specifines.Perku -parduodu ir tiek. As ir apsilankau kartais tuose LT klubuose,bet nebendrauti su kazkuo ten einu ,o su mintim kazka isigyti, ..kartais tikrai esu nebrangiai nupirkes monetu,banknotu.Zymiai pigiau nei buciau pirkes pvz. is E-bay ir svarbiausia!!!gali moneta apziureti realiai,jei reikia pasverti ,pasidereti ir pan.Cia pliusas.Siaip as labiau linkes pirkti realiai,o ne internetu.
As gerai atsimenu pvz.Kauno kluba 1984 metu ir dabartini 2011..skirtumo praktiskai jokio,net zmones kaikurie tie patys sedi..tik ju zymiai maziau ir filatelistai ir numizmatai dabar kartu.Dar buvo atskiras vaiku-jaunimo(filatelistu) klubas,ten jaunuju "biznieriu" irgi buvo :)zmones tie patys,tik laikas ir laikai pasikeite.
╬ Deutsche Wehrmacht/Waffen SS ╬ Die besten Soldaten der Welt ╬ 1945 Das Ende

P.S.
Kolekcijos namie nelaikau!!! Gyvenu skurdziai:Suris su pelesiu,vynas pasenes,atomobilis be stogo,telefonas be klavisu.
Vartotojo avataras
88
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 11:43 pm
Kolekcionuoju: Deutsches Reich (1871-1945)
Svedija;Lietuva;Latvija;Estija;Rusija(TSRS) iki 1991.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė severin-25 » Sek Geg 01, 2011 10:26 pm

magic1971 rašė:... As ir apsilankau kartais tuose LT klubuose,bet nebendrauti su kazkuo ten einu ,o su mintim kazka isigyti, ..kartais tikrai esu nebrangiai nupirkes monetu,banknotu.Zymiai pigiau nei buciau pirkes pvz. is E-bay ir svarbiausia!!!gali moneta apziureti realiai,jei reikia pasverti ,pasidereti ir pan.Cia pliusas.Siaip as labiau linkes pirkti realiai,o ne internetu...

Pilnai sutinku, kad ten, jeigu rasit, bus pigiau negu Ebay`juje (jeigu zinot kas, po kiek ir uz ka), tik kad medziagos l.mazai... Aciu Dievui turiu draugu, kurie pastoviai lankosi tenai, ir jeigu ten randa ka nors mano tematika, nuperka man... Bet pats, tikrai ne greit tenai vel pasirodisiu... Aciu, po paskutinio lankimo ispudziu uzteks ilgam...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė Enclave » Ket Geg 05, 2011 1:50 pm

Aj, ant Taurakalnio įvairūs žmonės.
Turiu kelis pardavėjus, su kuriais susidraugavau, kainos normalios ir bendraujam - kažką nuperku iš jų :).
O yra kiti, kurie ,,sidabro laužą" parduoda už ,,laužo kainą". Tik labai jau apsidraudę jie. 100 USD už unciją 04 30 dieną :D.
Vaikų ir blevyzgininkų forumo narys
Vartotojo avataras
Enclave
 
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Šeš Bir 26, 2010 2:45 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė tureklas » Ket Geg 05, 2011 3:55 pm

Enclave rašė:O yra kiti, kurie ,,sidabro laužą" parduoda už ,,laužo kainą". Tik labai jau apsidraudę jie. 100 USD už unciją 04 30 dieną :D.


jo, geri pardavejai :D laiko masina is ateities atkeliave turbut :lol:
Vartotojo avataras
tureklas
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: Tre Lap 12, 2008 2:51 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė Enclave » Ket Geg 05, 2011 4:47 pm

tureklas rašė:
Enclave rašė:O yra kiti, kurie ,,sidabro laužą" parduoda už ,,laužo kainą". Tik labai jau apsidraudę jie. 100 USD už unciją 04 30 dieną :D.


jo, geri pardavejai :D laiko masina is ateities atkeliave turbut :lol:


Arba nežino prabos (nežino ką patys parduoda) arba nežino kainos. :mrgreen:

Nustebino toks apsileidimas :mrgreen:
Vaikų ir blevyzgininkų forumo narys
Vartotojo avataras
Enclave
 
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Šeš Bir 26, 2010 2:45 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė tureklas » Ket Geg 12, 2011 10:02 pm

likau visiskai nesuprates sio aukciono:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250815440425&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_2294wt_1139

Kinijos 35 juaniai 1979, tirazas 1000 vnt (Matte), kaina kataloge 150 $, o galutine aukciono kaina 5000 EUR :!: :?: :!:
pastaraisiais metais visos kiniskos monetos stipriai pabrange, bet tokios kosmines kainos dar neteko matyt, net nezinau ka pasakyt... (ate)
Vartotojo avataras
tureklas
 
Pranešimai: 164
Užsiregistravo: Tre Lap 12, 2008 2:51 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė severin-25 » Ket Geg 12, 2011 10:44 pm

tureklas rašė:likau visiskai nesuprates sio aukciono:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250815440425&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_2294wt_1139

Kinijos 35 juaniai 1979, tirazas 1000 vnt (Matte), kaina kataloge 150 $, o galutine aukciono kaina 5000 EUR :!: :?: :!:
pastaraisiais metais visos kiniskos monetos stipriai pabrange, bet tokios kosmines kainos dar neteko matyt, net nezinau ka pasakyt... (ate)

Gal yra mums nezinomas sios monetos subtilumas, nes zymiai pigiau yra ..., pvz. http://cgi.ebay.de/Jahr-Kindes-Sammlung ... 6932533481
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra