Monetos, kainos, pirkimas...

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė xutak » Tre Lap 23, 2011 8:17 am

tokio pat stovio pirkau už 30lt :D vadinasi nepermokejau (happy) moneta originali.atitinka ir išmatavimai ir svoris (interesting)
tada man pasiseke (balius)
domina LIETUVA,ESTIJA,ČEKOSLOVAKIJA,LENKIJA,RUSIJA iki 1991m.Monetos ir banknotai.
Vartotojo avataras
xutak
 
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2011 1:29 pm
Miestas: panevezys-šiauliai-rokiškis

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė Enclave » Tre Lap 23, 2011 8:44 am

Tokių yra ir naujadarų. Būkite atsargūs.
Vaikų ir blevyzgininkų forumo narys
Vartotojo avataras
Enclave
 
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: Šeš Bir 26, 2010 2:45 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė Matri » Tre Lap 23, 2011 9:31 am

xutak rašė:tokio pat stovio pirkau už 30lt :D vadinasi nepermokejau (happy) moneta originali.atitinka ir išmatavimai ir svoris (interesting)
tada man pasiseke (balius)


Na as tokios stovio nesugebejau net uz 50 Lietuvoje rast :( Vadinasi man nepasiseke :D
Vartotojo avataras
Matri
 
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: Sek Kov 29, 2009 4:52 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė xutak » Tre Lap 23, 2011 2:54 pm

pirkau iš seno žmogaus.emiau ir daugiau monetu senu,bet matosi kad tos monetos iš praeities pas žmogu susikaupe.ir laikytos ilgus metus.
tad tikrai galvoju kad originali,nebent tais 37m jas stampavo rusije :lol:
domina LIETUVA,ESTIJA,ČEKOSLOVAKIJA,LENKIJA,RUSIJA iki 1991m.Monetos ir banknotai.
Vartotojo avataras
xutak
 
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2011 1:29 pm
Miestas: panevezys-šiauliai-rokiškis

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė benderis » Ket Lap 24, 2011 11:40 am

senas zmogus tikrai ne monetos tikrumo irodymas idek gera skana - zvilgtelsim cia xutak
o va Matri monetele bent man nepatinka reiktu zinoma gyvai pamatyti bet is skano nepatinka , koks monetos skersmuo ? reiktu tiksliai slankmaciu ismatuoti butu labai idomu isgirsti
Vartotojo avataras
benderis
 
Pranešimai: 584
Užsiregistravo: Pir Lap 30, 2009 5:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: arbatai kosti sietelius , Lietuviskus apdovanojimus ir medalius , monetu ir banknotu klaidas

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė xutak » Ket Lap 24, 2011 1:01 pm

ikeliu foto.ivertinkite.idomu jusu nuomone (interesting) išmatavimai ir svoris atitinka
domina LIETUVA,ESTIJA,ČEKOSLOVAKIJA,LENKIJA,RUSIJA iki 1991m.Monetos ir banknotai.
Vartotojo avataras
xutak
 
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2011 1:29 pm
Miestas: panevezys-šiauliai-rokiškis

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė benderis » Ket Lap 24, 2011 4:17 pm

bent man xutak moneta labiau patinka is pirmo zvilgsnio , tiksliau atsakyti reikalingi daug geresnes kokybes skanai jei turi atsiusk i @ ar cia ikelk ir noreciau isgirsti skaicius- skersmuo , kuom matuotas , svoris
Vartotojo avataras
benderis
 
Pranešimai: 584
Užsiregistravo: Pir Lap 30, 2009 5:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: arbatai kosti sietelius , Lietuviskus apdovanojimus ir medalius , monetu ir banknotu klaidas

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė xutak » Ket Lap 24, 2011 5:01 pm

benderis rašė:bent man xutak moneta labiau patinka is pirmo zvilgsnio , tiksliau atsakyti reikalingi daug geresnes kokybes skanai jei turi atsiusk i @ ar cia ikelk ir noreciau isgirsti skaicius- skersmuo , kuom matuotas , svoris

na matavau su slankmačiu 19mm. o svertos su el.svarstiklemis(skolintomis,nes pats dar neisigijau)-1,998g.
del geresnio scano tai reikes pabandyti padaryti,nors mano scaneris jau nebe pirmos jaunistes :lol:
domina LIETUVA,ESTIJA,ČEKOSLOVAKIJA,LENKIJA,RUSIJA iki 1991m.Monetos ir banknotai.
Vartotojo avataras
xutak
 
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2011 1:29 pm
Miestas: panevezys-šiauliai-rokiškis

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė 88 » Ant Lap 29, 2011 6:00 pm

xutak rašė:pirkau iš seno žmogaus.emiau ir daugiau monetu senu,bet matosi kad tos monetos iš praeities pas žmogu susikaupe.ir laikytos ilgus metus.
tad tikrai galvoju kad originali,nebent tais 37m jas stampavo rusije :lol:

Galit patikrinti ir taip.Vienas is paprastu originalumo nustatymo metodu.
Originalia 2 santimu(1937m) moneta pastacius ant lygaus pavirsiaus vertikaliai ant bet kurios!!! gurto vietos ji nekrenta.Jeigu svoris 1,99gr.ir diametras 19mm jinai stoves ant bet kurios gurto vietos.Bet pagrindinis rodiklis(ne vienintelis!!!),tai svoris jei originalas 1.99gr!!!
Stampavo didesniais mastais kokybiskas Svedijoje ir 90-ais Baltijos salyse(greiciausiai turbut Latvijoje),bet situ diametras kiek didesnis ir svoris.
╬ Deutsche Wehrmacht/Waffen SS ╬ Die besten Soldaten der Welt ╬ 1945 Das Ende

P.S.
Kolekcijos namie nelaikau!!! Gyvenu skurdziai:Suris su pelesiu,vynas pasenes,atomobilis be stogo,telefonas be klavisu.
Vartotojo avataras
88
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 11:43 pm
Kolekcionuoju: Deutsches Reich (1871-1945)
Svedija;Lietuva;Latvija;Estija;Rusija(TSRS) iki 1991.

Re: Monetos, kainos, pirkimas...

Standartinė xutak » Šeš Gru 03, 2011 4:51 pm

Bandžiau statyti ant gurto keliose vietose :) nekrenta,stovi gražiai :)
domina LIETUVA,ESTIJA,ČEKOSLOVAKIJA,LENKIJA,RUSIJA iki 1991m.Monetos ir banknotai.
Vartotojo avataras
xutak
 
Pranešimai: 441
Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2011 1:29 pm
Miestas: panevezys-šiauliai-rokiškis

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot], poweroff