Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė jotvingiai » Tre Bal 20, 2016 11:49 pm

Pardavėjas viską kompensavo šiuo atveju.

Nauja bėda:Argentinoje tiek mano siūstos monetos, tiek kolegos siūstos man su tokiais prierašiukais.
Laidoti reikalą, ar įmanoma kažkam rašyt?
Siunta sulaikyta gavimo šalies muitinėje
ARSTD1 2016-4-5
Siunta gauta gavimo šalies skirstymo centre
ARBUEB 2016-4-5
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Matri » Ket Bal 21, 2016 11:37 am

Tai, kad sulaikyta Argentinos muitinėnje visai nieko nereiškia. Jų muitinė lygiai taip pat prognozuojama kaip ir mūsų :D
Vartotojo avataras
Matri
 
Pranešimai: 375
Užsiregistravo: Sek Kov 29, 2009 4:52 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė grazvydas » Ket Bal 21, 2016 11:37 pm

jotvingiai rašė:Pardavėjas viską kompensavo šiuo atveju.

Nauja bėda:Argentinoje tiek mano siūstos monetos, tiek kolegos siūstos man su tokiais prierašiukais.
Laidoti reikalą, ar įmanoma kažkam rašyt?
Siunta sulaikyta gavimo šalies muitinėje
ARSTD1 2016-4-5
Siunta gauta gavimo šalies skirstymo centre
ARBUEB 2016-4-5


O jus siuntete aisku registruota, prioriteti ir nurodet, kad tai coins su kazkokiu ivertinimu.
Klausiu del to, kad esu ir as paruoses laiska-siunta i Argentina ir dabar susirupinau kaip cia pasielgus... Patarkit...
Domina monetos kuriuose pavaizduota avinai, avys. Lauksiu pasiūlymų į PM.
Vartotojo avataras
grazvydas
 
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2011 1:16 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: viso pasaulio bent po viena moneta

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė jotvingiai » Pen Bal 22, 2016 2:10 am

Siuntinys buvo apie 350 gr. 66 monetos. Nurodžiau deklaracijoje souvenirs - vertė 5eurai.
Dabar jau galvoju, kad blogai aš čia... Dar supakavau taip, kad jei išpakuos - tai paskutinį kartą:)
Nu gyveni ir mokaisi. Žiūrėsim - gavėjas dar nesinervina, bet man oi kaip neramu.
Bet įdomiausia, kad bičas man lygiai tokį pat siuntinuką siunčia, o trekingas užmigo 2016.04.04 Argentinos international
paskirstymo punkte...
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė grazvydas » Šeš Bal 23, 2016 12:07 am

As kai siunciau i Cile tai iki Argentinos nuejo per 2,5 sav. ir ten menesiui uzstrigo po to kai pratruko tai per kelias dienas pas adresata atsidure. Va tada ir as pasinervinau. bet viskas jam parejo ir man atleido.
Domina monetos kuriuose pavaizduota avinai, avys. Lauksiu pasiūlymų į PM.
Vartotojo avataras
grazvydas
 
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2011 1:16 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: viso pasaulio bent po viena moneta

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė jotvingiai » Šeš Bal 23, 2016 1:56 am

Tai grazvydai, viskas kolkas veiksme? Ne?
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė grazvydas » Šeš Bal 23, 2016 5:14 pm

jotvingiai rašė:Tai grazvydai, viskas kolkas veiksme? Ne?

Tai cilietis jau gavo, bet dabar siusiu i Argentina.
Domina monetos kuriuose pavaizduota avinai, avys. Lauksiu pasiūlymų į PM.
Vartotojo avataras
grazvydas
 
Pranešimai: 576
Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2011 1:16 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: viso pasaulio bent po viena moneta

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė mawashi » Tre Geg 18, 2016 3:31 pm

Papuoliau į tokią įdomią situaciją, gal kas turėsite minčių. Žodžiu laimėjau aukcioną Vytauto AU, Austrijos hdrauch.com aukcione. Buvau kartą jau anksčiau iš jų pirkęs, viskas buvo OK. Žodžiu gavau sąskaitą faktūrą paprastu paštu, registruotą, bet pažeistame voke (vokas praplėštas ir įdėtas į plastikinį Lietuvos pašto maišelį). Apmokėjau ramiai tą sąskaitą ir laukiu monetos. Po dviejų savaičių parašiau jiems sąskaitoje esančiu emailu, kokia ten situacija, gal galite duoti tracking numberį. Tyla. Tada vėl beveik po savaitės rašau jau kitu emailu, kurį radau iš anksčiau. Atrašo, kad man viskas įteikta, maždaug ko aš noriu. Ir tada paaiškėja, kad jie man išsiuntė monetą kartu su sąskaita, nepaisant to, kad nebuvau sumokėjęs jiems pinigų. Taigi moneta turėjo būti tame pažeistame laiške (paprastas baltas vokas, plono popieriaus), kur jos aišku nebuvo. Na ir dabar kai bandau aiškintis, jie mane siunčia ant trijų raidžių, maždaug reikėjo nepriimti tokio laiško išvis, nu ir kur aš buvau tas dvi savaites po laiško įteikimo. Aš jiems aiškinu, kad iš kur aš galėjau žinoti, kad jie tokiame voke, negavę jokio apmokėjimo man siųs tą monetą. Na bet jie nesupranta, klausia tipo ką, pirmas kartas, kai moneta kartu su sąskaita atsiunčiama? Tipo jų draudimas nebegalioja, nes praėjo per daug laiko (aš kaltas, kad per ilgai delsiau, nors net nežinojau apie išsiųstą monetą). Užpildžiau skundą Lietuvos paštui, bet į juos daug vilčių nededu. Žodžiu situacija sukasi, kad liksiu su beveik 800 eurų nuostolių. Gal kas turit panašios patirties ir gali kažką patarti? Būčiau labai dėkingas.
mawashi
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Ket Bir 25, 2015 5:07 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė rublis » Tre Geg 18, 2016 8:48 pm

mawashi rašė:Papuoliau į tokią įdomią situaciją, gal kas turėsite minčių. Žodžiu laimėjau aukcioną Vytauto AU, Austrijos hdrauch.com aukcione. Buvau kartą jau anksčiau iš jų pirkęs, viskas buvo OK. Žodžiu gavau sąskaitą faktūrą paprastu paštu, registruotą, bet pažeistame voke (vokas praplėštas ir įdėtas į plastikinį Lietuvos pašto maišelį). Apmokėjau ramiai tą sąskaitą ir laukiu monetos. Po dviejų savaičių parašiau jiems sąskaitoje esančiu emailu, kokia ten situacija, gal galite duoti tracking numberį. Tyla. Tada vėl beveik po savaitės rašau jau kitu emailu, kurį radau iš anksčiau. Atrašo, kad man viskas įteikta, maždaug ko aš noriu. Ir tada paaiškėja, kad jie man išsiuntė monetą kartu su sąskaita, nepaisant to, kad nebuvau sumokėjęs jiems pinigų. Taigi moneta turėjo būti tame pažeistame laiške (paprastas baltas vokas, plono popieriaus), kur jos aišku nebuvo. Na ir dabar kai bandau aiškintis, jie mane siunčia ant trijų raidžių, maždaug reikėjo nepriimti tokio laiško išvis, nu ir kur aš buvau tas dvi savaites po laiško įteikimo. Aš jiems aiškinu, kad iš kur aš galėjau žinoti, kad jie tokiame voke, negavę jokio apmokėjimo man siųs tą monetą. Na bet jie nesupranta, klausia tipo ką, pirmas kartas, kai moneta kartu su sąskaita atsiunčiama? Tipo jų draudimas nebegalioja, nes praėjo per daug laiko (aš kaltas, kad per ilgai delsiau, nors net nežinojau apie išsiųstą monetą). Užpildžiau skundą Lietuvos paštui, bet į juos daug vilčių nededu. Žodžiu situacija sukasi, kad liksiu su beveik 800 eurų nuostolių. Gal kas turit panašios patirties ir gali kažką patarti? Būčiau labai dėkingas.

Rauch,jei moneta nebrangi ir pirkejas patikimas-visada siuncia nelaukes apmokejimo.per 3 dienas ateina e.post su faktura,todel paprastai prasai nedeti jos i voka su moneta,del suprantamu priezasciu.dar gauni info ju paciu puslapyje,kur buna ir sekimo nr.bent man jokiu bedu su jais nebuvo.
rublis
 
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2012 12:08 am

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Dublinas » Ket Geg 26, 2016 5:17 pm

Gal kas gali patarti,ruosiuosiu siustis apie 5000 vnt monetu per privatu vezeja Lietuva-Airija.Jis kaip ir nepriestarauja tik praso ka nors parasyti muitininkams jei jo klaustu ka vezi.Ar tiesiog rasyti suvenyrai (juokingai skamba suvenyrai 5000-iams artimiausiu draugu) ar galima kazka kito parasyti?
Is anksto dekoju uz pasiulymus
Dublinas
 
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 11:50 pm
Miestas: Dublinas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]