Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė kilbukas » Ant Lie 04, 2017 8:39 am

TurboPower rašė:Gal kas turejo patirties su nesaziningu ebay pirkeju ir seller protection?
trumpai:
1. Issiunciau daikta is dvieju 1,4kg.
2. Parase, kad gavo tik puse daikto.
3. Atidare Return, issiunte atgal.
papildoma info. Turiu kvita, kuriame matosi, kiek svere siunta, jis atsiunte ant svarstykliu dezute, kurioje matosi ~100gr maziau (1,3kg). Vokieciu pastas Lietuvos pastui atrase, kad dezute nepazeista iteikta gavejui (tik el. pastu, oficialaus dokumento jokio nepateikia).
Ar yra sansu laimeti neprarasti pinigu ir daikto ar veikia seller protection?



Na cia jau sudetinga Ebay su seller protection, tiesiog nesazininga spasitaike tamstai. Bet bandyk fotkink cekuti, susirasinejima viska siusk i ebay
It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.
kilbukas
 
Pranešimai: 935
Užsiregistravo: Tre Rgp 06, 2014 10:21 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: LT Banknotai, monetos, Euro monetos

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė TurboPower » Pir Lie 10, 2017 2:33 pm

kilbukas rašė:
TurboPower rašė:Gal kas turejo patirties su nesaziningu ebay pirkeju ir seller protection?
trumpai:
1. Issiunciau daikta is dvieju 1,4kg.
2. Parase, kad gavo tik puse daikto.
3. Atidare Return, issiunte atgal.
papildoma info. Turiu kvita, kuriame matosi, kiek svere siunta, jis atsiunte ant svarstykliu dezute, kurioje matosi ~100gr maziau (1,3kg). Vokieciu pastas Lietuvos pastui atrase, kad dezute nepazeista iteikta gavejui (tik el. pastu, oficialaus dokumento jokio nepateikia).
Ar yra sansu laimeti neprarasti pinigu ir daikto ar veikia seller protection?



Na cia jau sudetinga Ebay su seller protection, tiesiog nesazininga spasitaike tamstai. Bet bandyk fotkink cekuti, susirasinejima viska siusk i ebay


Pralaimejau case. Bet radau dar viena pardaveja, kuri tas pats pirkejas apgavo lygiai ant to paties daikto, tokia pat schema, gal dar ne viskas prarasta.
Vartotojo avataras
TurboPower
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: Tre Geg 18, 2011 10:49 am
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė kilbukas » Pir Lie 10, 2017 3:25 pm

TurboPower rašė:
kilbukas rašė:
TurboPower rašė:Gal kas turejo patirties su nesaziningu ebay pirkeju ir seller protection?
trumpai:
1. Issiunciau daikta is dvieju 1,4kg.
2. Parase, kad gavo tik puse daikto.
3. Atidare Return, issiunte atgal.
papildoma info. Turiu kvita, kuriame matosi, kiek svere siunta, jis atsiunte ant svarstykliu dezute, kurioje matosi ~100gr maziau (1,3kg). Vokieciu pastas Lietuvos pastui atrase, kad dezute nepazeista iteikta gavejui (tik el. pastu, oficialaus dokumento jokio nepateikia).
Ar yra sansu laimeti neprarasti pinigu ir daikto ar veikia seller protection?



Na cia jau sudetinga Ebay su seller protection, tiesiog nesazininga spasitaike tamstai. Bet bandyk fotkink cekuti, susirasinejima viska siusk i ebay


Pralaimejau case. Bet radau dar viena pardaveja, kuri tas pats pirkejas apgavo lygiai ant to paties daikto, tokia pat schema, gal dar ne viskas prarasta.



Bet cia esme tame, kad kiekvienas case yra juoda deme ant tavo accounto :(
It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.
kilbukas
 
Pranešimai: 935
Užsiregistravo: Tre Rgp 06, 2014 10:21 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: LT Banknotai, monetos, Euro monetos

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Runkeliu Valdovas » Pen Lie 14, 2017 12:01 pm

Patarkite kaip geriau. Noriu išsiųsti nemažai, apie 45- 65, monetas į Ispaniją bei nedidelį banknotų pluoštelį paštu. Dėl banknotų tai nesijaudinu, bet kaip daryti su monetomis? Nėra jos didelės, bet vistiek, gal geriau per kelis kartus išsiųsti? Na, į kelis vokus sumesti, o ne vienan viską sukišti. Taip pat girdėjau, jog patartina supakuoti taip, kad netarškėtų. Bet čia man iškyla klausimas. Girdėjau, jog negalima paštu siųsti pinigų. O tai nebeapyvartiniai pinigai pripažįstami pinigais?
Buvusių nebūna ;)
Vartotojo avataras
Runkeliu Valdovas
 
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2017 3:08 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pažengęs jau ;). Baltijos šalių bei Vokietijos nebeapyvartiniai pinigai.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė tuoj » Pen Lie 14, 2017 2:53 pm

Runkeliu Valdovas rašė:Patarkite kaip geriau. Noriu išsiųsti nemažai, apie 45- 65, monetas į Ispaniją bei nedidelį banknotų pluoštelį paštu. Dėl banknotų tai nesijaudinu, bet kaip daryti su monetomis? Nėra jos didelės, bet vistiek, gal geriau per kelis kartus išsiųsti? Na, į kelis vokus sumesti, o ne vienan viską sukišti. Taip pat girdėjau, jog patartina supakuoti taip, kad netarškėtų. Bet čia man iškyla klausimas. Girdėjau, jog negalima paštu siųsti pinigų. O tai nebeapyvartiniai pinigai pripažįstami pinigais?


Į Ispaniją daugiausiai esu siuntęs apie 120 monetų, registruotu laišku, nuėjo sėkmingai. Nesijaudinčiau ir dėčiau viską į vieną voką. Na dar pažiūrėčiau pagal svorį ir voko išmatavimus, kad tilptų pagal tuos visus standartus. Aišku reikia supakuoti, kad nebarškėtų. Kadangi ES, tai net nereiks deklaracijų pildyti, o paštininkėms nereikia žinoti, kas laiško viduj. Jeigu jau labai priekabi paštininkė, tai galima sakyti, kad draugui suvenyriniai ženkliukai, lipdukai, kalendoriukai ar kitokios nesąmonės. Dėl neapyvartinių pripažinimo pinigais reiktų skaityti taisykles, bet visi gi sėkmingai siunčiam lietuviškus eurus mainams už užsienietiškus, o prie lito ir proginius litus iškart siųsdavom, taip kad nėra ko pergyventi.
tuoj
 
Pranešimai: 423
Užsiregistravo: Pir Rgs 19, 2011 12:51 pm
Miestas: Vilnius

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Runkeliu Valdovas » Pen Lie 14, 2017 3:33 pm

Supratau, žodžiu su ES viskas tvarkoje
Buvusių nebūna ;)
Vartotojo avataras
Runkeliu Valdovas
 
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2017 3:08 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pažengęs jau ;). Baltijos šalių bei Vokietijos nebeapyvartiniai pinigai.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Runkeliu Valdovas » Pir Lie 31, 2017 10:18 pm

: D jau šito tai nesitikėjau, kad paklausiu (crazy) , bet klausiu. Norėjau išsiųsti laišką Ispanijon, bet kadangi nieko neesu niekados siuntęs, tai nežinau siuntimo tvarkos. Pašto ženklai iš viso dar reikalingi? Kur juos įsigyti? Pašto skyriuje? Nes buvau užėjęs, nieko nemačiau, slankiojau, slankiojau kaip paskutinis žioplys, nieko nesuradau ir išėjau. Kame reikalas? Prieini prie langelio, pasakai kur siunti (aišku prieš tai ant voko užrašęs) ir ta moterėlė, sėdinti langelyje, tau priklijuoja tą pašto ženklą? Ar tiesiog prieini prie langelio ir nusiperki? Nes niekur nemačiau, kad kur nors pašto ženklus laikytų (nebent po stalu turi pasidėjusi). Ai, beje, o išsiųsti galiu iš bet kurio pašto skyriaus paprastą laišką? Nes žinau, kad juos dar sveria (o maniškis gi monetų pilnas bus), o man tas skyrius nebuvo panašus į tokį, kur kas nors ką nors darytų. Paprasčiausias vienas langiukas. Suprantu, suprantu - dabartinis jaunimas visiškai bukas jeigu net laiško nesugeba išsiųsti. Man ir pačiam iš gėdos (iki) norisi prasmegti.

Aš už jus sarkastiškai paplosiu (nes žinau, kad beskaitydami žvengiste, aš ir taip daryčiau)
(clap) (clap) (clap)

Atsakykite antraip barmenas katalonas negaus litų ir sssr rublių ir ; )
Buvusių nebūna ;)
Vartotojo avataras
Runkeliu Valdovas
 
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2017 3:08 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pažengęs jau ;). Baltijos šalių bei Vokietijos nebeapyvartiniai pinigai.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė LandeN » Pir Lie 31, 2017 10:40 pm

Runkeliu Valdovas rašė:: D jau šito tai nesitikėjau, kad paklausiu (crazy) , bet klausiu. Norėjau išsiųsti laišką Ispanijon, bet kadangi nieko neesu niekados siuntęs, tai nežinau siuntimo tvarkos. Pašto ženklai iš viso dar reikalingi? Kur juos įsigyti? Pašto skyriuje? Nes buvau užėjęs, nieko nemačiau, slankiojau, slankiojau kaip paskutinis žioplys, nieko nesuradau ir išėjau. Kame reikalas? Prieini prie langelio, pasakai kur siunti (aišku prieš tai ant voko užrašęs) ir ta moterėlė, sėdinti langelyje, tau priklijuoja tą pašto ženklą? Ar tiesiog prieini prie langelio ir nusiperki? Nes niekur nemačiau, kad kur nors pašto ženklus laikytų (nebent po stalu turi pasidėjusi). Ai, beje, o išsiųsti galiu iš bet kurio pašto skyriaus paprastą laišką? Nes žinau, kad juos dar sveria (o maniškis gi monetų pilnas bus), o man tas skyrius nebuvo panašus į tokį, kur kas nors ką nors darytų. Paprasčiausias vienas langiukas. Suprantu, suprantu - dabartinis jaunimas visiškai bukas jeigu net laiško nesugeba išsiųsti. Man ir pačiam iš gėdos (iki) norisi prasmegti.

Aš už jus sarkastiškai paplosiu (nes žinau, kad beskaitydami žvengiste, aš ir taip daryčiau)
(clap) (clap) (clap)

Atsakykite antraip barmenas katalonas negaus litų ir sssr rublių ir ; )

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ant voko užrašai gavėjo ir siuntėjo adresus, ir paduodi paštininkei. Ir viskas. Mažai beklijuoja ženklus, uždeda spaudus. Paprašius be problemų ir pašto ženklus gali užklijuot ;)
Vartotojo avataras
LandeN
 
Pranešimai: 1069
Užsiregistravo: Ant Sau 26, 2010 6:34 pm

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė Runkeliu Valdovas » Ant Rgp 01, 2017 1:17 pm

LandeN rašė:
Runkeliu Valdovas rašė:: D jau šito tai nesitikėjau, kad paklausiu (crazy) , bet klausiu. Norėjau išsiųsti laišką Ispanijon, bet kadangi nieko neesu niekados siuntęs, tai nežinau siuntimo tvarkos. Pašto ženklai iš viso dar reikalingi? Kur juos įsigyti? Pašto skyriuje? Nes buvau užėjęs, nieko nemačiau, slankiojau, slankiojau kaip paskutinis žioplys, nieko nesuradau ir išėjau. Kame reikalas? Prieini prie langelio, pasakai kur siunti (aišku prieš tai ant voko užrašęs) ir ta moterėlė, sėdinti langelyje, tau priklijuoja tą pašto ženklą? Ar tiesiog prieini prie langelio ir nusiperki? Nes niekur nemačiau, kad kur nors pašto ženklus laikytų (nebent po stalu turi pasidėjusi). Ai, beje, o išsiųsti galiu iš bet kurio pašto skyriaus paprastą laišką? Nes žinau, kad juos dar sveria (o maniškis gi monetų pilnas bus), o man tas skyrius nebuvo panašus į tokį, kur kas nors ką nors darytų. Paprasčiausias vienas langiukas. Suprantu, suprantu - dabartinis jaunimas visiškai bukas jeigu net laiško nesugeba išsiųsti. Man ir pačiam iš gėdos (iki) norisi prasmegti.

Aš už jus sarkastiškai paplosiu (nes žinau, kad beskaitydami žvengiste, aš ir taip daryčiau)
(clap) (clap) (clap)

Atsakykite antraip barmenas katalonas negaus litų ir sssr rublių ir ; )

:lol: :lol: :lol: :lol:
Ant voko užrašai gavėjo ir siuntėjo adresus, ir paduodi paštininkei. Ir viskas. Mažai beklijuoja ženklus, uždeda spaudus. Paprašius be problemų ir pašto ženklus gali užklijuot ;)



Na dėkui. O jeigu noriu siųsti laišką ne per pašto skyrių, o tiesiog į dėžutę įmetant, tai gi reikia pašto ženklo. Niekur nemačiau, kad nusipirkti (išskyrus internete), tai pardavinėja juos pašto skyriuose ar ne?
Buvusių nebūna ;)
Vartotojo avataras
Runkeliu Valdovas
 
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2017 3:08 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pažengęs jau ;). Baltijos šalių bei Vokietijos nebeapyvartiniai pinigai.

Re: Monetų siuntimas (Problemos,sprendimai,patarimai)

Standartinė rsz » Ant Rgp 01, 2017 3:11 pm

Runkeliu Valdovas rašė:: D jau šito tai nesitikėjau, kad paklausiu (crazy) , bet klausiu. Norėjau išsiųsti laišką Ispanijon, bet kadangi nieko neesu niekados siuntęs, tai nežinau siuntimo tvarkos. Pašto ženklai iš viso dar reikalingi? Kur juos įsigyti? Pašto skyriuje? Nes buvau užėjęs, nieko nemačiau, slankiojau, slankiojau kaip paskutinis žioplys, nieko nesuradau ir išėjau. Kame reikalas? Prieini prie langelio, pasakai kur siunti (aišku prieš tai ant voko užrašęs) ir ta moterėlė, sėdinti langelyje, tau priklijuoja tą pašto ženklą? Ar tiesiog prieini prie langelio ir nusiperki? Nes niekur nemačiau, kad kur nors pašto ženklus laikytų (nebent po stalu turi pasidėjusi). Ai, beje, o išsiųsti galiu iš bet kurio pašto skyriaus paprastą laišką? Nes žinau, kad juos dar sveria (o maniškis gi monetų pilnas bus), o man tas skyrius nebuvo panašus į tokį, kur kas nors ką nors darytų. Paprasčiausias vienas langiukas. Suprantu, suprantu - dabartinis jaunimas visiškai bukas jeigu net laiško nesugeba išsiųsti. Man ir pačiam iš gėdos (iki) norisi prasmegti.

Aš už jus sarkastiškai paplosiu (nes žinau, kad beskaitydami žvengiste, aš ir taip daryčiau)
(clap) (clap) (clap)

Atsakykite antraip barmenas katalonas negaus litų ir sssr rublių ir ; )

Pašto ženklus parduoda pašto skyriuose. Įmesti į pašto dėžutę su priklijuotais pašto ženklais gali, žinodamas voko masę ir kiek kainoja tokios masės voko siuntimas į Lietuvą/ į ES/ į kitas valstybės.
Jei nori siusti įvertinta siuntą, tai ženklų klijuoti pačiam nereikia.
Paštininkai nevargsta ir stato antspaudą, bet paprašyk ir tavo siuntą nukeliaus į užsienį apklijuota lietuviškais pašto ženklais. Kuo sunkesnis ir didesnis vokas, tuo daugiau ženklų priklijuosi. Prašyk skirtingų, gavėjas bus patenkintas.
Numizmatika yra įdomus, bet brangus hobis.

Turiu 500 respekt taškų.
Vartotojo avataras
rsz
 
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: Ket Spa 16, 2008 4:40 pm
Miestas: Vilniaus r.
Kolekcionuoju: numizmatika nuo 1900

AnkstesnisKitas

Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]