Deklaravimas

Reikalingiausia informacija pradedantiesiems numizmatams.

Deklaravimas

Standartinė Donas » Pir Rgs 08, 2014 3:44 pm

Sveiki
Gal galėtumėt pagelbėt - kaip iš Ebay pasibaigusio aukciono ištraukti kokį orderį, kurio pakaktų deklaruojant (gavau per paštą iš muitinės laišką :D )
Ir kitas klausimas, gal susidūrėt su tokia situacija, kai tiksliai nežinot, ką sudeklaruot reikia (pagal datą man tinka du pirkiniai, pardavėjo tikrasis pavadinimas nieko nesako, o siųsta buvo neregistruotu paštu...)
Ačiū
Vartotojo avataras
Donas
 
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: Ant Vas 19, 2013 9:30 pm
Miestas: Vilnius

Re: Deklaravimas

Standartinė Perkasa » Pir Rgs 08, 2014 4:57 pm

tai orderio reikia is Paypal, kur mokejimas yra.
Perkasa
 
Pranešimai: 301
Užsiregistravo: Sek Bir 08, 2014 10:59 am

Re: Deklaravimas

Standartinė mante » Pir Rgs 08, 2014 10:16 pm

Dėl reikiamų dokumentų, aš pridėjau laiško kopiją apie užsakymą, kurį gavau iš ebay (confirmation of order, ten kartais būna pardavėjas pridėjęs papildomą info apie save), ir iš ebay order'io print screen padariau (Spaudi dešiniam kampe My Ebay->purchase history->susirandi atitinkamą daiktą->view order details ir tą puslapį print screen). Nedidelės vertės prekei to pakako.
P.S. kalbu tik apie elektroninę deklaraciją. Su popierių pristatymo gyvai procedūra niekad nesu susidūrusi.

Dėl dviejų tinkančių order'ių: pridėtam lape iš muitinės yra nurodytas bendras info tel. nr. (man regis Lietuvos pašto numeris). Gali juo pasiskambinti. Kai skambinausi dėl panašios situacijos, man nurodė, jog galima prašyti muitinės, kad patikslintų, kokia siunta atkeliavo (tik nepamenu, ar elektroniniu paštu liepė tikslintis, ar nurodė muitinės nr kažkokį). Jei siuntos skirtingos pagal tarkim dydį, ar svorį, tuomet turėtų pasakyti detaliau. Siuntėjų šalys tos pačios? (Beje, su mano siunta šalis muitinės laiške buvo nurodyta neteisingai, tad geriau žiūrėti jų pridedamą foto.)
Aš pasirinkau, mano nuomone, paprastesnį variantą nei skambinti muitinei. Tiesiog per ebay parašiau ant siuntos nurodytą pavardę (na jei nuotraukoje matosi) vienos iš prekių pardavėjui ir paklausiau, ar čia jo siunta.


Sėkmės ;)
mante
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Pir Rgs 08, 2014 1:35 pm


Grįžti į Numizmatikos pradžiamokslis

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]