TSRS monetų brokai

TSRS (sovietinių) monetų forumas

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė RamunasV » Ket Bir 16, 2011 9:34 pm

sveikinu kolega neuzmaza kaina nuejo (clap)
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė Evaldas_R » Pen Bir 17, 2011 8:32 am

severin_20 rašė:
severin_20 rašė:Va koki grazoli radau...

Na va, isejo beveik uz 124$...


Nedomino tokia moneta sau pasilikti, manote jog dar karta ji jum pasitaikys :)
Vartotojo avataras
Evaldas_R
 
Pranešimai: 1149
Užsiregistravo: Ant Lap 10, 2009 9:40 pm
Miestas: Vilnius

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė severin-25 » Pen Bir 17, 2011 9:09 am

Evaldas_R rašė:Nedomino tokia moneta sau pasilikti, manote jog dar karta ji jum pasitaikys :)

As tiesiog nemiegstu broko, ir pasitaikitu dar viena (nors abejoju ar pasitaikis isvis dar viena kam nors), likimas jos butu toks pats...
Pagal mane, moneta turi atroditi taip, kaip sumane graveras, o ne nuo isidirbinejimo berankio/girto darbininko ar tiesiog laiko. Gal del to visa mano kolekcija, nepriklausant nuo metu, unciniam stovije.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė seniena » Pen Bir 17, 2011 10:59 pm

severin_20 rašė:
Evaldas_R rašė:Nedomino tokia moneta sau pasilikti, manote jog dar karta ji jum pasitaikys :)

As tiesiog nemiegstu broko, ir pasitaikitu dar viena (nors abejoju ar pasitaikis isvis dar viena kam nors), likimas jos butu toks pats...
Pagal mane, moneta turi atroditi taip, kaip sumane graveras, o ne nuo isidirbinejimo berankio/girto darbininko ar tiesiog laiko. Gal del to visa mano kolekcija, nepriklausant nuo metu, unciniam stovije.



Nepyk Gerb. Severin ,bet as asmeniskai nelaikau taves kolekcionieriumi :!: Man priimtinesnis butu zodis tave apibudinti... INVESTUOTOJU t.t. tIKRAI NE KOLEKCIONIERIUMI :!: :!:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė severin-25 » Pen Bir 17, 2011 11:37 pm

seniena rašė:Nepyk Gerb. Severin ,bet as asmeniskai nelaikau taves kolekcionieriumi :!: Man priimtinesnis butu zodis tave apibudinti... INVESTUOTOJU t.t. tIKRAI NE KOLEKCIONIERIUMI :!: :!:

Svilpt man kuo tu mane laikai, ir tuo bent kuo as tave laikau, bet rasant deretu paziureti i temos pavadinima...
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė seniena » Pen Bir 17, 2011 11:41 pm

uz tai ir pakelkim (drinking)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė severin-25 » Šeš Bir 18, 2011 4:40 am

Kaip čia man tau švelniau atsakyti…
Supranti, kosminiai laivai egzistuoja nepriklausomai nuo to, ką mano bukagalviai apie jas ir nesuprantantis ko jie ten skraido.
Tavo lygis numizmatikoje – moksleivio... tu ne velnio nesupranti nei metalo lydiniuose, nei kalymo technologijoje, nei štempeliu gamyboje, bei daugelyje kitose lygiagrečiose srityse susijusiu su profesionalią numizmatiką. Aš techninių mokslų kandidatas (dabartinis laipsnis butu daktaras) ir mano specialybe gretima šiam hobiui, be to aš niekada neslėpiau kad esu profesionalios numizmatikos šalininkas. Ir jeigu man, kad ištirti monetos štempelį, retkarčiais neužtenka net MS63 stovio, tai daug ką pasako kodėl aš kolekcionuoju monetos būtent necirkuliavusiose stoviose. Taigi, kada pakeisi šortus į kostiumą, tada ir padiskutuosim kas kolekcionierius o kas ne...
Galiu dar pridėti... numizmatika, jeigu tik nerinkti monetų laužą, o kolekcionuoti jas, tai visada investicija... Taigi, bet koks numizmatas kolekcionierius yra investuotojas.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė seniena » Šeš Bir 18, 2011 8:45 am

severin_20 rašė:Kaip čia man tau švelniau atsakyti…
Supranti, kosminiai laivai egzistuoja nepriklausomai nuo to, ką mano bukagalviai apie jas ir nesuprantantis ko jie ten skraido.
Tavo lygis numizmatikoje – moksleivio... tu ne velnio nesupranti nei metalo lydiniuose, nei kalymo technologijoje, nei štempeliu gamyboje, bei daugelyje kitose lygiagrečiose srityse susijusiu su profesionalią numizmatiką. Aš techninių mokslų kandidatas (dabartinis laipsnis butu daktaras) ir mano specialybe gretima šiam hobiui, be to aš niekada neslėpiau kad esu profesionalios numizmatikos šalininkas. Ir jeigu man, kad ištirti monetos štempelį, retkarčiais neužtenka net MS63 stovio, tai daug ką pasako kodėl aš kolekcionuoju monetos būtent necirkuliavusiose stoviose. Taigi, kada pakeisi šortus į kostiumą, tada ir padiskutuosim kas kolekcionierius o kas ne...
Galiu dar pridėti... numizmatika, jeigu tik nerinkti monetų laužą, o kolekcionuoti jas, tai visada investicija... Taigi, bet koks numizmatas kolekcionierius yra investuotojas.


:D

Ar pats supratai ka tu parasei?? Nereikia taip nuvertinti aplinkui esanciu kolegu :!: :!: o saves taip nekelti i aukstumas :!: Nezinai kas per zmones slypintis po nikais :!:

Kolekcionierius nuo investuotojo tuo ir skiriasi , kad jam mieliau i " skyle " lauza isidet nei laikyt velnia zino kiek laiko tarpa tuscia kolekcijoje :!:

P.s. Manai kad kostiumas dadeda proto ? :lol: Aprenk besmegeni kostiumu ir jis taps protingas ir gales lygiuotis i tavo zinias ??? :roll: :lol:
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė severin-25 » Šeš Bir 18, 2011 11:45 am

seniena rašė:Nereikia taip nuvertinti aplinkui esanciu kolegu :!: :!: o saves taip nekelti i aukstumas :!: Nezinai kas per zmones slypintis po nikais :!:

Pirmiausiai, ne visu o tave..., nes taip dar reikia sugebėti apš.... visą temą su savo reiškiniais visiškai ne į temą.
Antra, (bajeristas) tikrai prajuokinai... nuo kuriu laiku aš jau tapau tau kolega? Pats gi rašei, kad aš investuotojas o ne kolekcionierius...
Trečia, butu pas mane visi tokie kolegos, tai ir Krauzes katalogas butu per daug informatyvus.
seniena rašė:Kolekcionierius nuo investuotojo tuo ir skiriasi , kad jam mieliau i " skyle " lauza isidet nei laikyt velnia zino kiek laiko tarpa tuscia kolekcijoje :!:

Čia jeigu skubi... Be to, skyles reikia anksčiau uždarinėti galvoje, o tik paskui, pagal galimybę, kolekcijoje.
Kad protingai išleisti pinigus, reikia turėti tik du dalykus...
Vartotojo avataras
severin-25
 
Pranešimai: 1082
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 11:07 pm
Kolekcionuoju: Rusijos bei TSRS monetas nuo ... iki 1991 m. necirkuliavusios kokybės pagal metus ir štempelių variantus.

Re: TSRS monetų brokai

Standartinė seniena » Šeš Bir 18, 2011 1:17 pm

Kitaip as negaliu rasyti , kaip tik kolegos... Taip kad neiskyriau ir taves... Nors musu interesai akivaizdziai nesutampa :!:

ispudii susidaro kad pirmiausiai tu patalpindmas moneta parasai kaina o po to tik nuotrauka,taip kad pas taves galvoje be skyliu, pirma eina suma ... o po to dziaugsmas isidejus moneta i kolekcija..
P.S. Jei aplamai tu monetas vedi kaip kolekcija...
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

AnkstesnisKitas

Grįžti į TSRS monetos (nuo 1918 iki 1991)

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]