1000Lt 1991m.

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė Markas » Ant Gru 19, 2017 11:06 pm

Dzin ta folderio kokybe,galima isimti ir i kitus ideti.Banknotu kokybe svelniai tariant yra nenormali,bent man.Kiek kartu LB nesirinkau visi rinkiniai iki vieno kreivi..nei vieno rinkinio neradau,kad bent du is triju banknotu butu nors kiek normaliau iscentruoti,jei aversas normalus,tai reversas buna isvis kreivas arba atvirksciai,toks vaizdas,kad tai yra jau isrinkti rinkiniu likuciai,nes kaikurie isvis tragiski.Suvenyram tokie gal ir tinka,bet ne banknotams i kolekcija.Is kokiu 10 rinkiniu sukeitus banknotus, gal ir susideliotum viena normalu.vnz teko atsisakyti isvis pirkimo.Dabar problema yra ne pati rinkini nupirkti,o normalius banknotus rasti,nes spausdino ir pjauste kaip girti. (killer)
Warriors of the North - Guardians Of Asgaard.
Vartotojo avataras
Markas
 
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Ant Bir 15, 2010 9:40 pm
Kolekcionuoju: Lietuva iki 2014;Latvija iki 2013;Vokietija iki 1945m;Rusija(TSRS) iki 1991m;Svedija;Slovakija;Estija

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė evaldas1982 » Ant Gru 19, 2017 11:28 pm

Markas rašė:Dzin ta folderio kokybe,galima isimti ir i kitus ideti.Banknotu kokybe svelniai tariant yra nenormali,bent man.Kiek kartu LB nesirinkau visi rinkiniai iki vieno kreivi..nei vieno rinkinio neradau,kad bent du is triju butu nors kiek normaliau iscentruoti,jei aversas normalus,tai reversas buna isvis kreivas arba atvirksciai,toks vaizdas,kad tai yra jau isrinkti rinkiniu likuciai,nes kaikurie isvis tragiski.Suvenyram tokie gal ir tinka,bet ne banknotams i kolekcija.Is kokiu 10 rinkiniu sukeitus banknotus, gal ir susideliotum viena normalu.vnz teko atsisakyti isvis pirkimo.Dabar problema yra ne pati rinkini nupirkti,o normalius banknotus rasti,nes spausdino ir pjauste kaip girti. (killer)


Lietuvos Bankas jau buvo padaves spaustuve i teisma del prastos kokybes banknotu, gali ir tu dar kartu juos paduot i teisma :lol: (balius)
Vartotojo avataras
evaldas1982
 
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: Pen Lap 13, 2009 9:56 pm
Miestas: Limerick (IRL) /Anykščiai (LTU)

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė Markas » Ant Gru 19, 2017 11:41 pm

evaldas1982 rašė:
Markas rašė:Dzin ta folderio kokybe,galima isimti ir i kitus ideti.Banknotu kokybe svelniai tariant yra nenormali,bent man.Kiek kartu LB nesirinkau visi rinkiniai iki vieno kreivi..nei vieno rinkinio neradau,kad bent du is triju butu nors kiek normaliau iscentruoti,jei aversas normalus,tai reversas buna isvis kreivas arba atvirksciai,toks vaizdas,kad tai yra jau isrinkti rinkiniu likuciai,nes kaikurie isvis tragiski.Suvenyram tokie gal ir tinka,bet ne banknotams i kolekcija.Is kokiu 10 rinkiniu sukeitus banknotus, gal ir susideliotum viena normalu.vnz teko atsisakyti isvis pirkimo.Dabar problema yra ne pati rinkini nupirkti,o normalius banknotus rasti,nes spausdino ir pjauste kaip girti. (killer)


Lietuvos Bankas jau buvo padaves spaustuve i teisma del prastos kokybes banknotu, gali ir tu dar kartu juos paduot i teisma :lol: (balius)


tikslas,bent kiek padoriau "tiesus" banknotai,nera tokiu..neperku isvis,man nuo to galvos neskauda,ne as gi juos pardavineju..koks dar teismas.Na ir nematau didelio dziaugsmo,o nusipirkes kreivus ir turesi kreivus (balius).Kiekvienam savo.
Warriors of the North - Guardians Of Asgaard.
Vartotojo avataras
Markas
 
Pranešimai: 491
Užsiregistravo: Ant Bir 15, 2010 9:40 pm
Kolekcionuoju: Lietuva iki 2014;Latvija iki 2013;Vokietija iki 1945m;Rusija(TSRS) iki 1991m;Svedija;Slovakija;Estija

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė evaldas1982 » Tre Gru 20, 2017 12:24 am

kai zinai ko tiketis ir kaip yra tai ir galvos neskauda. O jei kzko tikiesi ko net neturi but tada ir pikta ir visi kalti (drinking)
Vartotojo avataras
evaldas1982
 
Pranešimai: 556
Užsiregistravo: Pen Lap 13, 2009 9:56 pm
Miestas: Limerick (IRL) /Anykščiai (LTU)

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė vysl1821 » Tre Gru 20, 2017 1:09 pm

bugsbunny55 rašė:Šiandien ir mane apsilanke LPExpress kurjeris su laišku iš LB.
Pradžiugino kad vienodu numeriu banknotai parinkti.
O pačio folderio kokybe..... paprastas Leuchturm optima lapas tarp plono kartonelio....
Iki Estijos ar Lenkijos folderiu dar toloka.
Banknotu kokybe normali, lyg nieko nuostabaus šimtymes 1991m. tokios pačios buvo su neaiškiomis V/Ž


gal norite pasidalinti nuotraukomis abieju pusių?
vysl1821
 
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Pen Gru 09, 2016 1:07 am

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė bugsbunny55 » Tre Gru 20, 2017 4:01 pm

vysl1821 rašė:
bugsbunny55 rašė:Šiandien ir mane apsilanke LPExpress kurjeris su laišku iš LB.
Pradžiugino kad vienodu numeriu banknotai parinkti.
O pačio folderio kokybe..... paprastas Leuchturm optima lapas tarp plono kartonelio....
Iki Estijos ar Lenkijos folderiu dar toloka.
Banknotu kokybe normali, lyg nieko nuostabaus šimtymes 1991m. tokios pačios buvo su neaiškiomis V/Ž


gal norite pasidalinti nuotraukomis abieju pusių?
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
bugsbunny55
 
Pranešimai: 649
Užsiregistravo: Šeš Kov 23, 2013 5:46 pm
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Banknotai

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė Runkeliu Valdovas » Tre Gru 20, 2017 7:40 pm

Visi jūs čia skundžiatės, jog "nejaugi negalėjo geresnės kokybės parinkti banknotų iš tų 20 000?" O tai nepagalvojate, kad geriausi atrinkti ir jūs juos matote? Gal likusieji dar baisesni? Gal tiesiog nė vieno tarp jų nėra gražaus?
Buvusių nebūna ;)
Vartotojo avataras
Runkeliu Valdovas
 
Pranešimai: 161
Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2017 3:08 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pažengęs jau ;). Baltijos šalių bei Vokietijos nebeapyvartiniai pinigai.

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė vysl1821 » Tre Gru 20, 2017 7:55 pm

Runkeliu Valdovas rašė:Visi jūs čia skundžiatės, jog "nejaugi negalėjo geresnės kokybės parinkti banknotų iš tų 20 000?" O tai nepagalvojate, kad geriausi atrinkti ir jūs juos matote? Gal likusieji dar baisesni? Gal tiesiog nė vieno tarp jų nėra gražaus?

mokant 228eurus tikimes gauti geriausia produkta:)
o jei I menine instaliacija iskeliaus maziau nei 15k ar geresnes kokybes banknotai tai ka isvis begalvot:)
vysl1821
 
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Pen Gru 09, 2016 1:07 am

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė Darius » Tre Gru 20, 2017 8:42 pm

Tokia kaina už suvenyrus... nors banknotų ir norėtųs, bet iš principo abejoju ar verta taip permokėti. Juolabiau LB eilinį kartą kiek negražiai elgias nustatinėdami kainos vidurkį iškart, kai daugelis "permokėjusių" aukcione savo laimėjimo net neatsiims t.y. nemokės. Galbūt reikėtų LB pasiūlyti kalėdinę akciją paleist su kokia nors nuolaida kas pagyvintų pardavimus banknotų, kurie greičiausiai prastovės banke iki sunaikinimo :)
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: 1000Lt 1991m.

Standartinė bugsbunny55 » Tre Gru 20, 2017 8:56 pm

Mano IMHO viskas labai paprastai:
Visus klausymus reikia užduoti poniu V. Baldišiui jis vadovavo tuometiniu LB ir buvo atsakingas už pinigu užsakymą.
Visi puikiai matė kokybe 10 20 50 ir 100Lt 1991m. Aš puikiai atsimenu tą 1993m. dieną kai pirmakart mano rankoje buvo tie 10-tukai. Mintys buoi tik vieną: kas čia per vaiku popiereliai?
Kodėl kas nors nusprende kad kokybe šitu 500 ir 1000 bus ideali? Ir V/Ž vos matomi ir jokiu tuometiniu apsaugos požymiu. Nepamirštam 1000 Litu tai 250 (money) buvo
Centravimas 100-niu 1991 ir 1994 viens prie vieno, jei aversas gerai tai reversas šokinėja kažkur.

Kodėl tokia kaina? .... Čia aš žosžiu neturiu.... (kaboom) (kaboom) (kaboom) (kaboom)
bugsbunny55
 
Pranešimai: 649
Užsiregistravo: Šeš Kov 23, 2013 5:46 pm
Miestas: Klaipėda
Kolekcionuoju: Banknotai

AnkstesnisKitas

Grįžti į Dabartiniai Lietuvos pinigai litai (1994-dabar)

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], R1