kaip apipavidalinti pasto zenklu kolekcija???

Rekomenduojama literatūra, vertingos nuorodos, filatelistų patarimai ir kt.

Moderatorius: n0l

kaip apipavidalinti pasto zenklu kolekcija???

Standartinė Gerdoske » Tre Spa 31, 2012 3:26 pm

SVEIKI! reikia pagalbos! turiu senelio pinigeliu, monetu, pasto zenklu kolekcijas.. dabar tokia beda, kad pazadejau ir pati labai noriu visa si turta graziai apipavidalinti, na siudeti graziai :) kadangi pati nesu kolekcioniere, tai neturiu zalio supratimo kaip viskas turi atrodyti, ar yra kokie specialus detuvai ar kas? ypac man rupi pasto zenklu kolekcija, nes ju daugiausia ( keli albuma). dabar viskas padrikai ismetyta.. :/ aciu uz patarimus is anksto! :)
Gerdoske
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre Spa 31, 2012 3:16 pm

Re: kaip apipavidalinti pasto zenklu kolekcija???

Standartinė SarasM » Tre Spa 31, 2012 3:47 pm

Gerdoske rašė:SVEIKI! reikia pagalbos! turiu senelio pinigeliu, monetu, pasto zenklu kolekcijas.. dabar tokia beda, kad pazadejau ir pati labai noriu visa si turta graziai apipavidalinti, na siudeti graziai :) kadangi pati nesu kolekcioniere, tai neturiu zalio supratimo kaip viskas turi atrodyti, ar yra kokie specialus detuvai ar kas? ypac man rupi pasto zenklu kolekcija, nes ju daugiausia ( keli albuma). dabar viskas padrikai ismetyta.. :/ aciu uz patarimus is anksto! :)


na pašto ženklus žmonės deda į albumus pagal valstybes arba temomis.. klausimas kas ir kaip ten rinkta..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5139
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: kaip apipavidalinti pasto zenklu kolekcija???

Standartinė SkyLand » Tre Spa 31, 2012 10:52 pm

butu geriausia pamatyti tai ,ir tada padesim jums ar ,verta deti i albumus ar dezutes apklijuoti (flowers)
Vartotojo avataras
SkyLand
 
Pranešimai: 241
Užsiregistravo: Ant Gru 14, 2010 8:02 pm
Miestas: Prienai
Kolekcionuoju: stamps and coins

Re: kaip apipavidalinti pasto zenklu kolekcija???

Standartinė arasradza » Pir Bal 15, 2013 1:57 am

Renku ženklus su vandens pdarėliais ( iš skirtingų šalių po vieną serija, jei neturi, bent po ženklą). Kai surinksiu - kolekciją apipavidalinsiu taip - serija/blokas/ženklas stockbook'o kortelėje - kortelė į albumo lapą. Lapo apipavidalinimas - Šalis (trumpai apie šali geografija, vėliava ir pan.) šalies žemėlapis ir apie ženklą - kas jame. Viską kas bus lape, išskyrus ženklus ir stockbook'o kortele, apipavidalinsiu kompe photoshop, print ir vsio. Kažkas tokiom kaip wikipedijoj - viskas anglų kalba. Gausis nei tai knyga nei tai albumas...:)
arasradza
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir Bal 15, 2013 1:28 am

Re: kaip apipavidalinti pasto zenklu kolekcija???

Standartinė dain111 » Šeš Geg 18, 2013 5:47 pm

Na, mano klausimas , greičiausia, čia bus tinkamas. Kokių spalvų albumų lapus naudojate- juodus ar baltus? Juodi- dažniausiai- būna su permatomomis kišenėlimis, balti- su drumzlinomis. Bet pastebėjau vieną dalyką- ant baltų tiek dulkių nesimato :mrgreen: O jei rimtai- kaip su tuom kovoti, nes juodi lapai kaip ir gražiau atrodo, bet balti, mano galva- praktiškesni.
dain111
 
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: Šeš Bir 04, 2011 5:49 pm
Miestas: Alesund , Norvegija
Kolekcionuoju: monetos, banknotai...

Re: kaip apipavidalinti pasto zenklu kolekcija???

Standartinė wiken » Šeš Geg 18, 2013 6:16 pm

Cia labau priklauso nuo zmogaus skonio,vieniem patinka palti kitiems juodi....kaip ir banknotams buna ymautes kurios yra vienpuses (viena puse banknoto matosi) ir dvipuses... man turi matytis abidvi puses.Man pvz nera skirtumo spalva :) na o dulkes seda vienodai ir ant juodu ir ant baltu,bet jeigu laikoma gerai padeta dulkiu nerinks. :roll:
Jei geras knygas skaitysi, tai būsi protingas, jei uždirbtus pinigus taupysi, tai būsi turtingas.
Renku(apyvartines)monetas, viso pasaulio.Domina, Lenkiskos apyvartines monetos nuo 1923 iki dabar. wikenwikenas@gmail.com
Vartotojo avataras
wiken
 
Pranešimai: 1347
Užsiregistravo: Pen Kov 29, 2013 7:39 pm
Miestas: Jurbarkas / Sakiai
Kolekcionuoju: Monetos
pasto zenklai,banknotai,knygos,ir t.t...


Grįžti į Pradedančiajam filatelistui

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]