Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė Fredis » Ant Lap 09, 2010 11:56 pm

Na jei tai jusu pastangu deka kolega tada respekts (clap)
As panasiai bandziau uzsiprasyti kaune tai man nepavyko :?
Domina visas pasaulis nuo 1900-2000m. Pradziai apivartines nors neatsisakau ir kitu (drinking)
Vartotojo avataras
Fredis
 
Pranešimai: 550
Užsiregistravo: Šeš Sau 09, 2010 9:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė rmd » Tre Lap 10, 2010 12:04 am

marka77 rašė:...
Beje tik per mano kvaršinimą jiem galvų jie ir pasistengė pažymėti monetas kurios sutinkamos tik rinkiniuose ir ne kitaip :D Tai manau dabar bent jau lengviau bus kitiem orientuotis :)

pagarba jeigu tikrai jūsų dėka tos monetos buvo pažymėtos (flowers)
Fredis rašė:Na jei tai jusu pastangu deka kolega tada respekts (clap)
As panasiai bandziau uzsiprasyti kaune tai man nepavyko :?

Kaune greičiausia neturi visų metų bankinio stovio monetų.
O priversti juos pažiūrėti ką turi Misija įmanoma :)
Vartotojo avataras
rmd
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Sek Spa 26, 2008 7:32 pm
Miestas: Kaunas

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė Fredis » Tre Lap 10, 2010 12:09 am

rmd rašė:Kaune greičiausia neturi visų metų bankinio stovio monetų.
O priversti juos pažiūrėti ką turi Misija įmanoma :)

na ka tada bandysiu dar kure diena per pietus pajudint si reikala :arrow:
Domina visas pasaulis nuo 1900-2000m. Pradziai apivartines nors neatsisakau ir kitu (drinking)
Vartotojo avataras
Fredis
 
Pranešimai: 550
Užsiregistravo: Šeš Sau 09, 2010 9:46 pm
Miestas: Kaunas

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė rmd » Tre Lap 10, 2010 9:07 am

Fredis rašė: na ka tada bandysiu dar kure diena per pietus pajudint si reikala :arrow:

Jeigu sakys, kad neturi ir negali nieko paieškoti, paklausk: "gali duoti kontaktą Vilniuje, parašyčiau gal ten ras" (happy).
Po šito arba paliksi sąrašą kokių metų ir kiek monetų reikia (arba gausi į galvą) (killer)

P.S. man pasisekė bėgo ieškoti monetų (po to kai parašiau e-mail'a ė Vilnių) (drinking)
Vartotojo avataras
rmd
 
Pranešimai: 675
Užsiregistravo: Sek Spa 26, 2008 7:32 pm
Miestas: Kaunas

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė mctr » Tre Lap 10, 2010 5:33 pm

rmd rašė:o tai proof nebus? :?
P.S. nemanau kad ims ir parduos juos labai greitai, nes tiražas nemažas



Proof nebus. Stai gavau atsakyma i paklausima del proof.

Gerbiamas p. Giedriau,

Kaip mane šiandien informavo Lietuvos banko Banknotų ir monetų skyriaus darbuotojai, 2011 m. apyvartinių monetų numizmatinį rinkinį planuojama išleisti tik BU kokybės.
Laukiame Jūsų užsakymų.
mctr
 
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Ket Bal 08, 2010 2:49 pm

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė EA_ezys » Pen Lap 19, 2010 6:00 pm

Sweiki, kadangi esu tik pradedantysis siame uzsiemime tai turiu keleta manau jums lengvu klausimu. po kiek monetu buna LB ruloneliuose(visu nominalu monetu) ar imanoma gauti 2010 metu tarkim 1. 2. 5. lt nominalo rulonelius(kad jame butu tik 2010 metu bankinio stovio monetos)? ar imanoma gauti is LB tarkim kad ir visu metu (nuo 1991 iskyrus jau nebegaliojancia monetas) monetas, o ypac bankinio stovio? bei kuriai metasi buvo isleisti numizmatinai rinkinai BU kokybes kuriais PROOF, ir gal kas nors turetumeti 2000, 2003 ir 2008 metu rinkinelius parduoti? Is anksto dekui uz atsakymus.:)
EA_ezys
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Ket Lie 15, 2010 5:44 pm

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė SarasM » Šeš Lap 20, 2010 4:57 pm

EA_ezys rašė:Sweiki, kadangi esu tik pradedantysis siame uzsiemime tai turiu keleta manau jums lengvu klausimu. po kiek monetu buna LB ruloneliuose(visu nominalu monetu) ar imanoma gauti 2010 metu tarkim 1. 2. 5. lt nominalo rulonelius(kad jame butu tik 2010 metu bankinio stovio monetos)? ar imanoma gauti is LB tarkim kad ir visu metu (nuo 1991 iskyrus jau nebegaliojancia monetas) monetas, o ypac bankinio stovio? bei kuriai metasi buvo isleisti numizmatinai rinkinai BU kokybes kuriais PROOF, ir gal kas nors turetumeti 2000, 2003 ir 2008 metu rinkinelius parduoti? Is anksto dekui uz atsakymus.:)


centų rulonėliuose būna po 50 vnt., o litų po 40. 2010 rulonėlius gauti įmanoma. Iš LB bent jau man ką nors pagal spec. užsakymą gauti gaunasi sunkiai, bet už pabandymą per galvą niekas neduos :)
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė EA_ezys » Šeš Lap 20, 2010 11:21 pm

SarasM rašė:
EA_ezys rašė:Sweiki, kadangi esu tik pradedantysis siame uzsiemime tai turiu keleta manau jums lengvu klausimu. po kiek monetu buna LB ruloneliuose(visu nominalu monetu) ar imanoma gauti 2010 metu tarkim 1. 2. 5. lt nominalo rulonelius(kad jame butu tik 2010 metu bankinio stovio monetos)? ar imanoma gauti is LB tarkim kad ir visu metu (nuo 1991 iskyrus jau nebegaliojancia monetas) monetas, o ypac bankinio stovio? bei kuriai metasi buvo isleisti numizmatinai rinkinai BU kokybes kuriais PROOF, ir gal kas nors turetumeti 2000, 2003 ir 2008 metu rinkinelius parduoti? Is anksto dekui uz atsakymus.:)


centų rulonėliuose būna po 50 vnt., o litų po 40. 2010 rulonėlius gauti įmanoma. Iš LB bent jau man ką nors pagal spec. užsakymą gauti gaunasi sunkiai, bet už pabandymą per galvą niekas neduos :)

dekui. tai kiek supratau, nuejes i Lb kasa totoriu gatveje ir graziai paprases butu imanoma gauti visu nominalu ritineliu, ir jie visi butu 2010 metu leidybos iskyrus 5 litu ir 50 centu(tai jie butu visokiu leidybu?)? ar teisingai supratau?
EA_ezys
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Ket Lie 15, 2010 5:44 pm

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė dasefxas » Šeš Lap 20, 2010 11:59 pm

Kas liecia apskritai rulonelius, tai LB pakuoja ir is apyvartos gryzusias i banka monetas, taigi ruloneliai buna arba einamuju metu UNC arba skirtingu metu is apyvartos. Manau kad senesniu metu UNC monetu rasti ruloneliuose banke be sansu.
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

Re: Lietuvos Respublikos apyvartines monetos

Standartinė EA_ezys » Sek Lap 21, 2010 3:43 am

SarasM rašė:
EA_ezys rašė:Sweiki, kadangi esu tik pradedantysis siame uzsiemime tai turiu keleta manau jums lengvu klausimu. po kiek monetu buna LB ruloneliuose(visu nominalu monetu) ar imanoma gauti 2010 metu tarkim 1. 2. 5. lt nominalo rulonelius(kad jame butu tik 2010 metu bankinio stovio monetos)? ar imanoma gauti is LB tarkim kad ir visu metu (nuo 1991 iskyrus jau nebegaliojancia monetas) monetas, o ypac bankinio stovio? bei kuriai metasi buvo isleisti numizmatinai rinkinai BU kokybes kuriais PROOF, ir gal kas nors turetumeti 2000, 2003 ir 2008 metu rinkinelius parduoti? Is anksto dekui uz atsakymus.:)


centų rulonėliuose būna po 50 vnt., o litų po 40. 2010 rulonėlius gauti įmanoma. Iš LB bent jau man ką nors pagal spec. užsakymą gauti gaunasi sunkiai, bet už pabandymą per galvą niekas neduos :)


kadangi noriu dar labaiu viska issiaikinti tai iseina taip kad,
1 rulonelyje 10ct yra 5lt
1 rulonelyje po 20ct 10lt
1 rulonelyje po 50ct yra 25lt
1 rulonelyje po 1lt yra 40lt
1 rulonelyje po 2lt yra 80lt
1 rlonelyje po 5lt yra 200lt?
teisingai?:)
be to kaip banke yra skirstomi 1. 2. 5. ct monetos ?esu girdejes kad maisas, tai jei zinot po keik viename maiselyje ju buna?
EA_ezys
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Ket Lie 15, 2010 5:44 pm

AnkstesnisKitas

Grįžti į Apyvartinės monetos nuo 1991m.

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: FaceBook [Linkcheck], Google [Bot]