Sveiki,
Kokia 2005 . LB monetos Kernavei kaina dabar?
Moderatorius: LandeN
Alys rašė:Gal kas turite pasidarę visų Lietuvos banko išleistų kolekcinių monetų pirminių (banko) kainų lentelę? Ar galėtumėte pasidalinti? Čia arba parašykite asmeninę žinutę. Kadangi esu pradedantysis rinkėjas, būtų visai naudinga turėti tokius duomenis tiek dėl dabarties, tiek dėl ateities.
Jei toks dalykas jau kurs nors yra, mestelėkite nuorodą. Ačiū.
sirius rašė:Alys rašė:Gal kas turite pasidarę visų Lietuvos banko išleistų kolekcinių monetų pirminių (banko) kainų lentelę? Ar galėtumėte pasidalinti? Čia arba parašykite asmeninę žinutę. Kadangi esu pradedantysis rinkėjas, būtų visai naudinga turėti tokius duomenis tiek dėl dabarties, tiek dėl ateities.
Jei toks dalykas jau kurs nors yra, mestelėkite nuorodą. Ačiū.
Susiraskit /atsidarykit forume temą "Lietuviškų monetų kainos", 2021m. sausio mėn. yra daug informacijos jums rūpimais klausimais
Alys rašė:Lankstesnis kainos mažinimas yra gerai, bet jis neskatina pirkti už pirminę kainą. Turbūt efektyviau veiktų stabili kaina ir neparduoto tiražo naikinimas praėjus, pvz., metams. Tada kažkiek didėtų išlikusių monetų numizmatinė vertė ir kartu atsirastų spaudimas pirkti, kol dar yra.
OlegS rašė:Alys rašė:Lankstesnis kainos mažinimas yra gerai, bet jis neskatina pirkti už pirminę kainą. Turbūt efektyviau veiktų stabili kaina ir neparduoto tiražo naikinimas praėjus, pvz., metams. Tada kažkiek didėtų išlikusių monetų numizmatinė vertė ir kartu atsirastų spaudimas pirkti, kol dar yra.
Sutinku, bet yra vienas "bet": naikinimas irgi kainuoja..o nuostolių patirti niekas nenori.
A7 rašė:OlegS rašė:Alys rašė:Lankstesnis kainos mažinimas yra gerai, bet jis neskatina pirkti už pirminę kainą. Turbūt efektyviau veiktų stabili kaina ir neparduoto tiražo naikinimas praėjus, pvz., metams. Tada kažkiek didėtų išlikusių monetų numizmatinė vertė ir kartu atsirastų spaudimas pirkti, kol dar yra.
Sutinku, bet yra vienas "bet": naikinimas irgi kainuoja..o nuostolių patirti niekas nenori.
Eilę metų naikino ir viskas buvo labai neblogai. Dabar ką bankas daro, tai kasa sau duobę.
Grįžti į Proginės monetos nuo 1991 m.
Registruoti vartotojai: Alys