Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Viskas apie lietuviškas monetas. Nuo lietuviškų ilgųjų iki šiuolaikinių Lietuvos proginių monetų.

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė A7 » Ket Rgp 21, 2014 3:02 pm

Markas rašė:
A7 rašė:
digeriukas rašė:Šiaip pagal savo nuostatus nekeičia, bet pagal kitus įstatymus privalo pakeist į kokybišką, nes proginė moneta tokia pat prekė kaip ir pvz. batai.


Tau 50 Lt (proginę monetą) pakeis į 50 Lt (popierinius ar monetomis) ir jokie įstatymai čia nepadės..


Kodel?Galima bandyti kreiptis i Valstybinė kokybes ne maisto produktų inspekcija,del nekokybiskos prekes ir jei jie nustatys,kad tai istikro gamybinis defektas/brokas turetu tai padeti pakeisti arba garazinti visus sumoketus pinigus.Na,bet cia tik teorija,o kaip istikro yra velnias zino.Neteko su tuo susidurti.


Buvo jau kalbėta ta tema, dėl auksinių monetų raudonų dėmių. Kažkas jau aiškinosi ir yra kaip jau rašiau - bankas gali pakeisti į nominalą. Kas iš dalies logiška, nes turbūt nemažai kas nuneštų su patinom visokius Vijūnus ar Naktižiedes.
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1291
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė jamix » Ket Rgp 21, 2014 7:12 pm

Nešiau ir pasikeičiau. Man taip buvo su baltistika. Nors dauguma kasininkių nesigaudo arba tiesiog neįžiūri defektų, bet apsikeisti bent jau man tai nesutrukdė. Ir tai viskas vyko antrą platinimo savaitę.
Paskutinį kartą redagavo jamix Ket Rgp 21, 2014 9:31 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
jamix
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Sek Bal 06, 2014 7:25 pm

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė A7 » Ket Rgp 21, 2014 8:22 pm

jamix rašė:Nešiau ir pasikeičiau. Man taip buvo su balistika. Nors dauguma kasininkių nesigaudo arba tiesiog neįžiūri defektų, bet apsikeisti bent jau man tai nesutrukdė. Ir tai viskas vyko antrą platinimo savaitę.


koks defektas buvo?
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1291
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė jamix » Ket Rgp 21, 2014 9:29 pm

Dėmelė. O kai pats atsiiminėjau irgi kažkas neaiškaus buvo ant vienos iš monetų ties briauna. Galbūt kapsulės brokas ar pan. Kasininkė nieko neįžiūrėjo ir atkakliai įrodinėjo kad "pas mus nebūna defektų". Pasirodo būna.
jamix
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Sek Bal 06, 2014 7:25 pm

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė vitkis62 » Ket Spa 16, 2014 9:48 pm

Radau seną temą ir prisiminiau turėjęs panašų atvejį.
Prieš keletą metų pirkau monetų rinkinius. Parsinešęs namo pastebėjau, kad viename jų 20 centų moneta turi didelį piršto antspaudą. Tokį labai didelį, per pusę monetos. Nunešiau į banką, parodžiau kasininkei. Pakeitė be problemų. Tik įdomu, ar grąžino į LMK, ar iškišo kitam pirkėjui? :)
Vartotojo avataras
vitkis62
 
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: Pen Rgp 10, 2012 11:36 am
Miestas: Vilnius, Šiauliai

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė Anubis » Pen Spa 17, 2014 11:40 am

Kadangi "brokdarys" paliko savo tiesioginį pėdsaką, tai gal jam vietoj atlyginimo išdavė :D
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė Gintarazas » Pen Spa 24, 2014 2:08 pm

Sveiki,
Turiu tokį klausimą: internetu užsisakiau dvi "Formos" 50Lt monetas. Kai jos bus jau pardavinėjamos, aš atstovėsiu eilę ir atsiimsiu tas monetas. Ar po atsiėmimo, aš galiu vėl stoti į eilę ir pirkti tarkim dar vieną monetą, ar čia galios ta taisyklė, jog savo vardu galiu nusipirkti tik dvi monetas?
Gintarazas
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: Ket Sau 02, 2014 9:28 am

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė tuoj » Pen Spa 24, 2014 2:17 pm

Gintarazas rašė:Sveiki,
Turiu tokį klausimą: internetu užsisakiau dvi "Formos" 50Lt monetas. Kai jos bus jau pardavinėjamos, aš atstovėsiu eilę ir atsiimsiu tas monetas. Ar po atsiėmimo, aš galiu vėl stoti į eilę ir pirkti tarkim dar vieną monetą, ar čia galios ta taisyklė, jog savo vardu galiu nusipirkti tik dvi monetas?


Perkant 'laisvai' parduodamas monetas nereikia rodyti asmens dokumento, ir limito, kiek kartų jūs stosite į eilę ir pirksite, nėra. Taigi, jei reikalingas didesnis kiekis negu galima įsigyti vienam žmogui, t.y. 2 vnt, - atstovite eilėje, nusiperkate monetas, stojate vėl į eilę, vėl perkate, vėl stojate į eilę...
tuoj
 
Pranešimai: 423
Užsiregistravo: Pir Rgs 19, 2011 12:51 pm
Miestas: Vilnius

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė mctr » Pen Spa 24, 2014 2:23 pm

gali ir taip, stovit eilėje, nusiperkate dvi leidžiamas, poto pakišate dokumentą, dar dvi atsiimate, taigi vienu atstovėjimu gausit keturias, o poto jei dar reikia jau į eilės galą ir t.t. ;)
mctr
 
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: Ket Bal 08, 2010 2:49 pm

Re: Lietuvos banko numizmatinių vertybių pardavimo taisyklės

Standartinė Gintarazas » Pen Spa 24, 2014 3:14 pm

Ačiū už atsakymus. "mctr" patarimas tikrai geras, tik kad kažkaip atrodo negražu būtų prieš kasininkes :-)
Gintarazas
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: Ket Sau 02, 2014 9:28 am

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuviškos monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]