Sagų identifikacija

Sagų kolekcionavimas

Moderatorius: blizgutis

Re: Mano kolekcija

Standartinė Aleksas » Pen Geg 17, 2013 11:50 pm

qwaldis rašė:Nors trimitas daznas simbolis ant Napoleono armijos sagu, bet tai ne didziosios armijos saga. Sakyciau tai isvis ne uniformine saga, o civiline.


Aš irgi taip teigčiau, jeigu nebūtų buvę persikirtusių kardo ir kuokos. Kiek ilgeliau paanilazus sagą panašu, kad tai pakankamai vėlyvos gamybos saga, greičiausiai 1900 ir vėliau, nors tikrai neesu geras sagų žinovas. Tiesa, vieta kurioje radau, 19 amžiaus viduryje preliminariai turėjo vykti nemaži tvarkymo akmens dangos formavimo darbai. Bet daugiau nieko konkretaus negaliu pasakyti, netoliese teko rasti carinių monetų nuo 18 a. vidurio ir 19 pačios pradžios. Tiesa nemanau, jog tai gali kažkaip atspindėti sagų laikotarpį ar kilmę, nes ten tai pat ir Napaleono chebra trynėsi.
Aleksas
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Pen Geg 03, 2013 10:54 am

Re: Mano kolekcija

Standartinė qwaldis » Šeš Geg 18, 2013 1:37 pm

Kad si saga ne Napoleono armijos, duociau 99%. Pagal ausele sakyciau 19 amzius. Palyginimui idedu Rusijos imperijos armijos sagos foto (nuo 1829m.)

pirkta.jpg

pirktaa.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
qwaldis
 
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: Pen Rgp 31, 2012 11:34 pm
Kolekcionuoju: Napoleono armijos sagas

Re: Sagų identifikacija

Standartinė OlegS » Tre Lie 03, 2013 10:06 am

Tai kad tie patys kareiviai, tik sagos gamintos skirtingų gamintojų, yra ir sanktpeterburgo gamyklos, maskvos-tuos labai geros kokybes ir metalo, yra vos ne savadarbės-blogesnio metalo ir erelio detalės ne taip gerai štampuotos (o gal net išlietos- kaip kai kurie "novodėlai").
Gaila mano turimų atmainų nuotraukas kol kas negaliu įkelti.
OlegS
 
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: Pir Bal 22, 2013 10:21 am

Re: Armijos inžinerijos dalinių naudotos sagos

Standartinė Maka » Tre Lie 03, 2013 3:41 pm

Evangelistas rašė:gal zinote kas nesiojo sagas su ereliu, kur tvirtinimo kojele pagaryta ne is lenktos vielos, o is to pacio sagos masyno (plokscias metalas su skylute).


eiliniai gvardiečiai
Maka
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Šeš Geg 25, 2013 10:32 am

Re: Sagų identifikacija

Standartinė TadasM » Tre Lie 03, 2013 10:27 pm

Gal Maka imins mysle temoje viewtopic.php?f=86&t=2380 kas per saga su trimitais... :?: Gal foto ir prastoka bet esme matosi. Turimuose kataloguose neaptikau ir net kazko panasaus... Idomu kas per saga.
Vartotojo avataras
TadasM
 
Pranešimai: 504
Užsiregistravo: Sek Spa 10, 2010 9:21 pm
Miestas: Vilnius

Re: Mano kolekcija

Standartinė Aleksas » Tre Lie 03, 2013 10:40 pm

Šviežias radinys. Imperinių laikų. Internete šių sagų yra nemažai ir nesudėtinga identifikuoti.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Nepaisant to, gal kas žinote kur šios sagos naudotos ir gal dar kokių papildomų komentarų.

Tiesa, esu radęs dar keletą, bet jie be identifikacinių ženklų, ir aišku viskas be jokių ieškiklių :D
Aleksas
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: Pen Geg 03, 2013 10:54 am

Re: Sagų identifikacija

Standartinė Maka » Ket Lie 04, 2013 10:01 am

deja, nežinau
Maka
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: Šeš Geg 25, 2013 10:32 am

Re: Mano kolekcija

Standartinė qwaldis » Ket Lie 04, 2013 2:43 pm

Matosi kas sagos gamintojas - БУХ. Pagal tai pabandykit paieskoti info cia : http://www.pugoviza.ru/files/plant_butt.shtml

Saga buvo pasidabruota.
qwaldis
 
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: Pen Rgp 31, 2012 11:34 pm
Kolekcionuoju: Napoleono armijos sagas

Įdomumo dėlei - kas čia?

Standartinė zipeeris » Tre Sau 01, 2014 8:12 pm

Neradau prie kokios temos prijungt, tai iškart atsiprašau, jei ne į temą :)
Radau tarp sagų, bet tai aišku, kad tikrai ne saga - įdomumo dėlei - kas čia? kažkokia dalis nuo siuvimo mašinos (nes kitos pusės lyg kažkas panašaus nupiešta)? :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
zipeeris
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Tre Gru 18, 2013 11:38 pm
Miestas: Vilnius

Re: Įdomumo dėlei - kas čia?

Standartinė Evangelistas » Ant Vas 04, 2014 12:02 am

zipeeris rašė:Neradau prie kokios temos prijungt, tai iškart atsiprašau, jei ne į temą :)
Radau tarp sagų, bet tai aišku, kad tikrai ne saga - įdomumo dėlei - kas čia? kažkokia dalis nuo siuvimo mašinos (nes kitos pusės lyg kažkas panašaus nupiešta)? :)

diametras, metalas ?
Vartotojo avataras
Evangelistas
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: Ket Spa 02, 2008 1:43 pm
Miestas: Kaunas/Garliava

AnkstesnisKitas

Grįžti į Filobutonistika

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]