Mano kolekcija

Sagų kolekcionavimas

Moderatorius: blizgutis

Mano kolekcija

Standartinė benderis » Ant Gru 06, 2011 2:52 pm

susirinko per gyvenima , nelabai zinau ir skiriu , kas prie ko...tikiuosi specai pakomentuos
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
benderis
 
Pranešimai: 584
Užsiregistravo: Pir Lap 30, 2009 5:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: arbatai kosti sietelius , Lietuviskus apdovanojimus ir medalius , monetu ir banknotu klaidas

Re: Mano kolekcija

Standartinė blizgutis » Ant Gru 06, 2011 5:18 pm

Sveiki, ;)

Iš pradžių pasveikinsiu surinkus, "pradinį" rinkinuką, labai gražu, jog dauguma sagučių, nėra kastinės ir būklė pakankamai graži, tiesiog vėliau reikėtų surūšiuoti, bent jau pagal valstybes..

Mes čia detaliau matome :
1. Lietuvos tarpukario sagutės (kariuomenės, susisiekimo ministerijos);
2. Latvijos tarpukario sagutės (kariuomenės);
3. Lenkijos tarpukario sagutės (kariuomenės);
4. Vokietijos pirmojo pasaulinio karo sagutės (kariuomenės);
5. Jungtinių Amerikos Valstijų, paramos Lietuvos tarpukario kariuomenėi sagutės;
6. Didžiosios Britanijos, paramos Lietuvos tarpukario kariuomenėi sagutės;
7. Carinių sagučių gausa, nuo kariuomenės, inžinerijos dalinių, teisėsaugos iki grafo liokajų (livrėjinių) sagučių;

Dėkoju, pasidalinus nuotrauka, bei informacija.
Vartotojo avataras
blizgutis
 
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: Ant Spa 12, 2010 5:23 pm
Miestas: Vilnius

Re: Mano kolekcija

Standartinė Polia » Ket Gru 08, 2011 2:11 pm

Smagi kolekcija. Patiko.
Įdomu kaip ji susirinko? Specialiai renkant, perkant, kasant? Ar kokiais kitais keliais priklydo?
Man labai patinka kai neplanuoji ko nors kolekcionuoti, o daiktai ima ir patys pas tave atklysta, vieną dieną suvoki, kad tai jau kolekcija :D Man taip buvo su ženkliukais. Ir dabar jų tarsi nekolekcionuoju, bet namie jau yra pilna dėžutė :lol:
Dar smalsu kaip jūs laikote sagų kolekciją? Dėžutėje ar yra kokių specialių dėklų? (man aktualu kaip ir kur laikyti ženkliukus)
... palik vietos stebuklui...Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Polia
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: Ant Kov 29, 2011 5:48 pm
Miestas: Kretinga

Re: Mano kolekcija

Standartinė blizgutis » Ket Gru 08, 2011 3:54 pm

Man, sagutės, pakankamai gražiai susideda, į euro monetų dėklą, (pridedu nuotrauką, iš savo rinkinuko, kaip pavyzdį) :arrow:

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
blizgutis
 
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: Ant Spa 12, 2010 5:23 pm
Miestas: Vilnius

Re: Mano kolekcija

Standartinė blizgutis » Ket Gru 08, 2011 4:03 pm

benderis rašė:susirinko per gyvenima , nelabai zinau ir skiriu , kas prie ko...tikiuosi specai pakomentuos


Jei nesunku, gal galima būtų padaryti nuotrauką, iš abiejų pusių ir arčiau, lietuviškos sugutės, su raudonų dažų likučiais? Neteko dar tokios matyti.. Įdomu tai, prieškarinė ar šiuolaikinė sagutė..
Vartotojo avataras
blizgutis
 
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: Ant Spa 12, 2010 5:23 pm
Miestas: Vilnius

Re: Mano kolekcija

Standartinė benderis » Ket Gru 08, 2011 4:44 pm

tiesiog per laika viena po kitos ir uzklydo kaip ir daugelis kitu eksponatu spec. - nepirkau , nerinkau ir nekasiau...., va pas Blizguti matosi , kad zino , supranta ir domisi ir labai puikiai eksponuoja - saunuolis , prie progos ta paraudusia nuskanuosiu ir atmesiu i pasta greiciausia bus kokia nors saviveikla bent taip speju
Vartotojo avataras
benderis
 
Pranešimai: 584
Užsiregistravo: Pir Lap 30, 2009 5:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: arbatai kosti sietelius , Lietuviskus apdovanojimus ir medalius , monetu ir banknotu klaidas

Re: Mano kolekcija

Standartinė Polia » Ket Gru 08, 2011 9:55 pm

blizgutis rašė:Man, sagutės, pakankamai gražiai susideda, į euro monetų dėklą, (pridedu nuotrauką, iš savo rinkinuko, kaip pavyzdį) :arrow:

Ačiū, man labai patiko toks variantas (clap)
... palik vietos stebuklui...Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Polia
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: Ant Kov 29, 2011 5:48 pm
Miestas: Kretinga


Grįžti į Filobutonistika

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: jotvingiai, Majestic-12 [Bot]