PERKU

Jei ko nors ieškai savo kolekcija - rašyk čia.
Forumo taisyklės
1. Kuriant naują temą, prašome konkrečiai suformuluoti temos pavadinimą ir pasirinkti skelbimą atitinkančią temą, t.y. pirksiu, parduosiu, dovanosiu ir t.t.
2. Skelbimo žinutėje tekstas turėtų būti konkretus. Nepamirškite nurodyti miesto, parduodamo daikto kainos ir įkelti nuotraukas ar nuorodas, kur galima pamatyti konkretų daiktą.
3. Pardavus/nusipirkus daiktą, skelbimui tapus beprasmiam - prašome tai pažymėti žinutėje.
4. Įvykus sandoriui (pardavus/nusipirkus konkretų daiktą) praneškite moderatoriui arba administatoriui, kad tema galėtų būti pašalinta.
5. Trijų mėnesių senumo skelbimai bus automatiškai perkeliami į archyvą (arba trinami).
6. Už skelbimo turinį, jo tikrumą ir atitikimą "Pomegis.lt" komanda neatsako. Parduodantys/perkantys forumo dalyviai patys privalo būti būdrus ir saugotis galimų apgavysčių. Visi skelbimai yra vartotojų reikalas, skundai nenagrinėjami.
7. Draudžiama prikėlinėti temas. T.y. tokie pranešimai kaip aktualu, dar ieškau, up ir pan. bus trinami, galimai ir su visa tema.
Skelbimai neatinkantys šių reikalavimų bus be įspėjimo šalinami iš skelbimų lentos. Nesąžiningų ar taisyklių bei tikrovės neatitinkančių skelbimų autoriai be papildomo perspėjimo bus šalinami iš "Pomėgis.lt" sistemos.

PERKU

Standartinė KestutisSHN » Pir Vas 11, 2019 12:22 pm

Perku Lietuvos pasto zenklintus atvirukus NAUJI METAI, nr 4, 5, 6, 7, 12,13. Galiu paimti didesni kieki, jei kaina patraukli. TIK SVARUS, be spec antspaudu!
Dalis gali buti praeje realu pasta. Siulyti kestassn@aiva.lt
KestutisSHN
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pir Vas 11, 2019 12:16 pm

Grįžti į Ieškau

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: barzda, Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]


cron