Kolekcija ar rinkinys? Kolekcionierius ar rinkėjas?

Kitos kolekcijos ir su kolekcionavimu susijusios diskusijos

Re: Kolekcija ar rinkinys? Kolekcionierius ar rinkėjas?

Standartinė saulys » Tre Vas 25, 2015 7:02 pm

Skaitinė išraiška - tai labai sunkiai apibrėžiama samprata, prieškario Lietuvos monetos 14 + kas ten kumelė= 15 monetų-
kolekcija , Baltijos kelio 4 monetos = kolekcija +5 eurai Latvija = 5 monetos kolekcija,kaip kad kolega Anubis rašė
1 lito progines apyvartinės 8 kolekcija 2 lt. proginės 8 monetos ir 25 lt 2 monetos 18 monetų kolekcija dar proginei apyvartiniai
eurai kolekcija ,mažos bet kolekcijos ,fauna ,flora na ir taip iki begalybės - skaitinė išraiška :roll: , O apie pilnumą - prieškario Čia Lietuvos monetos - na dar neturi Smetonos ir kumelės - na nepilna bet kolekcija tai tik laiko klausimas. Čia mano nuomonė.
Vartotojo avataras
saulys
 
Pranešimai: 107
Užsiregistravo: Ant Bal 09, 2013 8:02 pm

Re: Kolekcija ar rinkinys? Kolekcionierius ar rinkėjas?

Standartinė Anubis » Tre Vas 25, 2015 7:47 pm

Kolekcija neprivalo būti pilna. Ji gali metai iš metų, net karta iš kartos eiti pilnumo link. Suprantama, tai būtų juokinga taikyti "apyvartinių 1 Lt monetų" kolekcijai. Yra daug temų, kurių pilnai surinkti neįmanoma.

Fauna-flora? O kodėlgi ne? Kažkokios numizmatinės vertės ji gal ir neturės, bet ar visi mes dėl vertės renkam? Bent jau aš tai ne. Svarbu, kad pačiam įdomu. Ir tema visai suprantama, ne blogesnė už daugelį analogiškų.

Visgi reikšmingiausia laikyčiau temą - ar tą rinkinį vienija kokia nors tema. O skaitlingumas galėtų būti tik vienas iš kokybinių rodiklių. Aš savęs niekaip negalėčiau kaikyti LDK monetų kolekcionierium turėdamas jų 6 ar 8...
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Ankstesnis

Grįžti į Bendras kolekcionavimo forumas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra


cron