Monetos klastotės.

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: Monetos klastotės.

Standartinė SarasM » Pen Lap 16, 2012 7:43 pm

rmor rašė:Beskaitant forume temą apie kopijas ebay'uje iškilo klausimas vienas.
http://www.ebay.com/itm/Russia-Poland-3 ... 4abe1e1ebc
Panaši ši moneta į kopiją ar nelabai?

Ačiū


Man moneta labai nepatinka..
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5150
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetos klastotės.

Standartinė leader27 » Pen Lap 16, 2012 9:05 pm

SarasM rašė:
rmor rašė:Beskaitant forume temą apie kopijas ebay'uje iškilo klausimas vienas.
http://www.ebay.com/itm/Russia-Poland-3 ... 4abe1e1ebc
Panaši ši moneta į kopiją ar nelabai?

Ačiū


Man moneta labai nepatinka..


kodel Sarai?

man tai visai normali, gero stovio ir tiek.
Vartotojo avataras
leader27
 
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: Ant Lap 06, 2012 1:27 am
Miestas: Lietuva

Re: Monetos klastotės.

Standartinė SarasM » Pen Lap 16, 2012 10:15 pm

leader27 rašė:kodel Sarai?

man tai visai normali, gero stovio ir tiek.


iš pradžių bandžiau rašyt kas nepatinka, tada ties 6tu punktu sustojau :) man žinomi ir pripažįstami du šios monetos subtipai, o šis variantas neprilygsta nei vienam. štai pavyzdžiai:
http://wcn.pl/archive?q=1836++5+z%C5%82otych

ne visi ir čia geri. tačiau, esminis, mano pastebėtas, skirtumas yra uoga ties 8ta valanda. tikrai išskirsi du esminius skirtumus. o visi kiti- nepatinka, bet juos paliksiu surasti pačiam. Aš, ebay tikrai nepirkčiau.
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5150
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetos klastotės.

Standartinė leader27 » Šeš Lap 17, 2012 1:27 pm

sveikas na paziurejau ta nuoroda,
tai ten vos ne visi skirtingi tie penkiarubliai, net nezinojau kad tiek varijaciju yra :)
bet ir uogu ten visokiu yra, ir taskai skiriasi, ir "rublis" issimetes visaip.
o skirtumu kodel ebejine feikas taip ir neradau:))
pasidalink ziniom Sarai jei nesunku ;)
Vartotojo avataras
leader27
 
Pranešimai: 152
Užsiregistravo: Ant Lap 06, 2012 1:27 am
Miestas: Lietuva

Re: Monetos klastotės.

Standartinė Giurza » Pen Sau 11, 2013 3:02 am

besnarinedamas radau toki idomu posta:
https://www.kitcomm.com/showpost.php?p= ... ostcount=4
noretusi komentaro is tu kurie atskiria sidabra is garso :? (cia visai nesitycioju ir nesijuokiu, nes ir as galvojau kad sidabras lygtais turetu kazkoki kitoki garsa tureti, nors pats niekad jo neatskirciau)

EDIT:
o beje, kadangi tema apie klastotes tai idomus uzdavinelis - kuri is ju klastote:
https://www.kitcomm.com/showpost.php?p= ... stcount=36
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

Re: Monetos klastotės.

Standartinė seniena » Pen Sau 11, 2013 10:01 am

Mano kriterijais klastote B

Kiekvienas metalas turi savita skambejimo garsa ;)

Sidabras vienaip ,auksas kitaip o zalvaris - bronza dar kitaip ( is pastaruju metalu ir gaminamos kopijos ) palei garsa skirstyti monetas i kopijas ar ne tai visiskai nepriimtina numizmatui...
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Monetos klastotės.

Standartinė Andriulis » Pen Sau 11, 2013 11:12 am

man A nepatinka dėl nevienodo krašto. Bet tai gali būti dėl fotografavimo kampo. O B atrodytų normalus, tik "nuplautas". D labai neaiškus paveiksliukas, bet kraštas neturėtų būti toks nelygus jei reljefas taip gerai išsilaikęs. Be geresnių nuotraukų nepirkčiau nei vieno iš šių, bet manau, kad klastotė A.
Paskutinį kartą redagavo Andriulis Pen Sau 11, 2013 11:40 am. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Andriulis
 
Pranešimai: 1519
Užsiregistravo: Pen Spa 17, 2008 3:07 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Didžiosios Britanijos, kolonijų ir dominijų monetos iki 1971

Re: Monetos klastotės.

Standartinė SarasM » Pen Sau 11, 2013 11:31 am

Andriulis rašė:man A nepatinka dėl nevienodo krašto. Bet tai gali būti dėl fotografavimo kampo. O B atrodytų normalus, tik "nuplautas". D labai neaiškus paveiksliukas, bet kraštas neturėtų būto toks nelygus jei reljefas taip gerai išsilaikęs. Be geresnių nuotraukų nepirkčiau nei vieno iš šių, bet manau, kad klastotė A.


Ten paspaudus šone linką galima surast visą diskusiją kur atseit B yra netikra, kitos tikros. Tačiau remiamasi vien tik prekių aprašymais.. (killer) Asmeniškai, man D nepatinka labiau už B. Nepirkčiau tokių net už ypatingai gerą kainą :)
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5150
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Monetos klastotės.

Standartinė seniena » Pen Sau 11, 2013 9:02 pm

SarasM rašė:
Andriulis rašė:man A nepatinka dėl nevienodo krašto. Bet tai gali būti dėl fotografavimo kampo. O B atrodytų normalus, tik "nuplautas". D labai neaiškus paveiksliukas, bet kraštas neturėtų būto toks nelygus jei reljefas taip gerai išsilaikęs. Be geresnių nuotraukų nepirkčiau nei vieno iš šių, bet manau, kad klastotė A.


Ten paspaudus šone linką galima surast visą diskusiją kur atseit B yra netikra, kitos tikros. Tačiau remiamasi vien tik prekių aprašymais.. (killer) Asmeniškai, man D nepatinka labiau už B. Nepirkčiau tokių net už ypatingai gerą kainą :)


D - uncine moneta ir neiziuriune menkiausios suptilybes kodel jinai turetu buti kopija ... Vat B tai tu minusu labai daug jau man pries akis...
A naturalus sidabro atspalvys jau vien tai ka pasako ,nesigilinant i tolimesnes suptylybes :)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Monetos klastotės.

Standartinė Giurza » Pen Sau 11, 2013 11:32 pm

seniena rašė:D - uncine moneta ir neiziuriune menkiausios suptilybes kodel jinai turetu buti kopija ... Vat B tai tu minusu labai daug jau man pries akis...
A naturalus sidabro atspalvys jau vien tai ka pasako ,nesigilinant i tolimesnes suptylybes :)

tikrai taip. tik va paskaicius ta "thread'a" daugiau, tai net plaukai piestu stojasi (aisku jei ten teisybe rasoma) pasakoja zmogai apie tai kaip kitaicai padirbinejimais uzsiima, tai netgi superka placiau paplitusius Morganus, juo perlydo i ruosinius, o paskui kala retus variantus. palei juos, taip uzdirba iki keliu tukstanciu, ir dar priedo todel kad slabuoja su falsifikuotais sertifikatais...
ir beje pasak autoriaus tas falsifikatas irgi is 90% sidabro (nors jo spalva ir negraziai ziurisi, bet gal cia del nuotraukos)
gerb. kolega, gal galetumet "elaboruoti" ant tu minusu, nes nors ir man toji krito i akis, bet tik todel kad ji kazkokia ne tokia atrode, butu labai naudinga suzinoti detalesnius pozymius. aciu is anksto.
EDIT:
beje man variantas C is pradziu nepatiko (del kalyklos zenklo kazkokio perkreipto siek tiek ir keisto briaunos nudilimo kai visa moneta neatrode tiek nudrengta)
[Country] is at that awkward stage. It’s too late to work within the system, but too early to shoot the bastards.
- Claire Wolfe
Vartotojo avataras
Giurza
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: Pir Lap 05, 2012 11:53 pm
Miestas: Memel

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], FaceBook [Linkcheck]