UAB "Monetu namai"

Nori paklausti ar kažką sužinoti? Viską, kas susiję su monetomis galite rašyti čia.

Re: UAB "Monetu namai"

Standartinė Zorge » Ket Kov 12, 2015 9:18 pm

Hehe, na kam taip smerkti?
Kažkas kolekcionuoja alaus buteliu kamštelius, kažkas feikines monetas. :)))))
Zorge
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: Pen Vas 06, 2015 5:16 pm

Re: UAB "Monetu namai"

Standartinė Darelis » Ket Kov 12, 2015 11:07 pm

LDKmonetos rašė:mielieji pradedantys kolekcionieriai, jau geriau paaukokit tuos kelis eurus išsipildymo akcijai...

Tą patį pasakiau savo mamai... Aš negalėjau patikėti jog ji manęs nepaklausus užsisakė šitą daiktą + dėžutę jam ir DAR + matai labai gera mamyte užsakė man asmeniškai pirštine monetai laikyti (smugis)
Nu nebūtu mano mama, tai... (hit) Norėjo aišku gero, bet kitą kartą suprato, kad gal geriau man prieš tai paskambinti nei užsakinėti kažką... (smugis)

p.s.: tai jau geriau būtų pasiėmus iš LB 5 € monetą už 9 eurus ar kiek ten - tikrai daugiau naudos būtų... :|
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: UAB "Monetu namai"

Standartinė romas1985 » Pen Kov 13, 2015 12:14 am

Tai jeigu dar uzsakymas neivykdytas (speju pas juos ten per 2 savaites uzsakymas bus ivykdytas) galima atsaukti paskambinus ar parasius el.pasta :) Arba blogiausiu atveju neimt is pasto, nes kiek pamenu apmoki atsiimdamas...
Vartotojo avataras
romas1985
 
Pranešimai: 606
Užsiregistravo: Šeš Sau 25, 2014 3:55 pm
Miestas: Alytus

Re: UAB "Monetu namai"

Standartinė Darelis » Pen Kov 13, 2015 1:03 am

Nu čia tokia suma, kad jei ji nori pasiimti - tegul ima :)
Man tikrai negaila, bet nu bent tegul pasiskambina ir pasiklausia kitą kartą :)
Nes dabar tai sesė nebent turės žaisliuką tarp kitų žaislų :)
Nu aš tikiuosi, kad bent pirštinė man bus kažkuom patogi, nors realiai aš ir be jos išsiverčiu.
O dėl apmokėjimo - tai kiek žinau savo mamą - tai ji viską nedvejodama apmoka internetu ir viskas.
Nemilijonas - turės pamoką :)
Vartotojo avataras
Darelis
 
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: Pir Lie 28, 2014 8:12 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Monetos ir banknotai: LDK, Lietuva (1918-1940), Lietuva (1991-...)

Re: UAB "Monetu namai"

Standartinė Anubis » Pen Kov 13, 2015 3:25 pm

Dar vienas patvirtinimas, kad jei žmogus ką nors renka, kuo nors domisi, o tu nesi toje temoje - niekada nebandyk jam pirkti dovanos "į temą". Geriausiu atveju mandagiai padėkos ir padės į tamsų kampą.
Anubis
 
Pranešimai: 1008
Užsiregistravo: Tre Sau 15, 2014 1:38 pm

Re: Lietuviškų banknotų įvertinimas, klausimai ir visa kt.

Standartinė karina8989 » Pir Bal 06, 2015 4:46 pm

SarasM rašė:Prašome aiškiai pateikti klausimą ir jei įmanoma pateikti dominančio objekto nuotrauką ar fotografiją.


Sveiki visi,as cia naujoke,katik prisijungusi prie Jusu visu grazaus burio :) Siandien uzsisakiau is monetu namu 1000 litu paauksuoto banknoto kopija,kurios tirazas tik 500 vnt.,kaina 118,45 eurai...kaip manot ar verta buvo uzsisakyti? gal ir kvailai nuskambes,bet nieko nenusimanau nei apie monetas nei apie banknotus,tad praverstu Jusu pagalba :) Is anksto dekoju! :)
karina8989
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pir Bal 06, 2015 4:31 pm

Re: Lietuviškų banknotų įvertinimas, klausimai ir visa kt.

Standartinė SarasM » Pir Bal 06, 2015 4:50 pm

karina8989 rašė:
Sveiki visi,as cia naujoke,katik prisijungusi prie Jusu visu grazaus burio :) Siandien uzsisakiau is monetu namu 1000 litu paauksuoto banknoto kopija,kurios tirazas tik 500 vnt.,kaina 118,45 eurai...kaip manot ar verta buvo uzsisakyti? gal ir kvailai nuskambes,bet nieko nenusimanau nei apie monetas nei apie banknotus,tad praverstu Jusu pagalba :) Is anksto dekoju! :)


Labas,
Deja, to daryti tikrai neverta ir jei dar nevėlu tai geriau būtų atsisakyti. Už 120 eur galima įsigyti dvi progines LB monetas, kurios turės išliekamąją vertę. Arba už tiek pinigų praleisti savaitgalį Trasalyje, ar Druskininkų vandens ir pramogų parke. Bent bus ką prisiminti.
O Jūsų pirkinys yra tik suvenyras, kurio savikaina (ši informacija nėra viešai prieinama) yra apie 3 eur., kurio už brangiau parduoti niekada nepavyks..
Iki
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: UAB "Monetu namai"

Standartinė karina8989 » Pir Bal 06, 2015 6:09 pm

o siaube vos infarkto negavau :D katik paskambinau ir atsakiau savo pirkini :) ACIU JUMS LABAI uz atsakyma :) nu bus cia man "ale "kolekcionierei mandravoti,buciau gera s... nusipirkus :D
karina8989
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pir Bal 06, 2015 4:31 pm

Re: UAB "Monetu namai"

Standartinė SarasM » Pir Bal 06, 2015 6:14 pm

karina8989 rašė:o siaube vos infarkto negavau :D katik paskambinau ir atsakiau savo pirkini :) ACIU JUMS LABAI uz atsakyma :) nu bus cia man "ale "kolekcionierei mandravoti,buciau gera s... nusipirkus :D


pasiskaitinėkite forumą, jei jau pagavot kabliuką tai linkiu jo neprarasti, yra tikrai įdomių dalykų kuriuos galima rinkti ir surinkti. kad ir popieriniai litai ir talonai, ar jau visus turite? ;)

pradedam :arrow:
viewtopic.php?f=30&t=397
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: UAB "Monetu namai"

Standartinė -LiTAS- » Pir Bal 06, 2015 6:17 pm

karina8989 rašė:Sveiki visi,as cia naujoke,katik prisijungusi prie Jusu visu grazaus burio :) ...

Sveika prisijungus (flowers) Atmink, kad gerų pasiūlymų į pašto dėžutę niekas nemėto ;)
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie monetas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]