Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Moderatorius: LandeN

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė sidabrinis » Ant Bir 15, 2021 12:21 pm

sausuolis rašė:
sidabrinis rašė:ar tikrai monetos jau isparduotos?

pries 1.5h maciau uzrasa isparduota, dabar vel yra galimybe jas detis i krepseli.


Man vis dar ar jau, bet rodo "išparduota".


taip, dabar vel isparduota raso.
sidabrinis
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Pen Geg 28, 2021 6:27 pm

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė A7 » Ant Bir 15, 2021 12:27 pm

sausuolis rašė:
A7 rašė:
T0shis rašė:Išparduota.


OK, nesitikėjau :) Bet vis tiek lieku prie nuomonės, kad antrinėje rinkoje bus galima įsigyti už banko kainą :)

O kodėl jūs taip galvojate? Išparduota greičiau nei per pusdienį - logiškas pasiūlos / paklausos dėsnis sufleruoja, kad kaina galėtų-turėtų šiek tiek pakilti.

Beje, tada toks išvestinis klausimas visiems - kaip jūs prognozuojate (tie kas tai daro) ar monetos kaina kils ar ne?
Tiražas - čia kaip viskas ir aišku - jeigu sidabrinių leistų po 1000 vnt kaina kilimui būtų užprogramuota, bet dabar - vienos 2500 vnt. stovi neparduotos, kitos išgraibstomos ir pardavinėjamos brangiau.
Kur šuo pakastas?
Monetos "tarptautinė" tematika turi įtakos ar kame šaknys?
Spėju, vieno "teisingo" atsakymo tikriausiai nėra, bet visgi, kokia kolegų nuomonė?


Mano spėjimas paremtas tuo, kad pastaruoju metu (pradedant Pekinu) LB olimpinės monetos nebuvo populiarios ir nelabai kam reikalingos net ir šiandien (pvz. paskutinės olimpiados monetų likutis banke yra milžiniškas). Žinoma aš galiu ir klysti, gal bus Atėnų ar Sidnėjaus likimas (tiražai artimi), tačiau turint omenyje kad eurinių monetų populiarumas yra mažesnis nei litų, lieku prie savo nuomonės, kad moneta daug (ar visiškai) nebrangs. Pvz. stintų monetą irgi greitai išpardavė, tačiau po kurio laiko (gal ir dabar, nesidomėjau) ją buvo galima nupirti žemiau banko kainos :)
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1291
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė sausuolis » Ant Bir 15, 2021 12:55 pm

A7 rašė:Mano spėjimas paremtas tuo, kad pastaruoju metu (pradedant Pekinu) LB olimpinės monetos nebuvo populiarios ir nelabai kam reikalingos net ir šiandien (pvz. paskutinės olimpiados monetų likutis banke yra milžiniškas). Žinoma aš galiu ir klysti, gal bus Atėnų ar Sidnėjaus likimas (tiražai artimi), tačiau turint omenyje kad eurinių monetų populiarumas yra mažesnis nei litų, lieku prie savo nuomonės, kad moneta daug (ar visiškai) nebrangs. Pvz. stintų monetą irgi greitai išpardavė, tačiau po kurio laiko (gal ir dabar, nesidomėjau) ją buvo galima nupirti žemiau banko kainos :)
[/quote]
Dėkoju jums.
sausuolis
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Tre Geg 12, 2021 1:05 pm

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė naujas » Tre Bir 16, 2021 2:54 pm


OK, nesitikėjau :) Bet vis
Mano spėjimas paremtas tuo, kad pastaruoju metu (pradedant Pekinu) LB olimpinės monetos nebuvo populiarios ir nelabai kam reikalingos net ir šiandien (pvz. paskutinės olimpiados monetų likutis banke yra milžiniškas). Žinoma aš galiu ir klysti, gal bus Atėnų ar Sidnėjaus likimas (tiražai artimi), tačiau turint omenyje kad eurinių monetų populiarumas yra mažesnis nei litų, lieku prie savo nuomonės, kad moneta daug (ar visiškai) nebrangs. Pvz. stintų monetą irgi greitai išpardavė, tačiau po kurio laiko (gal ir dabar, nesidomėjau) ją buvo galima nupirti žemiau banko kainos :)

Kiek yra milziniskas likutis? Maziau nei 2000 vnt, reiskia isplatino 5000+. Tai sakykim kad ju paklausa yra apie 4000, o isleido 2500. As manau kad jausim trukuma ir kaina kils. Vistiek dalis isvaziuoja i uzsieni, olimpiadiniu monetu kolekcionieriu pasaulyje tikrai yra. As asmeniskai manau, kad kaina eis i virsu kaip sviestu patepta. Bet laukti liko nedaug, tuoj viska pamatysim. Turiu kelis pazystamus, kurie renka monetas, tai sita vakar gavo ne visi. Kurie negavo, noretu gauti.
naujas
 
Pranešimai: 127
Užsiregistravo: Pen Rgs 04, 2015 3:30 pm

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė -LiTAS- » Tre Bir 16, 2021 6:00 pm

Tai kada bankas paskelbs kokią nesąmonę? Negi žmonės išpirko ją šiaip sau? :lol: mano aplinkoj (numizmatams) šita moneta visai nerūpi. Galite siūlyti ir pigiau nei banke (happy) visiems sėkmės ebėjuje.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė A7 » Ket Bir 17, 2021 9:27 am

naujas rašė:

OK, nesitikėjau :) Bet vis
Mano spėjimas paremtas tuo, kad pastaruoju metu (pradedant Pekinu) LB olimpinės monetos nebuvo populiarios ir nelabai kam reikalingos net ir šiandien (pvz. paskutinės olimpiados monetų likutis banke yra milžiniškas). Žinoma aš galiu ir klysti, gal bus Atėnų ar Sidnėjaus likimas (tiražai artimi), tačiau turint omenyje kad eurinių monetų populiarumas yra mažesnis nei litų, lieku prie savo nuomonės, kad moneta daug (ar visiškai) nebrangs. Pvz. stintų monetą irgi greitai išpardavė, tačiau po kurio laiko (gal ir dabar, nesidomėjau) ją buvo galima nupirti žemiau banko kainos :)

Kiek yra milziniskas likutis? Maziau nei 2000 vnt, reiskia isplatino 5000+. Tai sakykim kad ju paklausa yra apie 4000, o isleido 2500. As manau kad jausim trukuma ir kaina kils. Vistiek dalis isvaziuoja i uzsieni, olimpiadiniu monetu kolekcionieriu pasaulyje tikrai yra. As asmeniskai manau, kad kaina eis i virsu kaip sviestu patepta. Bet laukti liko nedaug, tuoj viska pamatysim. Turiu kelis pazystamus, kurie renka monetas, tai sita vakar gavo ne visi. Kurie negavo, noretu gauti.


Likutis lygiai 2900 (čia tik LB, pas visokius platintojus irgi pilna už banko kainą), man tai atrodo kosmiškai daug.

PS Gal kam reikia monetos su plaukike už žemesnę nei banko kainą? Galiu parduoti, PM.
Difficult takes a day, impossible takes a week
Vartotojo avataras
A7
 
Pranešimai: 1291
Užsiregistravo: Pir Lie 15, 2013 3:54 pm
Miestas: Vilnius

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė tomzzz » Pen Bir 25, 2021 2:31 pm

Šiandien gavau, gyvai tikrai gražiau atrodo, lyginant su paveiksliukais banke.
tomzzz
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: Tre Lap 13, 2019 8:57 am

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė -LiTAS- » Sek Bir 27, 2021 8:30 pm

Net keista, bet rašo Išparduota (smugis) o skelbiu.lt irgi kainelės su rodiklytėm žemyn. Feisbuke mačiau ir už 80 eurų.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
-LiTAS-
 
Pranešimai: 2689
Užsiregistravo: Sek Sau 08, 2012 4:19 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: LT, LV, EE, USA, RUS, EUR0, N0KIA

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė Gallija » Sek Bir 27, 2021 9:29 pm

Pagal dabartinę tvarką, monetas galima grąžinti per 2 savaites ir gauti tiek, kiek už jas buvo sumokėta. T.y. yra laiko jas perparduoti ir jeigu nepasiseks, galima grąžinti. Tai nuo liepos 6 d. galima tikėtis vėl pamatyti monetas el. parduotuvėje?
Vartotojo avataras
Gallija
 
Pranešimai: 502
Užsiregistravo: Pen Rgs 26, 2014 8:16 pm
Miestas: Vilnius

Re: Moneta, skirta XXXII Olimpiadai Tokijuje

Standartinė jotvingiai » Tre Bir 30, 2021 4:10 pm

Gyvai moneta tikrai atrodo gražiau, geriau.
Vien tas vandens efektas matosi tik judinant monetą.
Puikus atlikimas!
Vartotojo avataras
jotvingiai
 
Pranešimai: 438
Užsiregistravo: Pir Kov 16, 2015 1:09 am
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Renku 1978 visą pasaulį

AnkstesnisKitas

Grįžti į 2021 m. lietuviškos proginės monetos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]