Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Kitos kolekcijos ir su kolekcionavimu susijusios diskusijos

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė donatas123 » Ket Gru 01, 2011 9:15 pm

Vat būtent, čia reiktu pasidomėti, kaip ten su ta Albanija yra. Ankščiau kaip buvo su Lietuva? Berods, turėti sąskaitą paypal galėjo, bet pinigų išgryninti nebuvo galimybės?
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė dasefxas » Ket Bir 14, 2012 7:36 pm

Gal ne visai į temą, galbūt ir mažai tiesos mano žodžiuose, bet jau kelias dienas sėkmingai apsiperku ebay.de, ebay.co.uk atitinkamai per vokietijos ir anglijos futbolo rinktinių varžybas :), tiesa įspūdingų monetų neperku o tą ką pasiseka per aukcionus nugriebti :)
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė 88 » Ket Bir 14, 2012 8:53 pm

dasefxas rašė:Gal ne visai į temą, galbūt ir mažai tiesos mano žodžiuose, bet jau kelias dienas sėkmingai apsiperku ebay.de, ebay.co.uk atitinkamai per vokietijos ir anglijos futbolo rinktinių varžybas :), tiesa įspūdingų monetų neperku o tą ką pasiseka per aukcionus nugriebti :)


As apie tai irgi masciau,vakar lose vokieciai,bet man nepavyko nugriebti ka buvau nusiziurejes :( ..netgi atvirksciai kainos taip uzkilo ebay.de paskutine minute,kad nors (kaboom).Aisku buvo galima kai ka ir papigiai paimti,bet paprastai dazniausiai buna tai kas mane isvis nedomina. Vnz.Taupau pinigus,sergu uz vokiecius ir laukiu finalo Vokietija-nesvarbu kas :D
╬ Deutsche Wehrmacht/Waffen SS ╬ Die besten Soldaten der Welt ╬ 1945 Das Ende

P.S.
Kolekcijos namie nelaikau!!! Gyvenu skurdziai:Suris su pelesiu,vynas pasenes,atomobilis be stogo,telefonas be klavisu.
Vartotojo avataras
88
 
Pranešimai: 862
Užsiregistravo: Tre Geg 05, 2010 11:43 pm
Kolekcionuoju: Deutsches Reich (1871-1945)
Svedija;Lietuva;Latvija;Estija;Rusija(TSRS) iki 1991.

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Darius » Šeš Bir 16, 2012 10:50 am

Būčiau dėkingas už patarimus, kaip ebay pirkt menkavertes monetas (ar išvis verta?). Man dar trūksta nemažai Graikijos smulkmės. Taigi, vis ebay stengiuos užmatyt kai koks nors pardavėjas turi daugiau man reikalingų, menkaverčių Graikijos monetų, protingomis kainomis. Bet jau ne pirmas kartas susiduriu su įdomiais shipping apjungimais, kurie sugadina visą pirkimą. Na, kad ir vakar iš vieno graiko pirkau monetas. Prie monetų nurodytas COMBINE SHIPPING, shipping price +2$ . Pradžioj, jo aukcionuose, nusipirkau tris monetas, gavau bendrą INVOICE +2$ . Taigi, vėliau ramiai nusipirkau dar 4, tiesa pastebėjęs, kad parduodama eurais, o ne $ kaip buvo prieš tai. Išvis atkreipiau dėmesį, kad pardavėjas dalį savo monetų parduoda eurais, dalį doleriais, įdomu kodėl taip daroma? Pagalvojau, net jei ir formuos dvi atskiras siuntas jokios problemos nebus. Žodžiu, praėjus dar pusvalandžiui sudalyvavau dar poroj aukcionų už eurus. Šiandien buvau pasiruošęs apsipirkinėt toliau, bet gavęs sąskaitą matau, kad neverta. Suformuoti 3, atskiri INVOICE:

pirmos 3 monetos [+2$ shipping]
sekančios 4 monetos [+4 eurai, įdomu kodėl ne 2, nes monetos bendrai net žymiai lengvesnės už kitus du „komplektus“]
ir 2 paskutiniosios dar [+2 eurai]

Žinoma, katastrofos nėra, deja naudos jokios irgi. Tiesiog, kai tokiu principu, net nelabai aišku kokiu, formuojamas siuntimas, tai nebrangių monetų siųstis visiškai neapsimoka. Nors, kitą kart, pas tuos pačius graikus perkant, būna nurodyta kokie 6$ siuntimas, tai tiek ir moki nors monetų, per kelias dienas, nusiperki ne vieną dešimtį. Jei kiek ir paauga, tai būna pora $ už papildomas dešimtis monetų. Čia gi žmogus, atrodo formuoja siuntimą „iš kažkokios lempos“. Gal patartumėt iš savo patyrimo kaip ir kur geriausiai įsigyt nebrangias, apyvartines monetas, kalbant apie internetą :) ? Nes stebėt ebay kas parduoda didesnį jų kiekį ir po to kaip kokios loterijos laukt INVOICE atrodo neverta. Galima, aišku, siųsti užklausas kiekvienam pardavėjui, tik kad neretai aukcioną pastebi jam einant į pabaigą. Ar gal verta pirkt tik iš tų kurie iškart labai detaliai nurodo shipping smulkmenas ir jo augimo principą? Kas, deja, retokai būna, gal apgalvotai?),
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė dasefxas » Šeš Bir 16, 2012 12:56 pm

Vieną kartą iš portugalo pirkau kelias monetas, tai paskaičiavo už kiekvieną monetą po 7 dolerius "shippingo", jeigu gerai pamenu tai 49 $ už siuntimą užsiprašė, tai kariavau aš su juo belenkiek laiko, tai galu gale gavau krūvą neigiamų įvetinimų, delto kad atsisakiau pirkti ir kad "blogai" skaitau siuntimo sąlygas. Nuo to laiko nepatingiu visada užklausti apie siuntimo sąlygas ir geriau neperku išvis jeigu kasnors neaišku dėl siuntimo. Dar vienas pvz... Iš JAV nusipirkau 10-ies $ vertės monetą, tai užsiprašė 38$ dolerių už siuntimą, tiesa pavyko draugiškai ir be pasekmių atsisakyti savo pirkinio.
http://pirkis.lt/shop/NUMIZmaratIKA
Domina VDR(GDR), Portugalijos kolonijų monetos.
No time to explain, grab a cactus!!!
Vartotojo avataras
dasefxas
 
Pranešimai: 715
Užsiregistravo: Pen Vas 05, 2010 4:05 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Pasaulio monetos pagal KM#. Dabar VDR, Portugalijos kolonijos

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Darius » Šeš Bir 16, 2012 1:09 pm

Kas keisčiausiai buvau ramus, nes kai pažiūrėjau vienos monetos Shiping and payment skiltį buvo parašytas prierašas "Free shipping on each additional eligible item you buy from nickdrl.". Bet prie kitų monetų dabar pažiūrėjau tokio prierašo kaip ir nėra, na bet... juk ir kitos manetos irgi iš jo. Kažkoks klaidinimas ar kas čia.
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė SarasM » Šeš Bir 16, 2012 1:31 pm

Darius rašė:Kas keisčiausiai buvau ramus, nes kai pažiūrėjau vienos monetos Shiping and payment skiltį buvo parašytas prierašas "Free shipping on each additional eligible item you buy from nickdrl.". Bet prie kitų monetų dabar pažiūrėjau tokio prierašo kaip ir nėra, na bet... juk ir kitos manetos irgi iš jo. Kažkoks klaidinimas ar kas čia.


nupastink jam tą eilutę ir prekės numerį. pažiūrėk ką atsakys.
Monetų parduotuvė
perkame ir parduodame monetas - 861287899
Vartotojo avataras
SarasM
 
Pranešimai: 5145
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 8:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: Lietuvos banknotus, atvirukus su Marijampole

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Darius » Šeš Bir 16, 2012 2:32 pm

Situacija tokia, kad aš naudojuos ebay.com ir turbūt žiūrėjau jo prekes, kurios kiek supratau realiai yra išmėtytos po skirtingus ebay international saitus su savom sąlygom:

Hi
true you pay one shiping only- unless i state differently for an item . For example some items listed in ebay canada have an additional 0.20usd per item. Still i try to charge only one shipping cost. Ebay doesnt allow the combination of items listed in different currencies and listed in different ebay international sites. for that reason in all the other invoices that i will send you (appart of the one with the charged shipping cost)i will only add the fixed fee of ebay and paypay for the additional invoices which is 0.50usd/invoice.

if you buy coins of total value 20usd or over i would consider adding recorded delivery 3usd to be safe.

also i always add free coins to each pack.

hope i made it clear, i dont profit from postage.
thanks
Nikos


Dar vėliau pridėjo:

Hi
again
please check the new invoices that i sent you
please ask if you have any questions,
thanks again
Nikos


Bet aš tebematau tuos pačius invoice kaip ir minėjau. Kaip ir būtų tada aišku, kodėl dalis prekių eurais, kitos doleriais. Bet kodėl tada atskiri invoice ir už prekes pirktas eurais (atrodo iš ebay.de, bent man dabar įėjus į jų skiltis, matau, kad meniu užrašai vokiški). Išvis verta toliau man iš jo pirkt monetas? Ar jos bus pridedamos prie jau esamo siuntimo išlaidų ar kaip? Na anglų esu savamokslis, bet lyg ir suprantu ką rašo, vistik gal kažką ne taip :)
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė donatas123 » Šeš Bir 16, 2012 7:31 pm

Yra juk visa krūva tų ebay, kiekvienos vos ne šalies. Greičiausiai pardavėjas monetas sukėlęs į skirtingas, skirtingom valiutom ,todėl, pagal ebay taisykles jums ir teks kai kurioms monetos atskirai sumokėti siuntimą.
Ar verta pirkti, čia jau jūsų reikalas, reik žiūrėti, kiek galuytinai jums kainuos reikalingos monetos, tačiau visa tai, kaip matau yra teisinga, todėl; būtina prieš perkant perkaityti visą, absoliučiai visą informaciją, kurią pateikia pardavėjas.
Nes turiu patirties iš asmeninės pusės, kuomet kai kurie pardavėjai nurodo, jog jie už negautas prekes visai negražina pinigų, arba neišsiunčia prekių, kiti gi, tai daro tik praėjus 45 dienoms po siuntimo (berods po tokio laiko jau negalima iškelti ebay vadinamo claim). Todėl būtina skaityt viską, netgi to paties pardavėjo skirtingus skelbimus.
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė TurboPower » Sek Bir 17, 2012 11:03 am

donatas123 rašė:Yra juk visa krūva tų ebay, kiekvienos vos ne šalies. Greičiausiai pardavėjas monetas sukėlęs į skirtingas, skirtingom valiutom ,todėl, pagal ebay taisykles jums ir teks kai kurioms monetos atskirai sumokėti siuntimą.
Ar verta pirkti, čia jau jūsų reikalas, reik žiūrėti, kiek galuytinai jums kainuos reikalingos monetos, tačiau visa tai, kaip matau yra teisinga, todėl; būtina prieš perkant perkaityti visą, absoliučiai visą informaciją, kurią pateikia pardavėjas.
Nes turiu patirties iš asmeninės pusės, kuomet kai kurie pardavėjai nurodo, jog jie už negautas prekes visai negražina pinigų, arba neišsiunčia prekių, kiti gi, tai daro tik praėjus 45 dienoms po siuntimo (berods po tokio laiko jau negalima iškelti ebay vadinamo claim). Todėl būtina skaityt viską, netgi to paties pardavėjo skirtingus skelbimus.


Manau, kad ebay visiškai neįdomios sellerio asmeninės taisyklės:-), kad ir "Returns: Not accepted" vistiek jei pirkėjas norės gražint manau ebay tam neprieštaraus ir reiks gražint. Ir jei brokuota ar negauta prekė vistiek turės pakeisti arba gražinti pinigus už negautą prekę.
Vartotojo avataras
TurboPower
 
Pranešimai: 186
Užsiregistravo: Tre Geg 18, 2011 10:49 am
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Bendras kolekcionavimo forumas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]