Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Kitos kolekcijos ir su kolekcionavimu susijusios diskusijos

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Darius » Sek Bir 17, 2012 12:30 pm

O išvis kaip ten žinot kokiam ebay įdėta? Nes nei prekės aprašyme, nei niekur kitur pardavėjas nieko nebuvo aprašęs. Aš kaip suprantu jis tiesiog sudėliojęs savo daiktus po viso pasaulio ebay international, o aš per ebay.com mačiau juos bendrai. Bet jokio signalo kur jie yra nebuvo, nes visur užrašai angliški ir vienintelis dalykas iš kurio galėtum suprasti, tai menkutis meniu kelias tam tikra kalba, pvz. Münzen > Münzen Europa > Griechenland > Vor Euro-Einführung. Išvis ebay ten verta bandyt su pardavėju tartis dėl kitų monetų neoficialiai? Tiesiog kad pridėtų ko man reikia prie tų skirtingų siuntinų, be ebay sąlygų ir niuansų, nes vistiek nežiūrint kokiam ebay parduoda, prekės yra vienoj vietoj.
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė donatas123 » Sek Bir 17, 2012 1:03 pm

Turbopower, kad berods svarbu. Tiksliai neįsitikinęs, bet pažįstamas bandė kažkada kreiptis į ebay ankščiau laiko, nei nurodęs pardavėjas aprašyme ir ebay atsakė, kad jūs patys neskaitėte pardavėjo aprašo ir pats kaltas.
Reiks pasiklausti pas tą žmogų, kaip ten tiksliai buvo, nes enokai tai vyko ir nepamenu, kaip jis ten atsakė man, o gal pats kažko nesuprato, to nežinau, pats kaip sakiau su nesažiningais pardavėjais nebuvau susidūręs dar per keletą metų.

O tartis asmeniškai su pardavėjais visada verta, aišku rezultatas priklausis tik nuo jų pačių. Bet iš savo patirties galiu pasakyti, žinau Izraelio pilietį, kuris pardavinėja monetas banknotus rinkiniuose. Tad aš su juo visada sutardavau, taip:
Aš išsirenku iš įvairių jo aukcionų man reikiamas monetas, banknotus (aišku, jeigu už juos dar niekas nestatęs), ir jis man padaro privatų aukcioną už galutinę sutartą kainą, kurią aš nuperku ir sumoku per paypal pinigus. Dažnai su juo taip sutardavau pirkt man reikiamas monetas ar banknotus.
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Darius » Ant Bir 19, 2012 11:32 pm

Teisingai, tartis geriausia. Pavyko atskirai susitarti dėl kai kurių monetų ir pardavėjas tiesiog padarė nuolaidas apmokant už ebay suformuotus atskirus Invoice, o siųs bendram pakete.
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Midikontroleris » Pir Bir 25, 2012 2:21 am

Tikrai turetu galeti, galbut tereikia siek tiek lukteleti :)
Midikontroleris
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pir Bir 25, 2012 2:06 am

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė nomisma » Šeš Lie 07, 2012 1:53 pm

Sveiki,

Norėjau sužinoti, kokie mokesčiai yra taikomi ebay parduodant kaip buy it now, ne aukciono formatu. Gal kas iš forumiečių turi patirties su tuo? :)
Vartotojo avataras
nomisma
 
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: Šeš Vas 25, 2012 3:18 pm
Miestas: Vilnius
Kolekcionuoju: Carinės Rusijos ir Lietuvos tarpukario monetas

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė bro » Šeš Lie 07, 2012 3:37 pm

Vartotojo avataras
bro
 
Pranešimai: 855
Užsiregistravo: Ket Geg 06, 2010 6:27 am

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Darius » Šeš Rgs 29, 2012 5:07 pm

Eilinį sykį tam ebay.com užsimiršęs užsiroviau ant daiktų parduodamų velniai žino kuriam ebay padalinyje su iš to išeinančiom keistom pasekmėm. Žodžiu gan neaukštom kainom nusipirkau Vidurio Lietuvos pašto ženklų iš airio, pas jį buvo parašyta:

Shipping by domestic or international AIR MAIL of THIS item(s) weighting APPROX. up to 100g. is 1.75 EUR (or US$ 2.40 USD ) to all countries (at your own risk).

POSTAGE SAVINGS ON ANY NUMBER OF PURCHASES: EACH ADDITIONAL ITEM - SHIPPING FREE!!

Nusipirkau 7 komplektus (items), bet žiūriu bendroje sąskaitoje už siuntimą susumuota kaina nuo kiekvieno daikto atskirai ir gaunas nelabai protingai aukšta. Parašiau pardavėjui kol kas dar neatrašė, bet vis tik kas čia per fokusai ir ar privalėčiau sumokėt, jei prie daikto buvo informuota, kad kaina už siuntimą vienkartinė ir nesumuojama?
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė lunizz » Šeš Rgs 29, 2012 5:42 pm

Gal tiesiog kol kas nespėjo padaryti "Combine"... Palaukite ir prieš apmokėdamas bendraukite su pardavėju. Viską galima išsiaiškinti tarpusavyje.
Vartotojo avataras
lunizz
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: Šeš Gru 05, 2009 3:06 am
Miestas: Vilnius-Panevėžys-Kaunas

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė seniena » Šeš Rgs 29, 2012 7:17 pm

lunizz rašė:Gal tiesiog kol kas nespėjo padaryti "Combine"... Palaukite ir prieš apmokėdamas bendraukite su pardavėju. Viską galima išsiaiškinti tarpusavyje.



kodel laukti??? gal pardavejas mano kad dar piksite is jo t.t.

Tad siulau nusiust paciam pardavejui " REQUEST TOTAL FROM SELLER " kitu atveju gali laukt ir pora savaiciu kol atsius pardavejas bendra saskaita uz prekes :)
Domina mane rusiskos,vokiskos monetos - banknotai iki XXa.Vidurio :!:

Taip pat ivairus senoviski rakandai,pasauliniu karu ir CCCP - " palikimas "

Vartotojo avataras
seniena
 
Pranešimai: 2532
Užsiregistravo: Ket Bal 01, 2010 1:58 am
Miestas: Telsiai / Lietuva
Kolekcionuoju: Vokietija, Rusija ir ivairias senienas

Re: Ebay ir kitų aukcionų subtilumai

Standartinė Darius » Šeš Rgs 29, 2012 7:38 pm

Parašiau laišką vakar, tiesa dar neatsakė, na bet pardavėjas neturi neigiamų vertinimų ir atrodo su lietuviais reikalų turėjęs, greičiausiai viskas turėtų būti tvarkoje, na bent tikiuos :) . Kaip seniena ir pasiūlė susiradau "request total" ir nusiunčiau, žiūrėsiu gal tiesiog perskaičiuos. Dėkui už patarimus.
Vartotojo avataras
Darius
 
Pranešimai: 405
Užsiregistravo: Šeš Bir 18, 2011 1:45 pm
Miestas: Marijampolė/Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Bendras kolekcionavimo forumas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: 88, Google [Bot]