klastotės eBay

Viskas apie Lietuvos monetas. Nuo pirmųjų lietuviškų monetų iki pat 3-iojo padalinimo

Re: klastotės eBay

Standartinė karjala » Šeš Sau 23, 2016 7:22 pm

kas kur iššoko :? ? - monetos sudeti zinote


is WCN
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Vartotojo avataras
karjala
 
Pranešimai: 143
Užsiregistravo: Tre Lap 24, 2010 11:57 pm
Miestas: Vilnius

Re: klastotės eBay

Standartinė LDKmonetos » Sek Sau 24, 2016 10:52 am

barzda rašė:
LDKmonetos rašė:... juk reikia suprasti, kad jie nebuvo kalami, o buvo valcuojami!!!
.

Vilniaus mon.kal. 91m trigrašiai - valcuojami ???? :shock:

Fishas rašė:Kas per defektai? Kažkur gurte turi būti žymės nuo sidabro padavimo kanalo kumet po slegiu liejo :)

tai tie burbuliukai ir yra liejimo "pasekmė"


Kaip nebebūtų Jums keista, bet TAIP, valcuoti.
Kaip Jūs galvojate valco spaudai trupa ar ne?
Nulenkiu galvą, jeigu Jūs galite iš foto nustatyti, kad tai - falsifikatas.
Tik va kokie argumentai? Ar "aš taip galvoju ir tiek" ?
Aš tikrai negalėčiau pasakyti nepalaikęs šios monetos rankose, ar tai falsifikatas ar ne.
WCN'ą reikia siųsti ant laužo, pardavinėja flasifikatus!!!
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

Re: klastotės eBay

Standartinė Maklaudas » Sek Sau 24, 2016 12:00 pm

LDKmonetos rašė:Kaip Jūs galvojate valco spaudai trupa ar ne

Apie valcavimo procesa ne daug ka zinau. Kiek as suprantu valcavima, tai po valcavimo monetos budavo ismusamos is ruosinio juosteles.
Kaip taip idealiai kreivai visas galima ismusti?
Is anksto aciu uz paaiskinima.
Vartotojo avataras
Maklaudas
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: Ant Rgp 23, 2011 4:46 pm

Re: klastotės eBay

Standartinė barzda » Sek Sau 24, 2016 12:39 pm

LDKmonetos rašė:WCN'ą reikia siųsti ant laužo, pardavinėja flasifikatus!!!


gali būti...

LDKmonetos rašė:Nulenkiu galvą, jeigu Jūs galite iš foto nustatyti, kad tai - falsifikatas.
Tik va kokie argumentai? Ar "aš taip galvoju ir tiek" ?

galvos nereikia lenkti, o ir foto ne prie ko...

pamėginsiu DAR kartą paaiškinti argumentus(nors kas skaitė, tas ir suprato):

-pamačiau trigrašį, kuris kėlė įtarimų(foto neišsaugojau)
-sumasčiau "pasekti" pardavėją, gal po mėn. vėl išstatė TOKĮ PAT trigrašį pardavimui- dar didesnis įtarimas
-vėliau dar vieną
-dar veliau jau kitas pardavejas TOKĮ PAT (manau, kad tai tas pats veikėjas tik kitu vardu, nors tai nesvarbu)
-mažas monetų svoris (apie 1,5gr)
-va kaip tik iš "Antykwariat Numizmatyczny Paweł Niemczyk- parduotas 2014 spalį" ir dar vienas trigrašis .. ir tai jau penktas TOKS PAT :!:
-na ir pabaigai: tai kad nebūna idealiai vienodų kaltų, ar valcuotų/iškirstų monetų !

Maklaudas rašė:
LDKmonetos rašė:Kiek as suprantu valcavima, tai po valcavimo monetos budavo ismusamos is ruosinio juosteles.
Kaip taip idealiai kreivai visas galima ismusti?


o jei jos neišmuštos, o sakykim atlietos - forma viena, tai ir gaunasi "idealiai vienodos" ;) (truputis minimalaus darbo su "sendinimu" ir pirmyn į ebay'ų). Va todėl aš ir manau kad tai klastotės (nuo to ir prasidėjo ši tema)....
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paskutinį kartą redagavo barzda Sek Sau 24, 2016 1:03 pm. Iš viso redaguota 1 kartą.
perku geros būklės "boratinkas": barzda65@gmail.com
Vartotojo avataras
barzda
 
Pranešimai: 123
Užsiregistravo: Ket Gru 16, 2010 4:33 pm

Re: klastotės eBay

Standartinė Fishas » Sek Sau 24, 2016 12:54 pm

LDKmonetos rašė:Kaip Jūs galvojate valco spaudai trupa ar ne?


Trupa, bet ant tų monetų esantys defektai ne trupėjimo pasėkmė.

LDKmonetos rašė:Aš tikrai negalėčiau pasakyti nepalaikęs šios monetos rankose, ar tai falsifikatas ar ne.


Reiškiasi dar yra kur tobulėti. (gitar)
Fishas
 
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 7:04 pm
Kolekcionuoju: LDK, Rusijos imperija

Re: klastotės eBay

Standartinė LDKmonetos » Sek Sau 24, 2016 2:08 pm

Nu ir kas, kad idealiai spaudai atitinka? Ar to negali būti monetas valcuojant? Ar negalėjo visas tiražas nueiti kur nors į Balkanus ar dar į kurią vietą?
Yra krūva pavyzdžių kai tam tikro tipo monetos "lenda" tik iš vieno ar kito regiono.
Pagalvokite patys, jeigu buvo monetos parduotos per WCN'ą ir per "ANPN" ar jau dabar "ANMN", jie laikė, matė "gyvas" monetas.
Man tenka bendrauti ir su Mareku, ir su Michal, anksčiau su Pavelu.
Kaip jūs galvojate ar jie turi patirties daugiau už mus atskiriant lietą monetą, nuo kaltos ar valcuotos?
Aš suprantu, tai būtų, dar kokia egzotika, bet juk čia jų tema.
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

Re: klastotės eBay

Standartinė Fishas » Sek Sau 24, 2016 2:44 pm

Tegu Marekai ir kiti paaiškina apmąstymus:

1. Kaip galėjo atsirasti burbulai monetos raidėse (apibraukiau raudonai senesniam pranešime). Čia ne štempelio ištrupėjimas/ šiukšlių prilipimas. Kas darė fuflo liejimo būdu supras ir kur tokie atsiranda :D

2. Na ok, būna tokio laikmečio monetų su vienodais štempeliais, pats turiu, jose irgi net štempelio defektai (ištrupėjimas, skilimas) viskas atitinka 1:1 su monetų pavyzdžiais iš interneto aukcionų, matomai kaltos net tuo pačiu laiko momentu (tą pačią dieną ar panašiai, kol nepakeistas defektuotas štempelis). Bet tuomet, šiu atveju būtų tokių pačių monetų su skirtingomis išmušimo iš skardos lapo vietomis. Dabar juk mušta visos lygiai taip pat. Ir jokių kitų variantų. Normalioj kalyboj būtų visokių, nesvarbu, kad štampai tie patys.

3. Kas čia per kalimo klaida ties skaičiais 5, 9, 1, taip pat raidžių dvigubėjimai? Čia ne štempelio brokas!! Čia kalimo klaida. Kaip tokia identiška klaida gali pasikartoti tiek daug kartų? :lol: Ir jokių kitų pavyzdžių su šiais štempeliais, tik šie su vienoda klaida.
Fishas
 
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 7:04 pm
Kolekcionuoju: LDK, Rusijos imperija

Re: klastotės eBay

Standartinė LDKmonetos » Sek Sau 24, 2016 3:11 pm

Nu čia Jums kyla klausimai jiems, tai juk galite parašyti ir pasipiktinti, kad jie nieko neišmano numizmatikoje, kad neatskiria akivaizdžių falsifikatų, juk mes (atsiprašau Jūs) net iš foto galit nustatyti, kad tai yra akivaizdus, 100 procentinis falsifikatas.
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

Re: klastotės eBay

Standartinė Fishas » Sek Sau 24, 2016 3:36 pm

LDKmonetos rašė:Nu čia Jums kyla klausimai jiems, tai juk galite parašyti ir pasipiktinti, kad jie nieko neišmano numizmatikoje, kad neatskiria akivaizdžių falsifikatų, juk mes (atsiprašau Jūs) net iš foto galit nustatyti, kad tai yra akivaizdus, 100 procentinis falsifikatas.


Nepažįstu aš tų asmenų. Čia tipo aukcionų vertintojai?
Vieną kart įvertini padirbinį, vertinimo patirtis pasikeičia į neigiamą pusę, po to jau sunku atprast nuo blogų įpročių :D

Mano klausimai skirti forumiečių apmąstymams, kaip čia galėjo susiklostyti tokia situacija. Daug vienodų monetų, tam tikri jų požymiai. Aš net nesakiau, kad jos netikros, tik išreiškiau abejonę. Ir nereikia dėl to pykti. Aš skatinu diskusiją, ir tuo pačiu bandau gilinti savo ir kitų žinias numizmatikoje. Šių monetų atvejis yra kiek keistas vien jau iš technologinės pusės, dėl to ir kyla abejonių. Tam ir yra forumas, kad spręstume panašius klausimus. Labai džiaugčiausi į patvirtinančius/paneigiančius atsakymus į mano klausimus.
Fishas
 
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 7:04 pm
Kolekcionuoju: LDK, Rusijos imperija

Re: klastotės eBay

Standartinė LDKmonetos » Sek Sau 24, 2016 3:49 pm

Aš sutinku, kad labai įdomūs egzemplioriai, gali kylti įvairių minčių.
Neturint monetos rankose, lieka tik teoriniai samprotavimai, kurių negalime patikrinti.
O kad buvo keli pardavimai ir jie neužkliuvo nei WCN'ui, nei ANPN, čia jau argumentas.
Vartotojo avataras
LDKmonetos
 
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2014 8:35 am
Miestas: Kaunas/Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į LDK monetos iki 1795m.

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: FaceBook [Linkcheck]