Lietuvisku Euru nacionaline puse

Euras Lietuvoje. Lietuvos eurų prototipai.

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė Kvintara » Tre Bir 27, 2012 11:37 am

Kaip visada siais laikais,menininkai nenori laikytis istatymu ir heraldikos dogmu :!: nepraeis toks vytis niekaip :lol: .Pagal visus valstybes simbolius,istatymus ir t.t vytis turi buti su pakelta uodega,cia pas baltarusius iki lukasenkos atejimo i valdzia ir pakeitus simbolika valstybes,buvo vytis herbe su nuleista uodega (jei kazko nepainiojiu :oops: ) :roll:
Ultima ratio regum."I am become death, destroyer of worlds" - Robert Oppenheimer
Vartotojo avataras
Kvintara
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: Pen Bir 25, 2010 5:54 pm
Miestas: Vilnius,Kvintara@gmail.com,Skype ( Kvintara (prierasas Senis Saltis)) :)
Kolekcionuoju: Rusia 19a vidurys - 1991m,LR,Porcelianiniai-keramikiniai gaminiai,CCCP rankiniai laikrodziai

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė benderis » Tre Bir 27, 2012 11:39 am

na Ramunai uz autoriu negaliu atsakyti , bet zirga su taip stovincia uodega kaip Tavo avatare nelabai galiu suprasti kaip tai galetu buti zinoma isskyrus popieriuje :lol:
nezinau kaip ten heraldika sako..bet ir prieskariniu litu zirgu uodegos nera stacios
Vartotojo avataras
benderis
 
Pranešimai: 584
Užsiregistravo: Pir Lap 30, 2009 5:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: arbatai kosti sietelius , Lietuviskus apdovanojimus ir medalius , monetu ir banknotu klaidas

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė Kvintara » Tre Bir 27, 2012 11:43 am

Na siaip mes juk ir negyvename su prieskario istatimine baze ir 100% simbolika ;) nemazai juk vandens nuo to laiko nutekejo,jei nebutu buve okupacijos,tai greiciausiai taip ir butu like visa simbolika,o dabar kai kas yra pakeista (nors tuo pat metu dar 1991 atkurus nepriklausomybe vytis buvo su nuleista uodega,kaip ir tarpukariu ;) )
Ultima ratio regum."I am become death, destroyer of worlds" - Robert Oppenheimer
Vartotojo avataras
Kvintara
 
Pranešimai: 951
Užsiregistravo: Pen Bir 25, 2010 5:54 pm
Miestas: Vilnius,Kvintara@gmail.com,Skype ( Kvintara (prierasas Senis Saltis)) :)
Kolekcionuoju: Rusia 19a vidurys - 1991m,LR,Porcelianiniai-keramikiniai gaminiai,CCCP rankiniai laikrodziai

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė benderis » Tre Bir 27, 2012 1:17 pm

cia ant situ Lietuvos euru 2007 metai , ko gero jiems jokiu sansu istrukti i dienos sviesa is po monetu kalyklos ar banko saugyklu duru..eis i metalo lauza kaip ir 1000 litu bankotai i makulatura
Vartotojo avataras
benderis
 
Pranešimai: 584
Užsiregistravo: Pir Lap 30, 2009 5:26 pm
Miestas: Kaunas
Kolekcionuoju: arbatai kosti sietelius , Lietuviskus apdovanojimus ir medalius , monetu ir banknotu klaidas

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė RamunasV » Tre Bir 27, 2012 1:52 pm

gaila kad neleidzia isigyti :(
Vartotojo avataras
RamunasV
 
Pranešimai: 1447
Užsiregistravo: Pir Geg 31, 2010 12:08 pm
Miestas: Lentvaris
Kolekcionuoju: Vokietija,Rusija,Lenkija,Latvija,Estija ir Lietuvos brokai,klaidos.

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė afganas » Šeš Gru 15, 2012 7:20 pm

Galejo ir ivairesnes monetas sugalvot... Kaip ir ant lietuvisku centu, vien vytis. Man tai labiau patiktu kaip pvz Italiskos, ant kiekvieno nominalo vis skirtingas piesinukas ;) Arba blogiausiu atveju kai Vokiskos ar Slovakiskos. Galetu imest kokia Gedimino pili, LR teritoria ar pns. Na bet ka darysi, ir tokie bus gerai.
Domina nesenos ivairiu saliu monetos. Mainau, perku. Va mano colnect saskaita ;) --> http://colnect.com/lt/collectors/collector/afganas
Vartotojo avataras
afganas
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Pir Spa 08, 2012 9:06 pm
Miestas: Utena
Kolekcionuoju: Monetas, banknotus.

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė kegai0110 » Ket Kov 28, 2013 2:39 pm

Čia tik mano nuomonė, bet man tas euras ir euro monetos visai ne prie širdies ir niekas mano nuomonės nepakeis. Litas man visada bus ir gražesnis, ir mielesnis.
kegai0110
 
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: Pen Vas 01, 2013 9:15 pm
Miestas: Telšiai

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė donatas123 » Ket Kov 28, 2013 7:40 pm

Gedimino pilims, teritorijoms bus jubiliejiniai dvieuriai, o ant standartinių turėtu būti tik pagrindinis tautinis simbolis.
Mes partizanai vyrs į vyrą,
Mes viešpačiai miškų.
Ar dainos skamba, švinas byra,
Visur mums bus ramu.
IŠ DZŪKŲ PARTIZANŲ HIMNO

http://www.kaisedarai.lt
Vartotojo avataras
donatas123
 
Pranešimai: 1620
Užsiregistravo: Pir Lap 16, 2009 7:40 pm
Miestas: Kaišiadorių raj. Žiežmariai
Kolekcionuoju: Fototechnika

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė Evangelistas » Ket Kov 28, 2013 9:50 pm

jei jau kalba krypsta apie grozi, tai pritariu minciai, kad LT galejo originalumo daugiau ideti. Pvz paimkim pvz is Slovenijos:

Paveikslėlis

arba Graikija:

Paveikslėlis
O jei jau ir taip grieztai su vyciu, tad ji galejo tik ant 1 ir 2 euru deti. Pvz kaip slovakai su herbu padare:

Paveikslėlis

visi sitie vaizdai atspindi vienokius ar kitokius tautai svarbius dalykus, objektus... Nezinau kaip jums. Man tai grazu, ir daug orginaliau.
Vartotojo avataras
Evangelistas
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: Ket Spa 02, 2008 1:43 pm
Miestas: Kaunas/Garliava

Re: Lietuvisku Euru nacionaline puse

Standartinė rsz » Ket Kov 28, 2013 10:48 pm

Pritariu kolegoms Evangelistas ir Afganas.
Ar LR turi tik viena Vyti? Galėjo rasti 8 tautinius simbolius, galėjo rasti nors trys.

donatas123 rašė:Gedimino pilims, teritorijoms bus jubiliejiniai dvieuriai, o ant standartinių turėtu būti tik pagrindinis tautinis simbolis.

Jubiliejiniams dvieuriams galima rasti dar viso kiausiu vietovių, įvykiu, žmoniu ir t.t.
kegai0110 rašė:Čia tik mano nuomonė, bet man tas euras ir euro monetos visai ne prie širdies ir niekas mano nuomonės nepakeis. Litas man visada bus ir gražesnis, ir mielesnis.

Tau ne prie širdies, o man prie širdies. Kiek žmoniu tiek nuomonių.
Numizmatika yra įdomus, bet brangus hobis.

Turiu 500 respekt taškų.
Vartotojo avataras
rsz
 
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: Ket Spa 16, 2008 4:40 pm
Miestas: Vilniaus r.
Kolekcionuoju: numizmatika nuo 1900

AnkstesnisKitas

Grįžti į Lietuvos eurai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]


cron